Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co mi przeszkadza w Białej Podlaskiej?

Utworzony przez beata, 12 lutego 2011 r. o 15:37
Przeszkadza mi dym papierosowy w dyskotece Gramofon. Nie wydaje mi się, by nowe prawo antynikotynowe zezwalało na nagminne palenie w całej , dużej sali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorszy jest dym z kominów, szczególnie jak ktos pali byle czym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beata napisał:
Przeszkadza mi dym papierosowy w dyskotece Gramofon. Nie wydaje mi się, by nowe prawo antynikotynowe zezwalało na nagminne palenie w całej , dużej sali.
Droga Beato! Dlaczego piszesz o tym na forum? Czy chcesz aby to inni załatwili sprawę za Ciebie? A po za tym po co tam chodzisz jeśli, coś w tym lokalu przeszkadza Tobie? Jak mawiał Kokeszko "Demokracja nastała"-mówi Ci to coś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bobo napisał:
Droga Beato! Dlaczego piszesz o tym na forum? Czy chcesz aby to inni załatwili sprawę za Ciebie? A po za tym po co tam chodzisz jeśli, coś w tym lokalu przeszkadza Tobie? Jak mawiał Kokeszko "Demokracja nastała"-mówi Ci to coś?
Nuu, bo w Białej "prawo" to tylko dla maluczkich. Paniał ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszę o tym na forum, bo to łatwiejsze niż załatwanie tej sprawy. Może ktoś ją załatwi za mnie?.Może pracownicy się zbuntują? Może ktoś z uprawnionych służb przepreowadzi tam kontrolę i okaże sie, że to jednak zbytnie naciąganie prawa? A może okaże sie, że to ja jestem dziwna i tylko mi to przeszkadza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tucmen napisał:
Nuu, bo w Białej "prawo" to tylko dla maluczkich. Paniał ?.
Żeby była jasność. Jestem nie palący i nie cierpię dymu i zapachu papierosów. Ale nie mogę zrozumieć po co chodzić do miejsc, których atmosfera mi nie odpowiada. Mam prawo wyboru i korzystam z niego. Na tym polega demokracja. Niech tam chodzą palacze, a ci którym to przeszkadza mogą znaleźć inne miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My, członkowie Akademickiego Klubu Obywatelskiego im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Poznaniu, w pełni podzielamy poglądy naszych Kolegów wyrażone w artykule "Misja uniwersytetu - aspekt dzisiejszy", opublikowanym przez czasopismo "Uniwersytet Warszawski", a udostępnionym szerszej publiczności przez "Rzeczpospolitą" 9 lutego pod znamiennym tytułem "W obronie prawdy". Artykuł ten jest stonowaną, a zarazem druzgocącą polemiką z poglądami reprezentowanymi przez znaczną, wpływową część środowiska akademickiego, dla którego doraźne racje stały się istotniejsze niż wielowiekowa tradycja poszukiwania prawdy, solidnej argumentacji oraz otwartej dyskusji. Jednocześnie nasi warszawscy Koledzy nadzwyczaj trafnie ukazali, jak wiele manipulacji znajduje się w debacie społeczno-politycznej w Polsce, jak mało w niej rzetelności i powagi, a jak wiele relatywizacji prawdy, jak bardzo naruszona została zasada reprezentatywności poglądów, a jak silnie daje o sobie znać mechanizm wykluczania niepożądanych stanowisk i osób. Podobnie jak nasi koledzy z Uniwersytetu Warszawskiego doświadczamy uciążliwości tej sytuacji i tak jak oni obserwujemy, że zarówno w życiu wewnątrz uczelni, jak i w debacie publicznej coraz mniej jest niezależnego myślenia i wymiany należycie uargumentowanych poglądów, a coraz więcej piętnowania adwersarzy, etykietowania czy - co dodajemy od siebie - wyszydzania naruszającego godność osoby ludzkiej. Zgadzamy się także z opinią o zdziczeniu języka debaty, o nieusprawiedliwionej nigdzie, a zwłaszcza w takich miejscach jak uczelnie, agresji werbalnej wobec inaczej myślących, najczęściej zresztą wobec zwolenników Prawa i Sprawiedliwości oraz tych wszystkich, którzy bezkompromisowo szukają prawdy o katastrofie smoleńskiej. Zgadzamy się z diagnozą, że to niechęć do prawdy bądź też strach przed nią eliminuje zarówno to centralne, jak i wiele innych ważnych zagadnień z przestrzeni otwartej dyskusji. (...) 1. prof. dr hab. Stanisław Mikołajczak - UAM, Przewodniczący AKO 2. ks. dr Adam Adamski Cor - UAM 3. mgr Przemysław Alexandrowicz - KIK 4. mgr Krystyna Andrzejewska - UAM 5. prof. dr hab. Marek Andrzejewski - U Szczeciński 6. dr Róża Antkowiak - UAM 7. prof. dr hab. Wiesław Antkowiak - UAM 8. dr Adam Babula - UAM 9. dr Lidia Banowska - UAM 10. prof. dr hab. Czesław Błaszak - UAM 11. prof. dr hab. Jacek Błażewicz - P Poznań 12. dr Krzysztof Borowczyk - UAM 13. ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz - UAM 14. dr hab. Mariusz Bryl - UAM 15. dr Elżbieta Czarniewska - UAM 16. prof. dr hab. Janusz Czebreszuk - UAM 17. prof. dr hab. Jacek Dabert - UAM 18. dr Mirosława Dabert - UAM 19. dr Maria Dąbrowska-Bąk - UAM 20. prof. dr hab. Leon Drobnik - U Medyczny Poznań 21. prof. dr hab. Edward Dutkiewicz - UAM 22. prof. dr hab. Maria Dutkiewicz - UAM 23. dr Tadeusz Dziuba - radny Miasta Poznania 24. dr n. med. Jerzy Fischbach 25. prof. dr hab. Antoni Florkiewicz 26. dr hab. Jerzy Galina - PAN Poznań 27. mgr Witold Gedymin 28. dr Grzegorz Gertig 29. prof. dr hab. Henryk Gertig - U Medyczny Poznań 30. prof. dr hab. Bożena Górczyńska-Przybyłowicz - UAM 31. prof. dr hab. Witold Grzebisz 32. dr Jolanta Hajdasz - naucz. ak. 33. prof. dr hab. Henryk Hudzik - UAM 34. prof. dr hab. Zbigniew Jacyna-Onyszkiewicz - UAM 35. prof. dr hab. Dobrochna Jankowska - UAM 36. prof. dr hab. Artur Jarmołowski - UAM 37. prof. dr hab. Jarosław Jarzewicz - UAM 38. mgr Jolanta Jasińska - nauczyciel 39. prof. dr hab. Tomasz Jasiński - UAM 40. mgr Andrzej Judek 41. prof. dr hab. Stefan Jurga - UAM 42. prof. dr hab. Janusz Kapuściński 43. dr Anna Kasprzyk - UAM 44. prof. dr hab. Andrzej Kaźmierski - UAM 45. prof. dr hab. Zdzisław Kołaczkowski - AWF Gorzów Wlkp. 46. prof. dr hab. Aleksander Kośko - UAM 47. prof. dr hab. Maciej Kozak - UAM 48. prof. dr hab. Edmund Kozal - U Przyrodniczy Poznań 49. prof. dr hab. Stanisław Kozłowski 50. prof. dr hab. Henryka Kramarz - U Pedagogiczny Kraków 51. prof. dr hab. Marek Kraska - UAM 52. dr Dariusz Kucharski - Warsztaty Idei ObywateliRzeczypospolitej 53. prof. dr hab. Mieczysław Kujawski 54. dr Małgorzata Kulesza-Kiczka - lekarz 55. dr Katarzyna Kulińska - U Przyrodniczy Poznań 56. prof. dr hab. Tadeusz Kuliński - U Przyrodniczy Poznań 57. dr Krystyna Laskowicz - naucz. ak. 58. dr Przemysław Lehmann 59. mgr Elżbieta Leszczyńska - UAM 60. dr Maria Leśniewicz 61. prof. dr hab. Ignacy Lewandowski - UAM 62. dr Jarosław Liberek - UAM 63. mgr Agata Ławniczak - dziennikarz 64. dr Eryk Łon - U Ekonomiczny Poznań 65. mgr Małgorzata Łośko - UAM 66. dr Piotr Łukasiak - P Poznań 67. prof. dr hab. Andrzej Maciejewski - UAM 68. prof. dr hab. Andrzej Malinowski - UAM 69. prof. dr hab. Jerzy Marcinek - U Przyrodniczy Poznań 70. prof. dr hab. Arkadiusz Marciniak - UAM 71. prof. dr hab. Wojciech Markiewicz - PAN Poznań 72. mgr Jan Martini - artysta-muzyk 73. mgr Barbara Materny - nauczyciel 74. mgr Ryszard Materny 75. dr Bożena Mikołajczak - UAM 76. prof. dr hab. Krzysztof Moliński - A. Muzyczna 77. mgr Celina Monikowska-Martini - artysta-muzyk 78. prof. dr hab. Grzegorz Musiał - UAM 79. prof. dr hab. Czesław Muśnicki - U Przyrodniczy Poznań 80. prof. dr hab. Elżbieta Nowicka - UAM 81. prof. dr hab. Radosław Okulicz-Kozaryn - UAM 82. inż. Ryszard Paprzycki 83. prof. dr hab. Jan Paradysz - U Ekonomiczny Poznań 84. prof. dr hab. Stanisław Paszkowski - U PrzyrodniczyPoznań 85. dr Ryszard Piasek - reżyser 86. mgr Mikołaj Pietraszak-Dmowski - Fundacja Rogalin 87. prof. dr hab. Barbara Piłacińska - UAM 88. dr Ryszard Piotrowicz - UAM 89. dr hab. Jan Prostko-Prostyński - UAM 90. mgr Maria Przybylska - UAM 91. prof. dr hab. Andrzej Przyłębski - UAM 92. prof. dr hab. Zdzisław Puślecki - UAM 93. dr Jacek Radomski - UAM 94. dr Wiesław Ratajczak - UAM 95. prof. dr hab. Lucyna Rempulska 96. prof. dr hab. Tadeusz Rorat - PAN Poznań 97. prof. dr hab. Grzegorz Rosiński - UAM 98. dr Lech Różański 99. Wanda Różycka-Zborowska - reżyser 100. prof. dr hab. Wojciech Rypniewski - PAN Poznań 101. prof. dr hab. Jan Sadowski - UAM 102. prof. dr hab. Jerzy Samson-Zakrzewski - U Medyczny Poznań 103. mgr Halina Aurelia Siwa - dziennikarz 104. prof. dr hab. Jan Skuratowicz - UAM 105. mgr Janusz Smólski 106. mgr Maria Sobańska-Liberek - UAM 107. prof. dr hab. Marek Sozański - P Poznań 108. prof. dr hab. Anna Stankowska - UAM 109. prof. dr hab. Wojciech Stankowski - UAM 110. mgr Piotr Stawicki - radca prawny 111. mgr Gabriela Stępczak 112. prof. dr hab. Kazimierz Stępczak - UAM 113. prof. dr hab. Wojciech Suchocki - UAM 114. prof. dr hab. Eugeniusz Szcześniak - UAM 115. prof. dr hab. Zofia Szczotka - U Przyrodniczy Poznań 116. prof. dr hab. Jacek Sztaudynger - Łódź 117. mgr Maciej Szulc - przedsiębiorca 118. prof. dr hab. Roman Szulc - U Medyczny Poznań 119. lek Halina Szwarc-Hetmaniak - lekarz 120. dr Hanna Szweycer - U Przyrodniczy Pozn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...