Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co sądzisz o płatnej strefie parkowania w Białej Podlaskiej?

Utworzony przez plati1985, 17 października 2011 r. o 09:43
oczywiście że tak, bo tak dalej byc nie może. I płatny wjazd do Lublina 3 x tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam do dyskusji Strefa płatnego parkowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ups zapraszam do dyskusji Strefa płatnego parkowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście,że należy zrobić strefę płatnego parkowania.W innych miastach takie strefy już dawno są,to dlaczego w Białej Podlaskiej nie może być.To po pierwsze,a po drugie miasto żeby się rozwijać potrzebuje pieniędzy.Mieszkańcy chcą żeby miasto pięknie wyglądał,miało piękne chodniki,zadbane skwery zieleni,ale jak trzeba dać temu miast co jakiś czas te dwa złote,to jest problem.Wschód obudź się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam, kto na tym zarobi? Czy nam mieszkańcom te strefy coś dadzą, oprócz drenażu naszych kieszeń? Ja mogę płacić podatki - płatne strefy parkowania to też podatek, tylko pod inną nazwą - ale chcę wiedzieć na co łożę. Po za tym, za co włodarze miasta chcą 1,5 zł, jeśli na parkingach są wilcze doły. Jeśli każe mi się za coś płacić, to chcę usługi na określonym poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc kto ma pieniądze niech płaci a biedak idzie pieszo parę kilometrów do centrum a 20-letniego golfa niech zostawi na obwodnicy! W mieście o największym bezrobociu w Polsce takie rzeczy! Pomyślcie lepiej sak stworzyć nowe miejsca pracy a nie tylko wszędzie podwyżki tylko jakoś wynagrodzenia za płacę nie idą w górę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny bzdurny podatek. PKS zlikwidowany, komunikacja miejska dowiezie może dzieci do szkoły, a co mają zrobić osoby pracujące w centrum? Miesiąc parkowania będzie kosztował prawie 300 zł. Jak to możliwe, że pojawiają się głosy chwalące takie rozwiązania. Dlaczego nie można zrobić więcej parkingów i dać spokój z opłatami. Miasto jest dla mieszkańców, a nie mieszkańcy dla UM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak będzie z mieszkańcami - nigdzie nie mogę znaleźć informacji nt. abonamentu dla mieszkańców? Bo jeśli te 300 zł to prawda to mi się bardzo nie podoba!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 80...100 pln można wynająć garaż na bialskich osiedlach, więc te trzy stówy to jakby z głębi dÓpy wzięte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...