Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cud w Terespolu: Cudowna ikona przyciąga tłumy wiernych

Utworzony przez Icek, 25 października 2010 r. o 07:34
Czy Matka Boska ta z Prawosławia to ta sama co Katolicka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e tam. to ludzie nie mogąc doczekać sę na cuda cudaka Tuska czekają na jakikolwiek cud
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrześcijań modli się do Boga a rzymski katolik do jakych duperelka amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U katolików, a szczególnie w Polsce, obrazki są ważniejsze niż sam Bóg. Co wyprawia się z obrazami Matki Boskiej? Obwiesza klejnotami, prowadzi w procesjach, itd. Przecież to nic innego jak pogańskie zwyczaje, które z chrześcijaństwem nie mają nic wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
średniowiecze ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bantustan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHA CHA CHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla nich ważniejsze są cuda i krzyżyki niż to, że nie ma pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy jednym kawałku drzewa ogrzejesz się a do drugiego się modlisz ???? BAŁWOCHWALSTWO !!!! OBRZYDLIWOŚĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cuda,cuda,cuda.ciemnogród,zacofanie,urojenia,zwidy,gusła,Radio M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie!!!!gdzie wy żyjecie????w Europie czy w murzyńskiej wiosce??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli.... skoro Mnie nie uwierzyli to choćbym cie z piekła do nich posłał i tak nie uwierzą..... łatwiej bedzie wielbłądowi przejść przez ucho igielne niż grzesznikowi do tego wysmiewającego się z Matki Boga wejść do nieba...... oby wystarczyło wam czasu by Bóg miał dla was miłosierdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom wypowiedzi świadczy o komentujących. Mylicie Kościół Rzymskokatolicki z Kościołem Prawosławnym. Obrażacie ludzi szydząc z ich wiary. I to ma niby świadczyć o Waszej tolerancji i wysokim stopniu rozwoju cywilizacyjnego? Uważacie się za Europejczyków a mentalnie jesteście na poziomie... a raczej poniżej jakiegokolwiek poziomu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzysiek napisał:
Błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli.... skoro Mnie nie uwierzyli to choćbym cie z piekła do nich posłał i tak nie uwierzą.....łatwiej bedzie wielbłądowi przejść przez ucho igielne niż grzesznikowi do tego wysmiewającego się z Matki Boga wejść do nieba......oby wystarczyło wam czasu by Bóg miał dla was miłosierdzie
Krzysiek, cytujesz wersety biblijne, które Jezus użył w obecności "niewiernego Tomasza" w ostatnim rozdziale Ew. Jana. Nie zauważyłem aby odnosiły się one w jakikolwiek sposób do Matki Jezusa!!! Proszę Cię, jeżeli coś cytujesz bezpośrednio z Biblii to nie dodawaj nic od siebie do Niej, bo to świadczy o Twojej ignorancji do Niej! Dlaczego??? Przeczytaj sobie na ten temat ostatni rozdział z Apokalipsy Św. Jana, a dokładnie: 22:18,19 wtedy nie będzie Ci do śmiechu...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łatwiej bedzie wielbłądowi przejść przez ucho igielne niż grzesznikowi do tego wysmiewającego się z Matki Boga wejść do nieba......
MANIPULATOR. Oskarżacie np. jehowców o manipulacje tekstem biblii a sami, jak widać w tym względzie jedziecie z grubej rury. Oby Bóg miał dla was miłosierdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biernat z Lublina napisał:
Poziom wypowiedzi świadczy o komentujących. Mylicie Kościół Rzymskokatolicki z Kościołem Prawosławnym. Obrażacie ludzi szydząc z ich wiary. I to ma niby świadczyć o Waszej tolerancji i wysokim stopniu rozwoju cywilizacyjnego? Uważacie się za Europejczyków a mentalnie jesteście na poziomie... a raczej poniżej jakiegokolwiek poziomu.
o tolerancji lepiej nie wspominaj. czy katolicy są może tolerancyjni wobec osób innej wiary albo niewierzących ? nie przesadzajmy, że wiara to wielka i fundamentalna sprawa. wiara może być ślepa i fanatyczna. w imię wiary chrześcijańskiej przez tysiąclecia wyrżnięto i spalono setki tysięcy ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zapomnijcie wziąć ze sobą Jarka!!! Może mu na nogi pomoże (bo na głowę to juz e-tam)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejni Bantustańczycy: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wyskakiwali-z-okna-uciekali-przed-diablem,1,3742564,wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
Krzysiek, cytujesz wersety biblijne, które Jezus użył w obecności "niewiernego Tomasza" w ostatnim rozdziale Ew. Jana. Nie zauważyłem aby odnosiły się one w jakikolwiek sposób do Matki Jezusa!!! Proszę Cię, jeżeli coś cytujesz bezpośrednio z Biblii to nie dodawaj nic od siebie do Niej, bo to świadczy o Twojej ignorancji do Niej! Dlaczego??? Przeczytaj sobie na ten temat ostatni rozdział z Apokalipsy Św. Jana, a dokładnie: 22:18,19 wtedy nie będzie Ci do śmiechu...!
trochę więcej czytania ze zrozumieniem i inteligencji, przepraszam z góry za uszczypliwość ale widać nie rozumiesz mojego przekazu a szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zapytajcie tam Marię kiedy kogoś uzdrowi, bo na tym oleju co jej kapie to nawet placków ziemniaczanych nie usmaży...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...