Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

co robic z malym dzieckiem?

Utworzony przez wredziocha1, 6 marca 2009 r. o 22:29
Gość napisał:
Prośba do moderatora o banowanie niektórych wpisów.
A nie zauwazylas ze przy kazdym wpisie u dolu z lewej masz napis "zglos do usuniecia" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baan napisał:
A nie zauwazylas ze przy kazdym wpisie u dolu z lewej masz napis "zglos do usuniecia" ?
Dziękuję bardzo już zgłosiłem Twój wpis do usunięcia - Baan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
deb***e
Kolejny gość Miszcz Ciętej , Inteligentnej Riposty . Objawienie forum. Pozdrawiam, życzę sukcesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście poryci. Ludzie! może wam wasze dzieci srają kasą ale trzeba za coś żyć. Za coś muszę temu dziecku kupić jedzenie, ubranie, zadbać! Moze wy sracie pieniędzmi dzięki temu że kupczycie swoja d***, ale ja zarabiam uczciwie na życie. Tak wyobraźcie sobie tacy też są. Moje dziecko ma teraz 6,5 roku, świetnie czyta, już pisze, interesuje się literaturą i spędza czas na powietrzu. nie ma wydłużonego kciuka do obsługi pilota jak wasze dzieci. jest to najukochańsza istotka na świecie. a została w domu gdy mamusia poszła do pracy. miała wtedy dwa tygodnie! wy jesteście jacyś dziwni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Warszawie jest Teatr Małego Widza - miejsce dla dzieci od 1 r.ż - może i u Was jest coś podobnego, gdzie można wybrać się z maluchem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...