Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cud w Sokółce

Utworzony przez Maria, 28 października 2009 o 20:06
swkatowice.mojeforum.net/temat-vt8077.html?postdays=0&postorder=asc&start=0 Bóg daje nam znak.
Ostatnio edytowany 28 października 2009 o 23:45
Zaloguj się, aby oddać głos
0
CUD???? No Tusku nareszcie robisz cuda!!! Brawo!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
smród w Sokółce ... na pewno
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oto jak w "ciemnogrodzie robi się "cuda" Sokółka. Cud był badany nielegalnie! (azda) / Gazeta Współczesna Dokumenty w sprawie cudu do Watykanu na razie nie trafią. ks. Andrzej Kakareko, kanclerz białostockiej kurii Decyzja o nieprzekazaniu dokumentacji z badań do Stolicy Apostolskiej ma pozwolić na to, aby przyszłość sama pokazała, co uczynić dalej z tą sprawą. Może przyszłe wydarzenia, które pojawią się wokół tego zjawiska, podpowiedzą, jak powinniśmy interpretować ten znak. Być może miejsce w Sokółce zostanie otoczone kultem. Badania fragmentów tkanki, która powstała po rozpuszczeniu hostii w wodzie w sokólskim kościele, były nieformalne, wykorzystano w nich najprostszą metodę i nie sporządzono dokumentacji. Takie zarzuty stawia prof. Lech Chyczewski, kierownik Zakładu Patomorfologii Lekarskiej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. – Udzieliłem ustnej nagany prof. Sobaniec-Łotowskiej, która sama przyznała, że badania przeprowadziła nielegalnie – mówi Chyczewski. – Dokonała ich w Akademickim Zakładzie Diagnostyki Patomorfologicznej. – Profesor wykorzystała do analizy tkanki metodę histopatologiczną – komentuje prof. Chyczewski. – Absolutnie nie daje ona możliwości rozróżnienia, do jakiego gatunku należy tkanka. U ssaków narządy są podobne. Trudno więc określić, czy należą one do świni, szczura czy człowieka. Zdaniem Lecha Chyczewskiego, prof. Stanisław Sulkowski w ogóle nie badał tkanki. – Prof. Sobaniec-Łotowska poprosiła go jedynie o konsultację, bo ma swój gabinet tuż obok niej – twierdzi. Oboje specjaliści badający fragmenty tkanki nie chcą komentować słów prof. Chyczewskiego. Stanisław Sulkowski jest jednak zaskoczony słowami swego kolegi. Tymczasem wbrew poprzednim zapewnieniom, Nuncjatura Apostolska nie przekazała dokumentacji z badań do Watykanu. ---------------------------------------- Wystarczy znaleźć nawiedzonego naukowca i cud gotowy! Tusku bierz przykład jak zrobić cuda!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cud w Sokółce: Kościół odmawia przeprowadzenia badań Sokółka: Badania cudownej tkanki z Sokółki budzą wątpliwości. Arcybiskup Edward Ozorowski odmawia jednak kolejnych analiz. Dlaczego? (sxc.hu) Jak mówią lekarze patomorfolodzy, badania przeprowadzone na tkance znalezionej na hostii były nieformalne. Dlatego mogą budzić wątpliwości, jak informuje "Rzeczpospolita". Lekarze, którzy przeprowadzali badania byli "ludźmi arcybiskupa" - tak z kolei mówią nieoficjalnie pracownicy zakładu. - Dzięki badaniom można było stwierdzić, że to mięsień ssaka i rzeczywiście ze wszystkich tkanek przypomina sercową - mówi prof. Lech Chyczewski, kierownik Zakładu Patomorfologii Lekarskiej w Białymstoku. - Nie wiadomo jednak do końca czy jest to mięsień szkieletowy czy sercowy i przede wszystkim czy pochodzi od człowieka - dodaje, że wątpliwości nabrał po rozmowie z lekarzem, który tkankę badał. Nieformalne badania budzą wątpliwości, ale na formalne Kościół nie wydaje zgody. W wywiadzie dla "Faktu" arcybiskup Ozorowski argumentuje, że musimy uszanować świętość, dlatego tematu nie należy męczyć, jeśli wydarzenia z Sokółki odmienią serca i dusze ludzi. - Jeśli mamy do czynienia z fragmentem Ciała Chrystusa, to byłoby nawet niewskazane z powodu czci, jaką powinniśmy to Ciało otoczyć. Przypomnę tutaj Mojżesza, któremu przy płonącym krzewie Bóg kazał zdjąć buty, bo stąpał po ziemi świętej. My też w tym przypadku mamy do czynienia ze świętością i musimy to uszanować - mówił arcybiskup. Kolejnych badań więc nie będzie, mimo, że gotowość do ich przeprowadzenia zgłosił Zakład Medycyny Sądowej w Bydgoszczy. Parafię św. Antoniego już odwiedzają turyści. Sokółka stała się sławna na całą Polskę. Przypomnijmy, że cud ma związek ze znalezieniem fragmentów mięśnia sercowego w hostii, podczas mszy w sokólskim kościele św. Antoniego. Woda, w której rozpuszczono komunikant, zabarwiła się na czerwono, a w kielichu znaleziono szczątki tkanki. Ot i wyszedł cud z worka! A może to sikorka!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hierarchia KK boi się Prawdy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czesław napisał:
Hierarchia KK boi się Prawdy.
To nie tak że hierarchia się boi prawdy! Ona prawdę zna doskonale! Nie chce jej tylko ogłosić ludowi! Hierarchia żyje w kłamstwie zakłamaniu i fałszu! Liczy się zysk i tylko on! I to nie od dzisiaj ale od blisko 2000 lat! Poczytaj Biblie a zrozumiesz o czym mówię!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kręcą kasę na zabobonach
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cudak napisał:
To nie tak że hierarchia się boi prawdy! Ona prawdę zna doskonale! ALE O CO CHODZI ? JAKĄ PRAWDĘ ? Nie chce jej tylko ogłosić ludowi! DLACZEGO NIE CHCE ? Hierarchia żyje w kłamstwie zakłamaniu i fałszu! CZY TU CHODZI TYLKO O HIERARCHIĘ KOSCIOŁA RZYM-KAT ? CZY TEŻ O WSZYSTKIE KOŚCIOŁY CHRZEŚCIJAŃSKIE ? A INNE RELIGIE ? ONE NIE ŻYJĄ W "KŁAMSTWIE ZAKŁAMANIU I FAŁSZU" ? CZY TO DOTYCZY RÓWNIEŻ RELIGII MOJŻESZOWEJ ? I ISLAMU ? Liczy się zysk i tylko on! TU NIE BARDZO ROZUMIEM. PRZECIEŻ W INTERESIE HIERARCHII POWINNO BYĆ JAK NAJSZYBSZE OFICJALNE OGŁOSZENIE CUDU (np. w Sokółce) I POBIERANIE KASY OD PIELGRZYMÓW. A TU JAKOŚ TA HIERARCHIA SIĘ OCIĄGA. DLACZEGO ? I to nie od dzisiaj ale od blisko 2000 lat! ROZUMIEM ŻE PRZEDTEM BYŁO OK ? Poczytaj Biblie a zrozumiesz o czym mówię! KTÓRE FRAGMENTY POLECASZ ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mikołaj napisał:
kręcą kasę na zabobonach
money talks
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to pewnie jakaś akcja medialna, nie dajcie sie nabrać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Krew na komunikancie ? Cud czy nie Hamlet by się nie powstydził
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
Krew na komunikancie ? Cud czy nie Hamlet by się nie powstydził
ludzka tkanka , krew . tfu !!! I to sie połyka. to obrzydlistwo a nie żaden cud. Cudem życie jest.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
HA, A ZA KACZORÓW TAKICH CUDUF NIE BYŁO!!! DOPIERO ZA NASZEGO DONALDA SIE POJAFIŁY!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: