Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czemierniki: 20-latek rozbił auto na drzewie. Cztery osoby ranne

Utworzony przez krokodyl, 13 marca 2011 r. o 14:02
ktos12345 napisał:
Wszyscy co tu komentujecie jestescie zryci... nie wiecie o co chodzi to sie nie wpier...dalajcie co?!czepiliscie sie tabliczki a sami nie lepsi jakies zje..bane lansy i szpanowanie na Czemiernikach bez potrzeby i tak kazdy z was ma breche bo co to za wielcy szpanerzy hahaha. nie znacie okolicznosci tej sprawy to zamknijcie japy.kazdemu moze sie zdarzyc akurat mi szkoda jego i jego dziewczyny... a napewno nie byloby mi szkoda jakby wlasnie ktos z czem sie rozbil ,przynajmniej z Beł.są normalni ludzie i dogadac sie mozna. a wy tylko po czem sie wozicie nigdzie indziej i hałe robicie haha nawet rozpedzic sie nie mozecie bo co to po miescie jezdzic a czepiacie sie jego ,nauczy go to cos napewno... a wasze komentarze sa zbedne .takze mordy zamknac i nie pier.dolic glupot jak sie nie wie. nara buraki.
Polański-ten reżyser? A tak na poważnie, chłopie czytałem Twojego posta 3 razy i ni cholery nie mogę nic z niego zrozumieć. Moim zdaniem wpisujesz się obraz pluszu, piłeczek i "wściekłego" -jesteś na 4 pozycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaa napisał:
Polański-ten reżyser? A tak na poważnie, chłopie czytałem Twojego posta 3 razy i ni cholery nie mogę nic z niego zrozumieć. Moim zdaniem wpisujesz się obraz pluszu, piłeczek i "wściekłego" -jesteś na 4 pozycji.
O przepraszam pomyliłem autora. Oczywiście chodzi o ktos 12345
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaa napisał:
O przepraszam pomyliłem autora. Oczywiście chodzi o ktos 12345
nie szkodzi, a ten 12345 to się wypstrykał i nic już nie napisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ich stan jest dobry, wszystko bedzie dobrze. i skończcie te poje***e komentarze, sami ku*** nie wiecie co was czeka a się przyjebaliście to Damiana, każdemu się to mogło zdarzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzysiek napisał:
no ich stan jest dobry, wszystko bedzie dobrze. i skończcie te poje***e komentarze, sami ku*** nie wiecie co was czeka a się przyjebaliście to Damiana, każdemu się to mogło zdarzyć.
zgadzam się ,wiec nie ma co dyskutowac na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aa co nie można napisać swojego zdania na ten temat ? ja tam osobiście Damana uważam za pożadnego faceta .. ale ja jego laska to(...) noo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co wy nawet go nie znacie i piszecie że jest taki nie taki a jakby to wy byście byli na jego miejscu i to wy byście spowodowali ten wypadek ciekawe jakie byście mieli do tego podejście.? To że raz mu się zdarzyło to nie znaczy że się powtórzy. Nie znacie zapewne tej drogi i nie wiecie jaki tam jest zakręt i wlg a chłopaka posądzacie że jak ma tablice z tylu z napisem "szybki i wściekły" to że każdy myśli żeby go nie wyprzedzać i wgl. Każdy z was pisze tu swoje mądrości a nikt nie zapyta co jest z Damianem czy z jego dziewczyna Baśką bo do tej pory nikt się tu tym nie interesował tylko głupie gadanie jacy wy mądrzy nie jesteście i się popisujecie dobrze że wy takimi wspaniałymi kierowcami jesteście cieszcie się że to nie wy byliście na ich miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze , to zapytam się jak tam z Damianem? dobrze już z nim? nie no ale sory o jego całą Basiunie pytać nie będe .. bo mnie ani trochę nie obchodzi:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=9WRkuakaQug[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=XHZ9tlvX38U
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ziomyy ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty deb***u na miano Bełczącaka nie zasługujesz tylko na miano ZAKUTEGO ŁBA. Do Bełcząca ci brakuje załatwiłeś swoją dziewczynę na cacy a była jeszcze w 4 miesiącu w ciąży z tobą ja bym nigdy takiemu chujowi nie dała jakim jesteś na jaj miejscu. Załatwiłeś również mi bliską osobę która siedziała z tyłu po cholerę go brałeś do tamtego opla chuja worta. Jak nie umiesz jezdzić po pijaku to po chuja pijesz, żeby mordować ludzi. Obiecuje że dostaniesz największy wymiar kary. Za połamane żebra, rękę i pęknięte dwa kręgi szyjne!!!Przez ciebie może nawet nie chodzić deb***U!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem jedno chodź jestem z Czemiernik ale zawsze popieram Bełcząc we wszystkim. Jak bijecie się z czem to jeszcze wam pomagam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem jedno chodź jestem z Czemiernik ale zawsze popieram Bełcząc we wszystkim. Jak bijecie się z czem to jeszcze wam pomagam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram osobę o nicku : ''~Snajper Parczewska~'' .. nie dość że tak zrobił .. skrzywidził wiele ludzi.. zrobił dziewczynie dziecko.. a teraz mało jej nie zabił, to że chciał się napić to po jakiego ciorta później wsiadł za kierownice.. zmarnował wszystkim trzem osobom życie . a nie dość to, to miał panny na boku i każdy o tym dobrze wie. tylko nikt tutaj tego nie napisze, bo nie chce się narazić. mam nadzieje że kiedyś odpowie za krzywdy jakie wyrządził ! i zostanie oceniony sprawiedliwie !! nie zasługuje on na szczeście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie już spokój..stało się to się stało nic się na to już nie poradzi. Po cholere obrażać jego ? ciekawe,bo dużo jest takich ludzi co siada za kierownice w różnych stanach do tego nie mała prędkość no ale szczęscie maja i nic się nie staje a inni niestety... Znam te osoby i mam nadzieje , że jakoś to będzie... I nie martwcie się, że kierowca nie odpowie za to co się stało, bo to nie uniknione i to nie nasza sprawa. Więc zajmijcie sie swoimi sprawami a nie glupim gadaniem i plotkowaniem na ten temat bo już dużo wersji się słyszy... Oby Basia wyszła z tego i żeby się wszystko wyjaśniło a sprawiedliwość nie jest w naszych rękach. kazdy ma swoje zycie i lepiej sie nim zajac a nie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jak,ile miał promili?!Wie ktoś co z jego Dziewczyną?!On siedzi?!Czy co?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno siedzi za kratami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami nie wiecie jak było a gadacie głupoty!! co Was to obchodzi? wasze sprawy? NIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ta pani "snajperka z parczewskiej" niech głupot na innych nie gada, bo sama nie lepsza jak tak posłuchaC ;PP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...