Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Celnicy protestują, bo boją się, że stracą pracę. "Sprzeciwiamy się planom rządu"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 czerwca 2016 o 14:40 Powrót do artykułu
uuu za nic nie robienie koniec państwowej kasy, a psl u władzy brak więc i nowej pracy nie dostaną.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wielu pracowało po 30 - 40 lat dla Polski (jaka by ona nie była) i teraz jest na bruku, bez szansy na pracę (np. 60 latek). Celnik to nie święta krowa, tez niech spróbuje bezrobocia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
do roboty miernoty
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Służba to służba. W niej się służy a nie strajkuje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No widać, że wypowiadają się Ci którzy mają najmniejsze pojęcie o pracy w ślubie celnej jeżeli uważa, że oni nic nie robią bardzo proszę się doszkolic a później wypisywać takie glupotki :) żal takich ludzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oczywiście, niech ściągają z nas więcej podatków, na pracowników, którzy nic nie robią. Niech idą do szkół po wykształcenie i będę mieli pracę, a nie płaczą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
CELNICY do roboty się brać a nie strajkować. Dopiero po wejściu KAS zobaczycie co to JEST PRACA, teraz to się relaksujecie Czytaj : "arbeit macht friee "
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No skoro tak źle to zawsze można zamienić służbę na kasę w Biedronce
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wypowiadacie się o celnikach a nie macie zielonego pojęcia o ich pracy.  A co do ich wykształcenia to gro posiada wyższe i to z kilkoma fakultetami. Nikt nie mowi że jest nam źle, bo nie z tego powodu są protesty, ale dlatego że z dniem 31.12.2016 - 100% celników jest zwalnianych grupowo. A następnie część z nich nie wiadomo jaka dostanie nowe propozycje pracy, nie wiadomo na jakich warunkach i za jaką pensję. Każdy celnik jak zapominają "hejtujący" jest czlowiekiem ktory ma swoje rodziny i zobowiazania. Cięzko życ w niewiedzy co będzie jutro i czy będzie się mialo za co dziecku bułkę kupić. zanim znów wypiszecie jakąś głupote zastanowcie się nad tym. celnicy czuwają na straży przestrzegania przepisów i prawa. Ciekawa jestem czy jeden czy drugi z "hejtujących" chcialiby utracić zdrowie wypijając skażony spirytus który celnicy zatrzymali albo palić papierosy skręcane z odpadów i trocin.... może jak nasz kraj zaleją takie towary z czarnego rynku bo są tansze a nie będzie celników ktore je przechwyca to zastanowicie się nad swoimi wpisami i zdaniem na temat Sluzby Celnej....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trzeba było nie głosować na śmieci pisowskich. Co wam PO przeszkadzało? No co? Dobrze wam tak. Musicie teraz cierpieć za karę. Do końca życia sobie zapamiętacie, że pis to złodzieje, bezprawie i zakłamanie! Szybko zapomnieliście jak było w 2006 r. Tfuu!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak nie macie pojęcia o pracy celników to darujcie sobie te hejty. Jakie to polskie cieszyć się, że inni stracą pracę i będą mieli gorzej ode mnie, nic empatii. My nie walczymy o podwyżki, nic nikomu nie chcemy zabrać. Nie chcemy kasy tylko pracy, której w cle jest bardzo dużo, a o której nie macie pojęcia sądząc po komentarzach, szkoda gadać. Jak nas wszystkich celników w ilości 14 tyś zwolnią z roboty i wyślą na zasiłki to Wy wszyscy za to zapłacicie ze swoich podatków.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strach przed utratą pracy czy brak włączenia do systemu emerytur "mundurowych" dla wszystkich pracowników urzędów celnych? Rząd nie zgodził się na objęcie tym systemem wszystkich pracowników ( np. pracowników kadr, księgowości ) więc się zaczęły protesty niezadowolonych!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Protest Służby Celnej nie dotyczy podwyżek, emerytur czy walki o przywileje. Protest Służby Celnej dotyczy demntażu tej formacji oraz całego aparatu skarbowego. Jest to sprzeciw przeciwko szkodliwym działaniom Ministerstwa Finansów i Szefa Słuzby Celnej, którzy w licznych wywiadach obywatelom sprzedają ściemę mówiąc że ich nowy pomysł w postaci Krajowej Administracji Skarbowej uszczelni dziurę budżetową. Swoją kłamliwą argumentację podpierają oszczerstwami pod adresem Słuzby Celnej twierdząc, że dziurę w budżecie dot. nieściągalnego VAT-u spowodowała nieskuteczna Służba Celna. Kłamstwa te powtarza zarówno minister Szałamacha jak i Szef SC Banaś. Otóż OBYWATELU Słuzba Celna nie zajmuje się ściąganiem VAt-u to nie jest działka Służby Celnej. OBYWATELU kierownictwo MF jest tak nieudolene i tak niekompetentne, że nie potrafi napisac przepisów uszczelniających VAT - nie zrobiło tego ani poprzednie ani obecne kierownictwo MF. Aby przykryc swoją nieudolność, sklecili gniota w postaci KAS ( na zasadzie kopij w klejej w jedna ustawę wsadzili przepisy z ustawy o SC, AP i US). OBYWATELU KAS niczego nie naprawi, wręcz przeciwnie - wymieszanie zadań otworzy okienko dla wyłudzaczy - a co zrobi rząd sięgnie po twoje pieniądze by nimi zasypać dziurę budżetową. Dlatego Służba Celna protestuje, bo nie zgadza się na to by płacić za wizjonerskie utopijne wizje, które pogrążą nas wszystkich. OBYWATELU    KAS   to zło, na które i TY nie powinieneś się zgodzić
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sam jestes bubel POwski
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pisiory przeorają kraj wzdłuż i wszerz,i zostanie po tym tylko Kononowicz
Zaloguj się, aby oddać głos
0
trzeba się przekwalifikować
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
CELNICY do roboty się brać a nie strajkować. Dopiero po wejściu KAS zobaczycie co to JEST PRACA, teraz to się relaksujecie Czytaj : "arbeit macht friee "
baranie za takie pieniadze co dostają pracownicy na dole wynagradzani przez rząd to winni tylko podpisać listę, napić się kawy i pójść do domu, to nie są pobory to jest jałmużna. Rząd na 500+ za darmo ma a dla swoich pracowników opłaca jałmużną. zgroza 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Trzeba było nie głosować na śmieci pisowskich. Co wam PO przeszkadzało? No co? Dobrze wam tak. Musicie teraz cierpieć za karę. Do końca życia sobie zapamiętacie, że pis to złodzieje, bezprawie i zakłamanie! Szybko zapomnieliście jak było w 2006 r.  Tfuu!
a ci co wczesniej byli to takie same cholery, przeciez budżetówka przez nich nie miał 8 lat ani grosza podwyżki bo wynagrodzenia były zamrożone pomimo wydabej ustawy nakazującej co roku podwyżkę o wskażnik inflacji, i co, wuj, przepisy sobie, a oni robili sobie, szkoda, ze jeszcze tych pracowników z rodzinami nie zamrozili, bo to dla poprzedniego rządu byli nie ludzie, którzy nie mieli prawa na godne zycie za pracę, także, wuj, jedenrzad dobry a drugi jeszcze lepszy, w tym naszym złodziejkim państwie to nigdy nie będzie dobrze. bo góra doba o swoje tyłki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kazia napisał:
Wypowiadacie się o celnikach a nie macie zielonego pojęcia o ich pracy.  A co do ich wykształcenia to gro posiada wyższe i to z kilkoma fakultetami. Nikt nie mowi że jest nam źle, bo nie z tego powodu są protesty, ale dlatego że z dniem 31.12.2016 - 100% celników jest zwalnianych grupowo. A następnie część z nich nie wiadomo jaka dostanie nowe propozycje pracy, nie wiadomo na jakich warunkach i za jaką pensję. Każdy celnik jak zapominają "hejtujący" jest czlowiekiem ktory ma swoje rodziny i zobowiazania. Cięzko życ w niewiedzy co będzie jutro i czy będzie się mialo za co dziecku bułkę kupić. zanim znów wypiszecie jakąś głupote zastanowcie się nad tym. celnicy czuwają na straży przestrzegania przepisów i prawa. Ciekawa jestem czy jeden czy drugi z "hejtujących" chcialiby utracić zdrowie wypijając skażony spirytus który celnicy zatrzymali albo palić papierosy skręcane z odpadów i trocin.... może jak nasz kraj zaleją takie towary z czarnego rynku bo są tansze a nie będzie celników ktore je przechwyca to zastanowicie się nad swoimi wpisami i zdaniem na temat Sluzby Celnej.... Koment. Celnicy zawsze byli na usługach władzy a nie szarych obywateli ,ludzi uczciwie zarabiających na życie. Cytat Otto von Bismarcka Kto spełnia swe obowiązki, jest wiernym sługą, ale nie ma żadnego prawa do wdzięczności.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale ustawa o KAS powstała przed 11.2015 r !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: