Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czosnówka: Zostawił psa na torach. Dziś usłyszy wyrok

Utworzony przez mietek, 6 czerwca 2011 r. o 12:36
Wielkie mi halo: pies pozostawiony na torach. Kogo to obchodzi jakiś pies. Jest setki bezdomnych osób które nie mają co jeść anie gdzie spać a gazeta zajmuje się takimi błahostkami. Pies nie jest nieśmiertelny , właściciel ma pełne prawo zlikwidować go ze względów sanitarnych lub bezpieczeństwa. Kilkanaście lat temu nikt nie zajmował się takimi duperelami. W Polsce w samych schroniskach przebywa ponad 100tys psów a drugie tyle biega po osiedlach i polach. A tu o jednego burka wielkie halo. Ten kraj jest chory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mietek w jakim Ty świecie żyjesz. Masz psa to sie licz z konsekwencjami że to nie buty, zpaocisz , zużyjesz, wyrzucisz. To definitywnie malo humanitarne `pozbywać` się zwierzaka pod pociągiem.... Są weterynarze i jeśli naprawdę zwierze Ci przeszkadza czy z różnych względów nie możesz go mieć idziesz tam usypiasz i po problemie. Po to jest ten weterynarz też. A problem bezpańskich psów istnieje, ale to nie usprawiedliwia takiego zachowania.. to może ja swojego przez balkon wyrzuce bo 100 tysięcy psów nadwyżki jeden nie zbawi nikogo ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie teżě są niesmiertelni, a że są bezdomni to w wiekszosci ich wybor, bo pracowac sie nie chce, tylko po zapomogi chodzic do opieki spolecznej. ludzie są o wiele gorsi od zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludz napisał:
ludzie teżě są niesmiertelni, a że są bezdomni to w wiekszosci ich wybor, bo pracowac sie nie chce, tylko po zapomogi chodzic do opieki spolecznej. ludzie są o wiele gorsi od zwierząt.
Tak i potrafią lizać własny zadek i lać podnosząc noge, o tak ludz im nigdy nie dorówna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIETEK deb***U ZLIKWIDUJ SIEBIE , PEWNIE JESTEŚ PASOŻYTEM I ŚMIECIEM . ZA KRATY ŁACHUDRE , BYŁ TAK NAĆPANY ŻE SKOJARZYŁ ŻE TO POCIĄG W JEDNEJ CHWILI OTRZEŹWIAŁ ??? TERAZ TO TY POWINIENEŚ BYĆ CIĄGANY ZA ŁEB ZA SAMOCHODEM ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='HempSoldier' timestamp='1307358310' post='486198'] Mietek w jakim Ty świecie żyjesz. Masz psa to sie licz z konsekwencjami że to nie buty, zpaocisz , zużyjesz, wyrzucisz. To definitywnie malo humanitarne `pozbywać` się zwierzaka pod pociągiem.... Są weterynarze..... Tak masz rację tak było by najlepiej. Ale weterynarz za taką usługę bierze 80-100 zł. A człowiek biedny był i co miał zrobić. Są większe problemy w tym kraju. Atakuje nas bakteria cola, tysiące a może nawet setki tysięcy jest zarażonych. Chińczycy nie chcą nam wybudować autostrady za miskę ryżu. To jest problem. Schody na stadionie mogą się zawalić. Grozi katastrofa. A co to jest jeden pies. Dać człowiekowi spokój, nie zrobił nic aż tak złego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę nie rozumiem Twojego toku myślenia. Ja bardziej bym się martwił w ludziach taką znieczulicą bo tak czy siak dało się to załatwić w łagodniejszy sposób chociaż żadnego bym nie poparł. A nie problemami ekonomicznymi jakie tu porównałeś. Taki człowiek powinien zostać ukarany chociaż cała sprawa za mocno rozdmuchana wszak zabił psa pod pociągiem ( co jest okrutne a mogło nie być nawet bez kosztów weterynarza) i dalej idąc ten człowiek w przyszłości może stanowić zagrożenie co należało by sprawdzić .. A problemy schodów stadionowych czy pracowników z Chin bezpośrednią nas nie dotyczą ktoś spieprzył robote i ktoś wyłoży kase na poprawke, bakteria coli ? .. tego wogole nie chce komentować bo przeżyłem już chorobe wściekłych krów, ptasią grype , świńska grype i t p i t d wiesz ze jak coś jest do końca nie jasne to chodzi o pieniądze w przypadkach które wymieniłeś podejrzewał bym właśnie ten czynnik. bzdurne jest porównywać zabicie zwierzęta ( podkreślam okrutnie i świadomie) do pieniędzy które są moim zdaniem niczym w hierarchii wartości chociaż do życia niezbędne ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za zabicie zwierzęcia jeszcze nikt w Polsce nie poszedł do więzienia na bezwzględna karę pozbawienia wolności. Kilka miesięcy temu zapadł dopiero pierwszy w historii wyrok skazujący na bezwzględną karę więzienia, ale sprawca jeszcze nie siedzi (wyrok nie jest prawomocny). Wszystkie inne wyroki kończą się zawiasami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 godzin miesięcznie prac społecznych na rzecz schroniska dla zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super praca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam ledwie widział, co dzieje się dookoła niego. A miał martwić się, że pies za nim przyszedł. Co miał zrobić, psa odganiac, jak sam o smierci myślał. Chore to. Zastanówcie się obrońcy psa. Nie przywiązał psa do torów, nie ciągnął psa na smyczy. Pies poszedł za nim, a że właściciel zrezygnował z popełnienia śmierci, to co miał zginąć razem z psem. Pies stał się przypadkową ofiarą zdarzenia. Nie widzę tu winy właściciela psa. Pies to pies, zawsze pójdzie za właścicielem. A że ten akurat, chciał popełnić samobujstwo, to co , zaraz go karać. Facet miał czym innym głowę zajętą, a nie myśleniem o psie. Chora ta polska sprawiedliwość i jej sądy. Jestem za niewinny. Właściciel psa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziki Kraj napisał:
Sam ledwie widział, co dzieje się dookoła niego. A miał martwić się, że pies za nim przyszedł. Co miał zrobić, psa odganiac, jak sam o smierci myślał. Chore to. Zastanówcie się obrońcy psa. Nie przywiązał psa do torów, nie ciągnął psa na smyczy. Pies poszedł za nim, a że właściciel zrezygnował z popełnienia śmierci, to co miał zginąć razem z psem. Pies stał się przypadkową ofiarą zdarzenia. Nie widzę tu winy właściciela psa. Pies to pies, zawsze pójdzie za właścicielem. A że ten akurat, chciał popełnić samobujstwo, to co , zaraz go karać. Facet miał czym innym głowę zajętą, a nie myśleniem o psie. Chora ta polska sprawiedliwość i jej sądy. Jestem za niewinny. Właściciel psa.
No to co nikt niewinny a pies w takim razie za co dostał karę śmierci ? Hę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha, ale wyrok 20 godzin MIESIĘCZNIE ? To ile dziennie, 40minut ? Śmiech... 500zł kary ? hahaha, nie mogę.... nie dobrze się robi od tych pajaców w sądzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Wielkie mi halo: pies pozostawiony na torach. Kogo to obchodzi jakiś pies. Jest setki bezdomnych osób które nie mają co jeść anie gdzie spać a gazeta zajmuje się takimi błahostkami. Pies nie jest nieśmiertelny , właściciel ma pełne prawo zlikwidować go ze względów sanitarnych lub bezpieczeństwa. Kilkanaście lat temu nikt nie zajmował się takimi duperelami. W Polsce w samych schroniskach przebywa ponad 100tys psów a drugie tyle biega po osiedlach i polach. A tu o jednego burka wielkie halo. Ten kraj jest chory.
Tak jak i ty chory na mózg pajacu ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czy ten człowiek zabił swojego psa celów, czy chciał sam popełnić samobójstwo. Wiem za to, że większość z tych, którzy piszą potępieńcze posty, nie ma moralnego prawa osądzać tego człowieka. Codziennie zjadacie ciała zwierząt mordowanych w rzeźniach w dużo bardziej nieludzki i okrutny sposób niż ten pies. Odżywiacie się mięśniami, sercami, nerkami i wątrobami zamordowanych zwierząt, z których każde było kiedyś żywą, czującą istotą. Każde z tych zwierząt ktoś kiedyś zaprowadził na tory i zostawił na pewną śmierć, abyś ty mógł – mogła zjeść jego ciało. I tylko mi nie mówcie, że macie prawo decydować, które zwierzęta zasługują na życie, a które zasługują na śmierć. Zanim ktokolwiek zacznie protestować, proszę, niech najpierw wydłubie sobie spomiędzy zębów resztki zamordowanego zwierzęcia. Obłudnicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo Sąd, proszę ja Was - przede wszystkim powinien być mądry i nie pozwolić z siebie drwić co miało miejsce w tym przypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiejszy wyrok Sądu w Białej Podlaskiej to h a ń b a i żenada dla Wymiaru Sprawiedliwości!!!.Wydany wyrok daje przyzwolenie na bestialskie traktowanie zwierząt.Widocznie bestialstwo zwierząt jest dla Sądu obojętne i nie jest przyjacielem zwierząt.Nie ma żadnego tłumaczenia dla bestialstwa i to,że zrobił to pod wpływem alkoholu.Ten wyrok również jest akceptacją pijaństwa.Bandzior bo tak należy jego określić zrobił to zwierzęciu a następny będzie człowiek.Ciekawe jaki by wyrok wydał sędzia gdyby to zrobił jego psu???..Te pies bezgranicznie kochał i zaufał właścicielowi a On potraktował go w sposób bardzo okrutny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbulwersowani... napisał:
Dzisiejszy wyrok Sądu w Białej Podlaskiej to h a ń b a i żenada dla Wymiaru Sprawiedliwości!!!.Wydany wyrok daje przyzwolenie na bestialskie traktowanie zwierząt.Widocznie bestialstwo zwierząt jest dla Sądu obojętne i nie jest przyjacielem zwierząt.Nie ma żadnego tłumaczenia dla bestialstwa i to,że zrobił to pod wpływem alkoholu.Ten wyrok również jest akceptacją pijaństwa.Bandzior bo tak należy jego określić zrobił to zwierzęciu a następny będzie człowiek.Ciekawe jaki by wyrok wydał sędzia gdyby to zrobił jego psu???..Te pies bezgranicznie kochał i zaufał właścicielowi a On potraktował go w sposób bardzo okrutny...
oko za oko , ogon za ogon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziki Kraj napisał:
Sam ledwie widział, co dzieje się dookoła niego. A miał martwić się, że pies za nim przyszedł. Co miał zrobić, psa odganiac, jak sam o smierci myślał. Chore to. Zastanówcie się obrońcy psa. Nie przywiązał psa do torów, nie ciągnął psa na smyczy. Pies poszedł za nim, a że właściciel zrezygnował z popełnienia śmierci, to co miał zginąć razem z psem. Pies stał się przypadkową ofiarą zdarzenia. Nie widzę tu winy właściciela psa. Pies to pies, zawsze pójdzie za właścicielem. A że ten akurat, chciał popełnić samobujstwo, to co , zaraz go karać. Facet miał czym innym głowę zajętą, a nie myśleniem o psie. Chora ta polska sprawiedliwość i jej sądy. Jestem za niewinny. Właściciel psa.
Z Twojego toku rozumowania jasno wynika,że to Ty jesteś chory i polska sprawiedliwość również,wydając taki wyrok za bestialstwo i jesteś takim samym idiota jak ten co doprowadził do śmierci psa.Również z ortografią u Ciebie bardzo kiepsko.Zamiast wypisywać takie brednie to lepiej poucz się ortografii.Milej lektury.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek podaj mi swoje namiary cwaniaczku. inaczej pogadamy deb***u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...