Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chorą kobietę wypędzono ze sklepu

Utworzony przez Włodek K-K 58, 23 stycznia 2008 r. o 07:20
Droga Pani sklepowo i Pani kierownik,kto Panie wychował??? Trochę szacunku dla osób sprawnych inaczej! Mam nadzieję,że Panie nie mają własnych dzieci,bo taki rodzic i taki przykład,zachowaj Panie Boże.I jeszcze jedno,cieszcie się,że takie problemy nie dotykają waszych bliskich,a może właśnie tego trzeba by było,żebyście co kolwiek zrozumiały! WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna z pań ekspedientek tego sklepu bardzo różnie traktuje klientów. Jeśli jest to na przykład znany bialski lekarz, to do niego jest wyjątkowo uprzejma, jeśli inny klient, to z grzecznością bywa różnie. Dlatego ja nie robię zakupów w sklepie przy ul. Prostej, tylko przy ul. Zamkowej. Tam wszystkie panie są bardzo uprzejme.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie już zacząć martwic sie o swoją prace w tutejszym sklepie drogie panie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marku, i o co tyle rabanu ? Wielki mi "incydent" ! Chamstwo było , jest i będzie . I to jest temat na artykuł ? Napisz pan lepiej o tym : wczoraj wieczorem jechałem rowerem, wiozłem mleko w proszku, wkręciła mi się nogawka w łańcuch, przewróciłem się i ... ba-bach ! morda obdarta, rower do niczego, mleko rozlane, nogawka do wymiany. I teraz pytanie : gdzie były władze ? NIKT nie zareagował, nikt ! Jeśli chcesz to mogę ci opowiedzieć to wszystko dokładnie. News na pierwszą stronę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe rozumię o co pretensjesą do Pani ekspedientki---;przyjdzie taki biedaczyna do sklepu,nie dość ,że mówi niewyrażnie to jeszcze kupuje najtańsze i to po parę dkg.marudzi eby mu pokroić i to w cienkie plasterki,sprawdza czy go nie oszukano i w dodatku placi drobnym bilonem" i jak Pani Kierowniczka może się niezdenerwować i tak kobieta ma wielkie serce że wogóle wpuszcza takich do sklepu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamietam na Placu Wolnosci obok salonu Orange tez byl sklep miesny nalezacy do firmy wspomnianej w reportazu...pracowala w nim jedna KROWA (na miano kobiety trzeba zasluzyc;)). i ten osobnik byl arogancki i bezczelny w stosunku nie tylko do osob ktore sie jakaly ale do niemal wszystkich klientow...podobno jednak sypiala z jakims tam kierownikiem i dlatego byla nie do ruszenia...teraz tego sklepu chyba juz nie ma...moze przeniosl sie na ulice Prosta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NIe rozumię o co pretensjesą do Pani ekspedientki---;przyjdzie taki biedaczyna do sklepu,nie dość ,że mówi niewyrażnie to jeszcze kupuje najtańsze i to po parę dkg.marudzi eby mu pokroić i to w cienkie plasterki,sprawdza czy go nie oszukano i w dodatku placi drobnym bilonem" i jak Pani Kierowniczka może się niezdenerwować i tak kobieta ma wielkie serce że wogóle wpuszcza takich do sklepu.
widac ze zatrzymales sie na epoce komuny gdzie to sprzedawca w miesnym byl Bogiem i decydowal kto kupi a kto nie...wiesz co to jest kultura osobista? klient to klient i to sprzedawca ma sie starac zeby byl zadowolony! jezeli ktos kupuje niewielkie ilosci to najprawdopodobniej znaczy ze jest osoba uboga i nie stac do na wiecej! gdybys sie znalazl w takiej sytuacji to bys moze to zrozumial! i tutaj po raz kolejny widze przewage supermarketow nad takimi sklepami bo tam przynajmniej pracownik sie stara o klienta! i jeszcze jedno? co to znaczy "rozumię" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"rozumię" to takie myślenie bez rozumu,albo kultura bez intelektu-- i wtedy nie da się zrozumieć ironi zawartej w słowach autora wpisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niby czemu miala sluzyc ta ironia? wg mnie nalezy sie wylacznie krytyka wobec takiego zachowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza niemiłą obsługą, panie ekspedientki podają gołymi rękami surowe mięso i wszystko inne. To chyba mało higieniczne, prawda? To je należy wytykac palcami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel Chmielewski napisał:
niby czemu miala sluzyc ta ironia? wg mnie nalezy sie wylacznie krytyka wobec takiego zachowania
a czy poprzez ironie nie da sie krytykowac? wiecej takich smutasow i to nie bedzie sie komu smiac... i tak mnie nie zrozumiesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z chęcią bym potraktowała w taki sam sposób Panią ekspedientkę. Każda praca z ludźmi wymaga bycia miłym bez względu na wiek, choroby czy zapachy a coś o tym wiem, nieraz człowiek miał ochotę w jakiś sposób zareagować ale niestety praca w budżetówce nie pozwalała. Wiem że ludzie bywają uciążliwi, ale my niestety nie wiemy co nas czeka w przyszłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, przepraszam ! w MOIM sklepie mam prawo traktować klientów jak mi się podoba ! byleby zgodnie z prawem. Czy prawo zostało tu przekroczone ? Chyba nie ? Więc o ccccoochooodziii ? Jeśli ktoś nie chce to nawet nie musi do mojego sklepu wogle przychodzić. Że splajtuję ? Jak mi się zechce to splajtuję, co komu do tego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chorya
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...