Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chłopcy z fałszywkami na zabawie w Gnojnie

Utworzony przez Kac, 19 kwietnia 2010 o 20:16
Teraz za swoją głupotę odpowiedzą. Nasuwa mi się pytanie do jakiego stopnia można być takim głupkiem, żeby za pomocą skanera i drukarki fałszować pieniądze, a później taki "wyprodukowany" banknot wpuszczać w obieg? Przecież już na pierwszy rzut oka można rozróżnić od prawdziwego banknotu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
znam tych chłopców i faktycznie mądrościa to oni nie grzeszą, ale nie wsadzałbym ich do więzienia, bo resocjalizacja w naszych zakładach karnych jeszcze nikomu nie pomogła:))))) proponuję dać im pasów na dupę i wysłać do ciężkiej roboty,najlepiej małopłatnej:))))
0
Kac napisał:
Teraz za swoją głupotę odpowiedzą. Nasuwa mi się pytanie do jakiego stopnia można być takim głupkiem, żeby za pomocą skanera i drukarki fałszować pieniądze, a później taki "wyprodukowany" banknot wpuszczać w obieg? Przecież już na pierwszy rzut oka można rozróżnić od prawdziwego banknotu.
dodatkowo jak trzeba być głupim, aby drukować 100 banknot przecież pieniądz o takim nominale zawsze się sprawdza, nawet jeśli jest się zmęczonym po całej nocy stania za barem
0
Gość napisał:
dodatkowo jak trzeba być głupim, aby drukować 100 banknot przecież pieniądz o takim nominale zawsze się sprawdza, nawet jeśli jest się zmęczonym po całej nocy stania za barem
Zmęczeni byli nie od stania, tylko od wypitego piwa. Ale, żeby za głupotę straszyć małolatów tak wysoką karą , panie prokuratorze !!! ???.
0
spółka wydmuszka napisał:
Zmęczeni byli nie od stania, tylko od wypitego piwa. Ale, żeby za głupotę straszyć małolatów tak wysoką karą , panie prokuratorze !!! ???.
twoja głupota jest nieskończona. Prokurator musi się trzymać przepisów, wyrok wydaje sędzi. małolaty, ale pełnoletni więc powinni ponieść karę za swoją głupotę, wobec prawa wszyscy powinni być równi.
0
Gość napisał:
twoja głupota jest nieskończona. Prokurator musi się trzymać przepisów, wyrok wydaje sędzi. małolaty, ale pełnoletni więc powinni ponieść karę za swoją głupotę, wobec prawa wszyscy powinni być równi.
Taka jest teoria, a rzeczywistość skrzeczy i to mnie naprawdę wkurza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Gość napisał:
Czy po napisaniu "twoja głupota jest nieskończona " samopoczucie ci się poprawiło ?. Jeżeli tak, to pewnie wszystko jest OK.
0
Czy po napisaniu "twoja głupota jest nieskończona " samopoczucie ci się poprawiło ?. Jeżeli tak, to pewnie wszystko jest OK.
czy uważasz, że zastosowałem ten zwrot, aby podnieść sobie samopoczucie? doprawdy nie wyobrażam sobie sytuacji w której miałoby mi to podnieść samoocenę. prawdą jest to, że swoim poprzednim wpisem dałeś idealny przykład, że Polacy nadal nie rozumieją co to społeczeństwo obywatelskie i państwo prawa. Jeśli KK mówi, że za dane przestępstwo grozi tyle i tyle, to prokurator musi się tego trzymać, dopiero kiedy zapozna się bliżej ze szczegółami sprawy będzie wnioskował o konkretny wymiar kary do sądu, a ty masz pretensje, że prokurator informuje prasę ile za dane przestępstwo grozi( chodzi jeszcze o wychowawczy wymiar takiej informacji.)? Sorry ale naprawdę trudno to komentować.
0
Gość napisał:
czy uważasz, że zastosowałem ten zwrot, aby podnieść sobie samopoczucie? doprawdy nie wyobrażam sobie sytuacji w której miałoby mi to podnieść samoocenę. prawdą jest to, że swoim poprzednim wpisem dałeś idealny przykład, że Polacy nadal nie rozumieją co to społeczeństwo obywatelskie i państwo prawa. Jeśli KK mówi, że za dane przestępstwo grozi tyle i tyle, to prokurator musi się tego trzymać, dopiero kiedy zapozna się bliżej ze szczegółami sprawy będzie wnioskował o konkretny wymiar kary do sądu, a ty masz pretensje, że prokurator informuje prasę ile za dane przestępstwo grozi( chodzi jeszcze o wychowawczy wymiar takiej informacji.)? Sorry ale naprawdę trudno to komentować.
To mądralo napisz dlaczego to "Polacy nadal nie rozumieją co to społeczeństwo obywatelskie i państwo prawa", tylko nie upraszczaj i nie obrażaj pisząc, że to wynik "głupoty" tegoż społeczeństwa.
0
To mądralo napisz dlaczego to "Polacy nadal nie rozumieją co to społeczeństwo obywatelskie i państwo prawa", tylko nie upraszczaj i nie obrażaj pisząc, że to wynik "głupoty" tegoż społeczeństwa.
Panie, społeczeństwo obywatelskie , państwo prawa - realia, rzeczywistość to jest fakt. Było rozliczenie sędziów, prokuratorów i ci ludzie mają nam zbudować państwo prawa. Znacie Raport Rokity czy komuś tam wymienionemu spadł włos z głowy, byli tam także prokuratorzy z Białej, tak nawiasem. Reasumując bekniecie chłopaczki.
0
bo zamiast wolnego rynku mamy socjalizm, który chroni ludzi nieparadnych życiowo, bo mamy "sitwę" adwokacką która broni swoich przywilejów, co przekłada się na wysoki koszt obsługi prawne, oraz niski poziom wiedzy prawnej społeczeństwa.(ryzykowne tezy, ale do udowodnienia i obronienia) chcesz wiedzieć dlaczego tak jest? sam sobie odpowiedz na pytanie -dlaczego miałeś pretensje do prokuratora? On tylko powiedział jaką karę przewiduje kodeks karny, a ty masz uważasz że kogoś straszył? a wolałbyś aby sobie z sufitu wziął jaki wyrok grozi za dany czyn czy z KK? kiedy odpowiesz sobie na to pytanie to będziesz wiedział. Jest dla mnie oczywistym przykładem społecznego populizmu w zakresie prawa raz krzyczeć, że należy się wysoka kara, a raz że niska nie uwzględniając w ogóle przepisów. Twój pierwotny wpis wygląda jak krzyk gawiedzi w koloseum rzymski, żądającej raz krwi, raz litości. przemyśl to sobie to następnym razem może nie będziesz wypisywał głupot.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: