Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chatka dla Puchatka

Utworzony przez Bialczanka z Lublina, 10 września 2007 r. o 10:58
nareszcie ktoś zadbał, aby w Białej było na co spojrzeć poza parkiem i kościołem. plomby na pl W olności i wśród starych budynkow też powinny być w stylu epoki a nie jakieś fikuśne pseudonowoczesne szkaradki !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Panie Marku Pietrzala!Wszystko co Pan pisze jest doskonalae ale zapomial Pan najwazniejszego, ile kosztuje rodzicow czesne do tego cudownego przedszkola?Czekam na informacje. Pozdrowienia kolega po fachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłata za czesne, pełne wyżywienie i wszystkie pomoce wynosi tam 250 zł miesięcznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widzę Panie Marku tekst sponsorowany, szkoda tylko, że nie wgłębił się Pan w meritum sprawy, a byłoby ciekawie. W tym domu, jak to określił Pan "ruderze" mieszkali ludzie, w wiekszości już starsi, których przeniesiono do małych klitek za które trzeba płacić słono. Trzeba w nim było zrobić generalne remonty, a po roku funcjonowania, genialna pani właściciel dała im w ręce wypowiedzenie. Rzeczywiście bardzo humanitarne postępowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chatka jak z bajki, tylko jakim kosztem. Kosztem starszych ludzi, którzy zostali wysiedleni z tamtej jak Pan nazwał rudery. Po roku czasu zamieszkania w lokalu zastepczym, Ci ludzie dostali wypowiadzenie z wynajmowanego lokum. Wszystko oczywiście w świetle prawa, tylko czy ktoś się zastanowił, nad tym co czują Ci naprawdzę sędziwi ludzie. A podobno starych drzew się nie przesadza. Czytając ten artykuł powiedzieć chciałoby się, żę jest to tekst sponsorowany. Być może tak jest? Ponadto podzelam zdania innych, że koszt posłania tam dziecka też nie jest mały, a miasto i gmina idzie Pani R. na rękę bo uchwałą rady masta zablokowano możliwość uczęszczania do przedszkoli miejskich dzieciom z poza terenu miasta. Ponadto dostaje ona dotację z urzędu gminy w związku z brakiem przedszoli na terenie gminy Biała Podlaska. Czemu o tym Pan nie wspomniał w swoim artykule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...no i wygląda super :) Jestem pełen podziwu dla właścicielki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwyczajna zazdrość..... Co by sie ie działo to i tak trzeba to skopać, to przedszkole ma standard wysoki, jesli chodzi o zespół ludzi tam pracujących i program zajęć. To prywatne przedszkole, tak jak i sa prywatne szkoły - nie wszyscy mają obowiązek zapisywać tam swoje dzieci. Mniej jadu, a wiecej horyzontu w myśleniu. Konstruktywna krytyka zawsze jest pożądana,ale takie skakanie wilkiem niezadowolonych ZNOWU i NIEWIADOMO KONKRESTNIE DLACZEGO - jest tylko populizmem niskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę jak z bajki byłem widziałem. To przedszkole napewno przewbija standardem wszystkie tego typu przedszkola w okolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez remont tej cholernej meliny tylko szczury i myszy rozbiegły się po całej okolicy. Wypędzili je z ciepłego domku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialczanka z Lublina napisał:
nareszcie ktoś zadbał, aby w Białej było na co spojrzeć poza parkiem i kościołem. plomby na pl W olności i wśród starych budynkow też powinny być w stylu epoki a nie jakieś fikuśne pseudonowoczesne szkaradki !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...