Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ceny paliw

Utworzony przez etyl, 13 stycznia 2010 r. o 11:25
Widać lekki spadet cen czy mi się wydaje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Widać lekki spadet cen czy mi się wydaje?
Przejechałem ostatnio Polskę od zachodu na wschód i tak najtańsza benzyna na zachodzie Gorzów, Piła E95 od 4.75, a najdroższa (śmiechu kupa) w Płocku 5,05 no i nasza w Białej 4,95, nasi drodzy benzyniarze nie ułatwiają nam życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Międzyrzecu to chyba na głowę upadli z cenami paliwa. W Radzyniu jest dużo taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arni napisał:
W Międzyrzecu to chyba na głowę upadli z cenami paliwa. W Radzyniu jest dużo taniej.
A ja tankuje na Bialorusi. Nie bede nabijal kabzy dla OLBENZU,PETRODOMU itp.krwiopijcow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlopak z Woli napisał:
A ja tankuje na Bialorusi. Nie bede nabijal kabzy dla OLBENZU,PETRODOMU itp.krwiopijcow!
Niestety mało osób ma taką możliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Meprozecie w Międzyrzecu zrobiło się drogo. Proponuje tankować na stacjach gdzie jest taniej. W Radzyniu nawet na Orlenie jest taniej niż w Meprozecie! I jeszcze pytanko. Czy ktoś z Międzyrzeca czyta ten temat bo na stronie www.cenapaliw.pl chyba tylko ja uzupełniam ceny paliw a jeżdżę koło stacji benzynowych raz na 2 tygodnie lub rzadziej. Bez waszej aktualizacji strona cenapaliw.pl nie będzie spełniać swojej roli bo nie będzie na niej cen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam W Międzyrzecu na ul. Staromiejskiej, stacja "Blisko" obie benzyny w tej samej cenie 5,O5 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Witam W Międzyrzecu na ul. Staromiejskiej, stacja "Blisko" obie benzyny w tej samej cenie 5,O5 zł.
Bliska w Międzyrzecu już otwarta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekonomiczny napisał:
Bliska w Międzyrzecu już otwarta?
Tak już jest czynna razem ze sklepem. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekonomiczny napisał:
Bliska w Międzyrzecu już otwarta?
Potwierdzam. Wczoraj widziałem że mają już otwarte. PB95 i PB98 chyba po 5.06zł a ON 4.99zł jak dobrze pamiętam. Meprozet chyba odleciał w kosmos bo tam PB95 za 5.19zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Staromiejskiej są tak niskie ceny, bo sprzedają stare paliwo, zakupione dawno temu, po innych cenach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meprozet 5,21 zł za litr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Staromiejskiej koniec promocji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAra napisał:
Na Staromiejskiej koniec promocji
W Brześciu w Bielnieftie po 2,55 zł za litr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
* napisał:
W Brześciu w Bielnieftie po 2,55 zł za litr.
to ile u nas na paliwie zarabiają?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto może coś powiedzieć o Oleju Napędowym w PKS-ie na ul.Sidorskiej w Białej Podlaskiej czy jest dobry czy nie?Bo nic na ten temat nie słychać a sprzedawany jest taniej jak na wszystkich stacjach w Białej i okolicy. Dzięki za informację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niektorzy tylko jezdza na ruskiej i jest ok, tanio i dobrze. Z dobrego zrodla, wiec spoko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny idą w górę. Aktualizujcie ceny www.cenapaliw.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co to teraz tak kwękolić,jak gamonie wybrali czerwonych,tak teraz będzie.Cały czas pod górkę.Chemiczny DONEK teraz wam przykręci śrubę.Od nowego roku drogi płatne [via-tol] dla wszystkich,bez wyjątku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...