Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Centrum Logistyczne Małaszewicze otwarte

Utworzony przez Kolejarz, 23 marca 2010 r. o 21:01
Wczoraj został uroczyście otwarty nowy terminal kontenerowy w Małaszewiczach, który został wybudowany za kwotę 37 milionów złotych. Gmina Terespol zyskała też nowego inwestora , spółkę założoną przez PKP Cargo, która wykupiła na terenie Wolnego Obszaru Celnego 40 ha gruntów po nowy terminal. W uroczystości uczestniczył minister Garbarczyk . Więcej z otwarcia na stronach www.terespol.ug.gov.pl -aktualności. Gratulujemy PANIE WÓJCIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejarz napisał:
Wczoraj został uroczyście otwarty nowy terminal kontenerowy w Małaszewiczach, który został wybudowany za kwotę 37 milionów złotych. Gmina Terespol zyskała też nowego inwestora , spółkę założoną przez PKP Cargo, która wykupiła na terenie Wolnego Obszaru Celnego 40 ha gruntów po nowy terminal. W uroczystości uczestniczył minister Garbarczyk . Więcej z otwarcia na stronach www.terespol.ug.gov.pl -aktualności. Gratulujemy PANIE WÓJCIE !
Ściśle tajne tylko do użytku agentury. Faza 1 (gdy pojawia się pierwszy sygnał o współpracy): „- Nigdy nie współpracowałem z SB!”. Faza 2 (gdy pojawiają się pierwsze dokumenty): „- To fałszywki produkowane przez SB!”. Faza 3 (gdy wiarygodność dokumentów potwierdzają eksperci IPN): „- Odbyłem tylko kilka rozmów paszportowych i podpisałem kilka zobowiązań wyjazdowych bez znaczenia”. Faza 4 (gdy ujawnione zostają odręczne konfidenckie raporty i sygnatury): „- Zmusili mnie, ale starałem się nie szkodzić nikomu”. Ten modus wybielającego bełkotu jest już kultową ściągawką dla kolejnych demaskowanych renegatów. To o tym już nie gadamy sprawę zamiatamy pod dywan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatem będzie nowa inwestycja, nowe podatki, nowe miejsca pracy. Ta gmina jednak potrafi zapewnić stały rozwój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wystąpienie wójta jest w porzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet minister zauważył, że są Małaszewicze, a gdzie byli w tym czasie wojewoda czy marszałek? Warszawa bliżej Małaszewicz niż Lublin ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze tak było, lubelskie jest nieporozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne , że CARGO po 35 latach przerwy znów inwestuje w nasz Port, jeżeli to jedno z ośmiu wybranych miejsc w kraju ,to rzeczywiście coś znaczy. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...