Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czapski przegrał w Białej,

Utworzony przez zonk, 29 listopada 2010 r. o 18:27
... dzisiaj z zimą, 5 grudnia przegra z Abramowiczem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heheehhe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
heheehhe
Zima : Czapski - 1 : 0.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydat Abramowicz też przegrał - miał rozdawać dziś bigos na dworcu PKS ale cały bigos zjedli w sobotę na bazarze. I dla ludzi na PKS-ie nie starczyło. Oni się na chapali a dla mnie nie starczyło. Jestem bardzo zły. Jak nie dostanę bigosu to nie zagłosuję na Abramowicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niuniek napisał:
Zima : Czapski - 1 : 0.
jesteście złośliwi, widziałem dziś przed chwilą jak czapski sam zasuwa z szuflą i odśnieża plac wolności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niusiek napisał:
Kandydat Abramowicz też przegrał - miał rozdawać dziś bigos na dworcu PKS ale cały bigos zjedli w sobotę na bazarze. I dla ludzi na PKS-ie nie starczyło. Oni się na chapali a dla mnie nie starczyło. Jestem bardzo zły. Jak nie dostanę bigosu to nie zagłosuję na Abramowicza.
głupiś jesteś, po co abramowicz miał rozdawać na pks-ie bigos, przecież tam większość to przyjezdni, ty miałeś szanse głosować na swojego wójta! bigos dziś był tylko że pod magistratem żeby przekonać urzędników że ich AA nie będzie zwalniał, bo to główny elektorat czapy, ludzie zatrudnieni przez niego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...