Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cross okazał się zbyt wyczynowy dla Straży Miejskiej

Utworzony przez gość, 25 lutego 2015 r. o 22:02
Jako doświadczony motocyklista chętnie wstąpię w szeregi SM jeżeli nie mają pracowników zdolnych do jazdy na motocyklu. Śmiem twierdzić że w Białej znajdzie się kilku innych motocyklistów mogących zrobić podobnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli opony wymienoione, to jeszcze tryb tylny mniejszy i już można jeździć jak wueską. Ale to jest maszyna dla świadomych ludzi, a nie dla takich, co im się wydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obawiam się, że nie tylko motocyklem nie potrafią jeździć. a zrobić w pisdu patrole piesze - niech przewietrzą dupy i pokażą się zwykłym ludziom, kótrzy z własnych podatków łożą na tych darmozjadów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego, że maszyna gwizda jak kierowca plzda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przetarg tylko dla pracowników UM ....... dziwne,,,,,,,,,,,,więc jest ustawiony,,,,,,, :ph34r: :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te osły  :lol:  ze Straży miejskiej nawet motocyklem nie potrafią kierować. Zlikwidować tych osłów jak najszybciej. Kiedy to referendum odnośnie zlikwidowania SM w Białej?????????????? Bo już nawet na sam widok tych nierobów rzygać się chce. Więcej etatów dla policji a nieudacznicy ze SM  niech zatrudnią się przy roznoszeniu ulotek lub u jakiegoś rolnika w chlewie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przetarg robiony pod kogoś ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzedac motor crosowy  po tym jak straż miejska zaczeła ochraniać teren dawnego lotniska to chyba coś nie tak . jeżeli obecni strażnicy nie umią jezdzic  crosem to moze nowy straznik kolega pana prezydenta okiełzna ten sprzęt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Je bance i zlodzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SM do likwidacji. TYlko  referendum!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kolegi Andrzeja. Mam propozycję a może sam osobiście byś powiedział temu Panu a nie anonimowo. !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego przetarg tylko dla pracowników skoro oni nie potrafią jeździć tym motocyklem, należy go sprzedać komuś, kto ma pojęcie jak tym pojechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dać chamowi zegarek to nim gwoździe będzie przybijał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Pozwoliłem sobie przeczytać kilka komentarzy. I do jakich wniosków doszedłem. Panowie mogę być pewny, iż 99 % z nas nie pojechała by na tym motocyklu. W Białej powstaje teraz tor krosowy i zapraszam większość z was tylko popatrzeć. Zobaczycie i się przekonacie. Ale już chyba będzie za późno się przyznać, że nie mieliście racji. I jeszcze jedno ktoś napisał, iż teraz SM chroni lotnisko i nie powinna sprzedawać tego motocykla. Panowie nie znalazł się jeszcze taki odważny, który jeździłby z większą prędkością po trawie na lotnisku. Tutaj nie da się lądować szybowcem. Napiszę dlaczego. Byłem  w tamtym roku na lotnisku na pieczarkach i to co zobaczyłem w trawie to koszmar. Doły po przewodach, studzienki do odwodnienia pasa nie zakryte. Pozdrawiam  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy ta instytucja zostanie zlikwidowana, chyba nigdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a miał służyć do patrolowania lasów i pomocy w zapobieganiu tworzącym się leśnym wysypiskom śmieci... ale wiadomo że w samochodzie wygodniej dupę wozić, jest pasażer, jest z kim pogadać, ciepło, na głowę nie pada...   Przetarg jesli tylko dla Urzędników to już ustawiony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie szkolenia? Najłatwiej sprzedać i oczywiście ograniczyć sprzedaż dla pracowników urzędu!!!!! Co to się robi w tym mieście!!!!!!!!!!!!!!!! Panie Nowy Prezydencie Zacznij Pracować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja chce go kupić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie cros tylko enduro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby Pan komendant miał chrapkę na KTMa za dobre pieniądze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...