Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciała pożyczyć pieniądze. Straciła 1600 zł

Utworzony przez Gość, 11 października 2012 r. o 12:04
Sporo tych rachunków jej się nazbierało skoro potrzebowała aż 20tys-swoją drogą młoda a głupiutka-nie dziwłbym sie babci 80 lat oszukanej na wnuczka ale młodej kobiecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za niedorozwoje umysłowe!Aby uzyskać pożyczkę,wpłacają pieniądze na koszty manipulacyjne.Ktoś,kto bierze pożyczkę to znaczy że nie ma pieniędzy więc bierze pożyczkę.Jak więc może wpłacać tytułem kosztów manipulacyjnych?A jeśli już są jakieś "koszty manipulacyjne" to pożyczkodawca niech sobie od razu potrąci od pożyczanej kwoty. No cóż,głupich nie sieją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To desperatka jakaś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Primo: podobno głupich nie sieją. Secundo: jeżeli nie stać mnie na "rachunki" za 20 tysi, to jak ma być mnie stać na 20 tyś. kredytu na lichwiarskich warunkach? Pytamboniewiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto pyta nie błądzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aadam napisał:
kto pyta nie błądzi
Kto pyta ten chój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba uważać. Jeśli pożyczacie pieniądze to chyba jednak lepiej od znanych firm. Odsyłam np. pod adres - http://jedynatakapozyczka.pl/ Pożyczka od firmy i na zaskakującoo dobrych warunkach. Nie sprawdzają biku, nie sprawdzają zaświadczeń - rzadko spotykane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ilu młodych i rozgarniętych głupków zaniosło całą kasę do firmy BAMBER-GOLD i młodego RYŻEGO. Młodzi i rozgarnięci bu.ha.ha. Cała KASA dla platformy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czuwak napisał:
Trzeba uważać. Jeśli pożyczacie pieniądze to chyba jednak lepiej od znanych firm. Odsyłam np. pod adres - http://jedynatakapozyczka.pl/ Pożyczka od firmy i na zaskakującoo dobrych warunkach. Nie sprawdzają biku, nie sprawdzają zaświadczeń - rzadko spotykane. [/quote] [quote name='czuwak' timestamp='1352116519' post='689991'] Trzeba uważać. Jeśli pożyczacie pieniądze to chyba jednak lepiej od znanych firm. Odsyłam np. pod adres - http://jedynatakapozyczka.pl/ Pożyczka od firmy i na zaskakującoo dobrych warunkach. Nie sprawdzają biku, nie sprawdzają zaświadczeń - rzadko spotykane.
To jak rozpoznać porządne firmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku nie ma uczciwych firm liczy się tylko zysk ::::>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy istnieje jakaś firma która nie zarabia na swoich produktach, przecież to normalne, w końcu każdy chce zarobić. W banku każda pożyczka zawsze trwa dosć długo, jak ktoś chce mniejsza kwotę i zależy mu na czasie to lepiej poza bankami, ale wcześneij należy sprawdzić firmę pozabankową i opinie o niej, no i dokładnie przeczytać umowę a jak czegoś nie rozumiemy to poprostu nie podpisywać w ciemno. Pożyczki są dla ludzi tylko trzeba brać je z głową. Ja ze swojej strony mogę polecić All money, firma dość nowa a juz cieszy się dobrą opinią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...