Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Celnicy przeprowadzają się do nowego gmachu

Utworzony przez celnik, 18 marca 2011 r. o 22:37
Urząd Celny mieści się na Brzeskiej 81 a nie tak jak napisał auto Brzeska 126.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budynek piękny - tylko co z tego jak nikt nie pomyślał np. o parkingu dla tirów, agencjach celnych i całej infrastrukturze związanej z odprawami......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
budynek piękny - tylko co z tego jak nikt nie pomyślał np. o parkingu dla tirów, agencjach celnych i całej infrastrukturze związanej z odprawami......
wydaje mi się, że tak miało być. nikt nie chce inwestować i budować niczego na północnej (http://gospodarka.bialapodlaska.pl/oferta-opis-4.html) to się zacznie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewiendź mjylonuw jewro? torz to tżydzieźciszeźdź mjylonuw złotyh! lepiej było dadź to łajzoskiemu by promował nasz powiad! kto jezd za???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
budynek piękny - tylko co z tego jak nikt nie pomyślał np. o parkingu dla tirów, agencjach celnych i całej infrastrukturze związanej z odprawami......
Jak się nie było na miejscu to niech sie nie pisze takich głupot. Parking dla tirów jest i agencje też są po sąsiedzku. Poza tym chyba nic więcej do odpraw nie potrzeba. Tylko celników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
celnik napisał:
Jak się nie było na miejscu to niech sie nie pisze takich głupot. Parking dla tirów jest i agencje też są po sąsiedzku. Poza tym chyba nic więcej do odpraw nie potrzeba. Tylko celników.
celniókó jak mi tiry zastawiom Naszą Altankę w Ciciborze to pżyjdziem do ciebie na ten parging z bronami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dziewiendź mjylonuw jewro? torz to tżydzieźciszeźdź mjylonuw złotyh! lepiej było dadź to łajzoskiemu by promował nasz powiad! kto jezd za???
po przeczytaniu tej wiadomości długo siedziałem z głową ukrytą w dłoniach...moje życie w jednej chwili legło w gruzach,od dziś nic już nie będzie takie same.nie wiem,czy podniosę się po tym ciosie.cały czas zadaję sobie pytanie:czy musiało do tego dojść???dlaczego???gdzie był Antoni Maciarewicz?Gdzie byli Prawdziwi Polacy???.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bodo napisał:
po przeczytaniu tej wiadomości długo siedziałem z głową ukrytą w dłoniach...moje życie w jednej chwili legło w gruzach,od dziś nic już nie będzie takie same.nie wiem,czy podniosę się po tym ciosie.cały czas zadaję sobie pytanie:czy musiało do tego dojść???dlaczego???gdzie był Antoni Maciarewicz?Gdzie byli Prawdziwi Polacy???.....
Maciarewicz na prezydenta Białej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...