Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ceny paliw

Utworzony przez etyl, 13 stycznia 2010 r. o 11:25
Witam. Wszyscy wiedzą jak wysokie są ceny paliwa. Wybierając odpowiednią stację można zaoszczędzić do 20 groszy na litrze paliwa. Nie opłaca się jazda po wszystkich stacjach i porównywanie cen jednak jest proste rozwiązanie. Znalazłem ostatnio stronę www.cenapaliw.pl gdzie każdy może wpisać cenę z określonej stacji paliw (gdy koło takiej przejeżdża lub mieszka). Wtedy w określonym mieście można się szybko zorientować gdzie można najtaniej zatankować. Moja prośba do wszystkich kierowców, wpisujcie w miarę możliwości ceny paliw bo w powiecie bialskim jest bardzo mało aktualizacji cen. Pozdrawiam wszystkich kierowców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopisałem cenę w Radzyniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś wpisuje ceny paliw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie można kupić E95 za 4.20zł a u nas zdzierają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
etyl napisał:
Źle wkleiłem link więc poprawiam: www.cenapaliw.pl
Jak ktoś zatankował paliwo złej jakości to niech też tutaj wpisuje adres stacji żeby ostrzec innych kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DRELÓW! Jak tam zatankujesz do domu na bank nie dojedziesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
DRELÓW! Jak tam zatankujesz do domu na bank nie dojedziesz
Pompiarz leje do zbiornika z benzyną, może by jaką komisję śledczą powołać to by sprawę wyjaśniła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak paliwo w galonie w Międzyrzecu, jakość dobra??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami jeżdżę w kierunku Lublina, Rzeszowa i Warszawy i nie rozumiem dlaczego w Białej Podlaskiej jest zawsze najdroższe paliwo niż na tych trasach. Różnica zazwyczaj jest około 20 groszy na litrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA STACJI PALIW W BIAŁEJ KOLO RADZYNIA U STOLARCZYKA JEST CHRZCZONE PALIWO. UWAŻAJCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~anonim~ napisał:
NA STACJI PALIW W BIAŁEJ KOLO RADZYNIA U STOLARCZYKA JEST CHRZCZONE PALIWO. UWAŻAJCIE
Jaki jest dokładny adres tej stacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba paliwo zaczyna drożeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś mało aktualizacji jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza wacha i ropka jest z bańki podaje aktualne ceny 3 zeta za rope i 3.50 za benzynkę dla tych co lubią oszczędzić i nie dokładać się na nowego "nissana" terenowego od zioma z miasta bo innego wsiowoza nie politycznie kupić. Pomyśl jeżeli 1zł ma marży właściciel stacji to co? Na mnie jedynie przemytnicy zarabiają uczciwie mówiąc że mają złotówkę na litrze..... a to daje już cenę paliwa w okolicy 2zł i tyle szmaciarze płacą w USA za litr paliwa. To dopiero jest realna cena..... Przynajmniej ich będę mógł poklepać po plecach i powiedzieć że życie im uratowałem kupując paliwo co ciężko szmuglowali i pensję im płaciłem.... Oni na pewno się nie dorobią jakiego szmelcwozu z korei czy tam z innego bazaru. Zapraszam do dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwolnić cenę paliw z podatków!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów podwyżka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I znów podwyżka.
znowu.. z racji czego tym razem.. ja już się nie łapię.. znowu łatamy dziurę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rata za nissana przyszła to musicie zapłacić chłopki ja tam z bańki leje i jest OK. Policzyłem że przez 15 lat to nie jednemu ruskiemu wille wybudowałem. Teraz to mnie tam jak szefa przyjmą nie? Zaoszczędziłem na milionie km które przejechałem jakieś hmmm.... policzcie sobie sami hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Radzyniu już ponad 4.50 za E95
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że na turystycznej najtaniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...