Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chodziński kandydatem PO na prezydenta Białej Podlaskiej

Utworzony przez be, 10 września 2010 r. o 19:48
"Studenci ożywiają miasto kulturowo i ekonomicznie", no a co z tymi 400 studentkami prostytutkami ( w/g tekstu, który to autoryzował reklamami PSW i wywiadami senator w TP), gorsze są ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy będziemy mieli palikotyzacje moralną i usuwanie Krzyzy Białej Podlaskiej. Czy będziemy mieli wyższe podatki bo to jedyny pomysł na rzadzenie platformy tz. obywatelskiej. Czy bedziemy mieli totalną wyprzedaż tego co jeszcze zostało do sprzedania. Pozdrowienia dla Rudolfa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jednak Palikot Pana Bergiera skutecznie przyblokował. Ale tak to jest, jak się we władzach partii nie popiera tego kogo trzeba. Ciekawe, czy Bergier odważy się startować jako kandydat niezależny. A powyższego Pana w ogóle nie znam, nigdy nie słyszałem aby sam zrobił jakąś inicjatywę społeczną. A sam się określa społecznikiem. Czyli, platforma odpadła już z wyborów. Prezydent Czapski znów zostanie prezydentem. Chyba, że Abramowicz się zdecyduje, to może jakaś walka będzie bo inaczej Czapski ma zwycięstwo w pierwszej turze. Sam powyższego Pana nie poprę, nic o nim nie wiem i nigdy nie widziałem aby zrobił coś na rzecz Białej. A że jest długo w partii to mało mnie interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czyli jednak Palikot Pana Bergiera skutecznie przyblokował. Ale tak to jest, jak się we władzach partii nie popiera tego kogo trzeba. Ciekawe, czy Bergier odważy się startować jako kandydat niezależny. A powyższego Pana w ogóle nie znam, nigdy nie słyszałem aby sam zrobił jakąś inicjatywę społeczną. A sam się określa społecznikiem. Czyli, platforma odpadła już z wyborów. Prezydent Czapski znów zostanie prezydentem. Chyba, że Abramowicz się zdecyduje, to może jakaś walka będzie bo inaczej Czapski ma zwycięstwo w pierwszej turze. Sam powyższego Pana nie poprę, nic o nim nie wiem i nigdy nie widziałem aby zrobił coś na rzecz Białej. A że jest długo w partii to mało mnie interesuje.
Ten wpis to kompletny brak znajomosci realiów. Palikot nikogo nie zablokował, to Palikot musiał uznać kandydata wspieranego przez senatora Bergiera. Decyzja należy do wyborców, ale dajmy im szanse aby poznali innych kandydatów niż obecny prezydent. Moim zdaniem CZAS NA ZMIANĘ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj czas na zmianę. Chodziński idealny kandydat - po turystyce zaocznej, nie orientujący się w niczym, nigdy nie miał do czynienia z praca w samorządzie - TAKI NAJLEPSZY DO STEROWANIA. Bialska PO - jak nisko upadłaś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KANDYDAT Z PO ZAFUNDUJE WAM TANIE PAŃSTWO WYBOR PO TO WYBOR TRAFNEGO PREZYDENTA Prezydent Bronisław Komorowski zdecydował, że będzie latał z Lotniska Chopina (Okęcie) do Pałacu helikopterem. Jego poprzednik, Lech Kaczyński, przejeżdżał tę trasę limuzyną - informuje dziennik "Rzeczpospolita"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może warto było wystawić do wiatru (wyborów)ciecia z "Uczelni"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Bergier myślę, że mało miał do wyznaczania. W regionie są mocniejsi od niego. A On cały czas ma marzenie bycia prezydentem. Na razie, chce to robić z drugiego fotela. Upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Dostawać dietę senatorską oraz na uczelni i przy okazji mieć wpływ na miasto. To ja już PO wyrzucam z potencjalnych kandydatów. Zostaje mi PiS i niestety obecny Prezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja napisze, że nie ma świętych i każdy następny też im nie będzie. Jakie się prowadzi inwestycję na terenie Gminy Biała Podlaska, bardzo duże i dla ludzi aby im się lepiej żyło. A u nas wystarczy spojrzeć na główne ulice wjazdowe do miasta, wymagają gruntownego remontu. Toż to wstyd żeby takie ulice witały przyjezdnych. A zamiast tego się buduje uliczki dla rodziny, radnych, znajomych kolegów i drogę w pole (Celników Polskich). Są osiedla domków jednorodzinnych gdzie dojazd jesienią, zimą i na wiosnę równa się z katorgą i drogą przez mękę. Na pewno Pan Czapski tego nie polepszy. Mieszkańcy chodzili i prosili o zrobienie dojazdów i to nie jednokrotnie. Najlepsza odpowiedź Pana Czapskiego była " Trzeba było się tam nie budować ... A jak było stać Was tam się budować to i stać Was żeby sobie prywatnie zrobić drogę" - A teraz pytanie? Kto przekształcił pola na działki budowlane? Szkoda, że w państwie Polskim nie można bez wiedzy nagrywać, bo by to zostało nagrane i trafiło do prasy. Sprawa była poruszana niejednokrotnie i nawet z rzuceniem na biurko Pana Czapskiego dowodów, że buduje się drogi prywatnym właścicielom. Tłumaczenie "Robimy bo kiedyś odkupimy tą drogę dla miasta". A jak inwestor się wypnie i nie zechce sprzedać? Albo krzyknie cenę nie do kupienia? W każdym bądź razie nie polecam Pana Czapskiego, a sprawa drogi i tak trafi do prasy i zdjęcia drogi, które Pan Czapski miał już na biurku. Jest znowu jesień i będzie tego więcej. Natomiast co do Pana Chodzińskiego nic nie mam, gdyż jest to człowiek mi nie znany i na pewno na tego Pana głosować nie będę. Ale myślę, że każda inna opcja niż Pan Czapski będzie lepsza. Może powyższe wyjaśnienie wam trochę otworzy oczy na Pana Czapskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...