Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBR BIONET

Utworzony przez Halina Żywiec, 30 maja 2010 r. o 22:40
[ size="5"] Witam, jestem posiadaczka aparatu masujacego FIT N 17 i chcialam poinformowac, ze jest to aparat ktory bez udzialu leków, tabletek przynosi mi niesamowita ulge w moim cierpieniu(od 20 lat mam ogromne problemy z kregoslupem) i stosujac to urzadzenie zgodnie z zaleceniem przedstawiciela firmy CBR BIONET, czuje duza poprawe. Zwykle czynnosci domowe niesprawiaja mi juz takich klopotów. Posiadam ten aparat 4 miesiace i wiem, ze dziala. Polecam kazdemu. Musze nadmienic, ze chodzilam na bezplatne masaze do przychodni w Zywcu na podobnym urzadzeniu i wiem,ze poza cena-tamto urzadzenie kosztuje 990 zł- niczym ten aparat sie nie rozni- poza tym,ze moge z niego korzystac w domu-a zaplacilam tylko 300 zł. Pozdrawiam Halina z Zywca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halina Żywiec napisał:
[ size="5"] Witam, jestem posiadaczka aparatu masujacego FIT N 17 i chcialam poinformowac, ze jest to aparat ktory bez udzialu leków, tabletek przynosi mi niesamowita ulge w moim cierpieniu(od 20 lat mam ogromne problemy z kregoslupem) i stosujac to urzadzenie zgodnie z zaleceniem przedstawiciela firmy CBR BIONET, czuje duza poprawe. Zwykle czynnosci domowe niesprawiaja mi juz takich klopotów. Posiadam ten aparat 4 miesiace i wiem, ze dziala. Polecam kazdemu. Musze nadmienic, ze chodzilam na bezplatne masaze do przychodni w Zywcu na podobnym urzadzeniu i wiem,ze poza cena-tamto urzadzenie kosztuje 990 zł- niczym ten aparat sie nie rozni- poza tym,ze moge z niego korzystac w domu-a zaplacilam tylko 300 zł. Pozdrawiam Halina z Zywca
Pozdrawiam panią Haline
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halinkę i Zosię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam materac własnie z tej firmy. Od lat choruję na skoliozę oraz cierpię na bezsenność. Stosując program 1 w materacu pozbyłam się bezsenności , chodzę wypoczęta, szczęsliwa i zrelaksowana a dzięki stosowaniu programu 4 przestał mnie boleć kręgosłup. Trudno uwierzyć na słowo , najlepiej gdyby każdy mógł sam wypróbować. Ja jestem bardzo zadowolona, polecam wszystkim którzy potrzebują pomocy i dlatego o tym piszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...