Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chotyłów: Szlaban na drodze przeciw wójtowi

Utworzony przez jt, 28 marca 2011 r. o 22:16
Też zagrodzimy i myto brać będziemy. Droga o takim statusie jak opisana, wyjeżdżona po naszych polach i całkiem niedaleko od tamtej. Popatrzcie. http://www.panoramio.com/photo/18290722
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tamtą drogą jeździłem na kubiki wędkować,jak wracałem ostatnio to zgubiłem rybę,może ktoś znalazł???Tą rybą był leszcz.Podaję rysopis waga 1,3kg.,srebrny,tłuściutki,brak jednego oka bo mu wyłupałem jak mnie wku***ał szamocząc się w reklamówce.Czekam na uczciwych znalazców.Dla znalazców nagroda w postaci drugiej ryby też leszcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniobijca napisał:
tamtą drogą jeździłem na kubiki wędkować,jak wracałem ostatnio to zgubiłem rybę,może ktoś znalazł???Tą rybą był leszcz.Podaję rysopis waga 1,3kg.,srebrny,tłuściutki,brak jednego oka bo mu wyłupałem jak mnie wku***ał szamocząc się w reklamówce.Czekam na uczciwych znalazców.Dla znalazców nagroda w postaci drugiej ryby też leszcza.
Chłopie. Jak nie chcesz iść siedzieć to sprzedaj kompa i w okolicy powiedz że to był taki telewizor. Za takie przestępstwo to zamkną cię jak nic. 3 lata temu chłopak nudził się chyba na lekcji religii i wyją sobie butelkę wody, (nie święconej),nalał do kubka i wypił i co?. Teraz prokurator będzie sprawdzał czy aby to była zwykła woda,czy wódka lub nie daj borze woda święcona. Ciekawe jak to sprawdzą. A ty za okaleczenie tego Leszcza to możesz zaliczyć i 3 lata jeżeli jak piszesz go zgubiłeś i ktoś go znalazł i zgłosi na policję że znalazł nie kompletną rybę to masz chłopie przerąbane. Idź na Policję i do prokuratury i dobrowolnie poddaj się karze. Jeżeli na ten miesiąc będą mieli limity wyczerpane ,to tylko dostaniesz w zawiasach a jeżeli będziesz miał kumpla sędziego "takiego społecznika" to masz to pewne jak w banku że dostaniesz dozór kuratora i to nie ważne że jesteś 2 razy starszy od tego kuratora. Tu się liczy powaga urzędu i kasa dla znajomych. Więc nie gub tych leszczy bez oka. Z okiem to by się takiemu idiocie nie dał złapć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=RdHq3PlCh7w
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiedziały gały kogo wybierały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...