Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czemierniki: 20-latek rozbił auto na drzewie. Cztery osoby ranne

Utworzony przez krokodyl, 13 marca 2011 r. o 14:02
"Szybki i Wściekły" oraz dodajmy "głupi"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaa napisał:
Zawsze mnie bawią oryginalne pomysły chamków. "Szybki i wściekły" obok pluszu na kierownicy i piłeczek na antenie jest w pierwszej trójce.
ha ha - rozbawiłeś mnie... plusz na kierownicy, piłeczki na antenie... heh... ciekawe czy też proporczyki wisiały pod sufitem A tak na poważnie, nie ma co się dziwić. Chłopczyk wsadził sobie tabliczkę z napisem "Szybki i Wściekły" za szybkę, co dało mu poczucie wielkiego zadowolenia i dumy, że inni użytkownicy drogi widząc ją za szybą od razu czują 'rispekt'... i zjeżdżają mu z drogi. Czuł się zapewne jak pan szos... ale kuźwa drzewo nie chciało mu zjechać z drogi... zapomniał biedny o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że ta jazda zakończyła sie tylko obrażeniami kierowcy... Za kilkaset tysięcy złotych z naszych podatków i składek przywrócą mu zdrowie, a my wszyscy będziemy zbierali grosiki na leczenie innych potrzebujących, którzy zachorowali ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
ha ha - rozbawiłeś mnie... plusz na kierownicy, piłeczki na antenie... heh... ciekawe czy też proporczyki wisiały pod sufitem A tak na poważnie, nie ma co się dziwić. Chłopczyk wsadził sobie tabliczkę z napisem "Szybki i Wściekły" za szybkę, co dało mu poczucie wielkiego zadowolenia i dumy, że inni użytkownicy drogi widząc ją za szybą od razu czują 'rispekt'... i zjeżdżają mu z drogi. Czuł się zapewne jak pan szos... ale kuźwa drzewo nie chciało mu zjechać z drogi... zapomniał biedny o tym.
a nie było tam pieska na tylnej półce z kiwającą głową i compaktów robiących za antyradar?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... i głupi!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przynajmniej jednego na jakiś czas "szybkiego i wściekłego" idiotę i warzywko mniej. Na szczęście nic nikomu postronnemu nie zrobił, a samochodzik jak to w Czemiernikach i temu podobnych, wyklepią, zaszpachlują i dalej jakiś bez mózgi wiesio będzie pomykał i laski woził......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy macie wszyscy do Damiana. moze to ta jego lala. odwróciła jego uwagę i stało się jak stało. jakoś on tyle czasu jezdził i nic się nie wydarzyło . to raptem 12 marca stał się wypadek. dleczego szukacie tylko winy w nim .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko jeszcze tuby brakuje. bububbububu napewno miał, to się chłopak przejechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wy jebnięci jesteście, co by się ku..a nie stało to zawsze jakieś komentarze głupie i co się tak przyjebaliście do tej tabliczki?! żal mi was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wydawać prawa jazdu i nie rejestrować swiejskich bolidow z numerami LKR i LHR po pierwsze to się cieciu naucz pisać i co masz ku*** Do rejestracji LKR czy LHR sam na takich jeżdżę na LKR i co masz jakiś problem z tym?? bolidy wiejskie?? ciekawe czym sam zapie...dalasz maluch polonez??? haha żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy co tu komentujecie jestescie zryci... nie wiecie o co chodzi to sie nie wpier...dalajcie co?!czepiliscie sie tabliczki a sami nie lepsi jakies zje..bane lansy i szpanowanie na Czemiernikach bez potrzeby i tak kazdy z was ma breche bo co to za wielcy szpanerzy hahaha. nie znacie okolicznosci tej sprawy to zamknijcie japy.kazdemu moze sie zdarzyc akurat mi szkoda jego i jego dziewczyny... a napewno nie byloby mi szkoda jakby wlasnie ktos z czem sie rozbil ,przynajmniej z Beł.są normalni ludzie i dogadac sie mozna. a wy tylko po czem sie wozicie nigdzie indziej i hałe robicie haha nawet rozpedzic sie nie mozecie bo co to po miescie jezdzic a czepiacie sie jego ,nauczy go to cos napewno... a wasze komentarze sa zbedne .takze mordy zamknac i nie pier.dolic glupot jak sie nie wie. nara buraki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos12345 napisał:
Wszyscy co tu komentujecie jestescie zryci... nie wiecie o co chodzi to sie nie wpier...dalajcie co?!czepiliscie sie tabliczki a sami nie lepsi jakies zje..bane lansy i szpanowanie na Czemiernikach bez potrzeby i tak kazdy z was ma breche bo co to za wielcy szpanerzy hahaha. nie znacie okolicznosci tej sprawy to zamknijcie japy.kazdemu moze sie zdarzyc akurat mi szkoda jego i jego dziewczyny... a napewno nie byloby mi szkoda jakby wlasnie ktos z czem sie rozbil ,przynajmniej z Beł.są normalni ludzie i dogadac sie mozna. a wy tylko po czem sie wozicie nigdzie indziej i hałe robicie haha nawet rozpedzic sie nie mozecie bo co to po miescie jezdzic a czepiacie sie jego ,nauczy go to cos napewno... a wasze komentarze sa zbedne .takze mordy zamknac i nie pier.dolic glupot jak sie nie wie. nara buraki.
Super buracki wpis. W sam raz pasujący do łysego byczka w skórze. "Człowieku" popatrz czasem do lustra tylko się nie przeraź !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polański napisał:
Super buracki wpis. W sam raz pasujący do łysego byczka w skórze. "Człowieku" popatrz czasem do lustra tylko się nie przeraź !
ty lepiej tez czasami sie popatrz.... nie mam zamiaru z takim idiota jak ty dyskutowac. znajac zycie deb***naa par...ka sie odzywa hahaha. nara ci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos12345 napisał:
ty lepiej tez czasami sie popatrz.... nie mam zamiaru z takim idiota jak ty dyskutowac. znajac zycie deb***naa par...ka sie odzywa hahaha. nara ci
No jasne po co dyskutować, lepiej mordę skuć i porządek będzie, no i jeszcze nasadzić jobów. Wiesz to nie ktoś ma problem tylko ty im wcześniej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie. Rozumiesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polański napisał:
No jasne po co dyskutować, lepiej mordę skuć i porządek będzie, no i jeszcze nasadzić jobów. Wiesz to nie ktoś ma problem tylko ty im wcześniej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie. Rozumiesz ?
hahaha nasadzic jobów jaki cwaniak z cb ,bo pisac kazdy potrafi i kazdy madry w gebie. nie ja mam problem tylko ci co tu wypisuja o tabliczce o nim i sie czepiaja bo nie maja czego nie wiedzac jak bylo i jest.ty widac tez masz problem i ludzie ktorzy duzo sobie dopowiadaja i wymyslaja swoje wersje. a zreszta.... żegnam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos12345 napisał:
hahaha nasadzic jobów jaki cwaniak z cb ,bo pisac kazdy potrafi i kazdy madry w gebie. nie ja mam problem tylko ci co tu wypisuja o tabliczce o nim i sie czepiaja bo nie maja czego nie wiedzac jak bylo i jest.ty widac tez masz problem i ludzie ktorzy duzo sobie dopowiadaja i wymyslaja swoje wersje. a zreszta.... żegnam
Nie jestem cwaniakiem z cb. Jeśli ja jestem mądry w gębie to w czym mądry jesteś Ty ? Widać z wpisu że wiesz jak było to może się podzielisz z wszystkimi tą wiedzą. Proszę bardzo drugiej strony także warto wysłuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polański napisał:
Nie jestem cwaniakiem z cb. Jeśli ja jestem mądry w gębie to w czym mądry jesteś Ty ? Widać z wpisu że wiesz jak było to może się podzielisz z wszystkimi tą wiedzą. Proszę bardzo drugiej strony także warto wysłuchać.
chciałbyś... akurat nie powinno cie to obchodzic. wiec zegnam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos12345 napisał:
chciałbyś... akurat nie powinno cie to obchodzic. wiec zegnam.
Nic nie wiesz i taka jest prawda. Więc się nie wymądrzaj i zjeżdżaj tym swoim BMW.Żegnam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no sory.. ludzie, rozbił się to się rozbił.. napewno zapamięta to do końca życia.. a wy zamiast pisać tutaj, to moze byście pomyśleli czy wyjdzie z tego.. i powróci do normalnego życia.. imprez i wgl . moze wie ktoś co z ich stanem? jak się czują czy wyjdą z tego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybki i wściekły Ale agrotuning
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...