Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czołowe zderzenie rowerzystów

Utworzony przez Gość, 2 grudnia 2013 o 18:13
ale babcia rozwinęła prędkość, należy dać jej mandat
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Droga Redakco,   czyżby dziury w jezdniach się skończyły?
0
brak oświetlenia i nadmierna prędkość :D
0
Żarty żartami ale niestety mnóstwo starszych ludzi (do których mi już bardzo bliziutko) zachowuje się na drodze dużo gorzej niż małe dzieci. Najwyższa pora żeby się tym ktoś zajoł z urzędu, gdyż członkowie rodzin najzwyczajniej boją się podjąć decyzję  żeby babce lub dziadkowi zabronić jazdy i zabrać im rower, samochód. Z jednej strony wygląda to nieludzko ale z drugiej? Spotkać takich na swej drodze to jest pech.
0
Hmm ciężko mi coś powiedzieć na ten temat. Słuchajcie znalazłam tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Dokładnie nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) Sprawdzaliście? http://tnij.com/lokalis    
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: