Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czosnówka: Zostawił psa na torach tuż przed pociągiem. Petycja do prezydenta RP

Utworzony przez HG55, 18 stycznia 2011 o 22:36
Prawda jest taka, że DW nie ma żadnej mocy. Będzie głośno przez dzień i później wszyscy zapomną. Tu trzeba tvn albo wyborczą zaangażować. Media Regionalne za słabe są w te klocki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jestem kobieta i może o pewnych rzeczach nie powinnam pisać, ale marze o tym żeby spotkać tego 22-tatka , ktory nie dorósł jeszcze do pewnych spraw i po swojemu ta sprawę załatwić. BEZCZELNOŚĆ - ale jak wiadomo wszystko wynosi sie z domu, dlatego BRAWA dla rodziców młodzieńca.
0
HG55 napisał:
Prawda jest taka, że DW nie ma żadnej mocy. Będzie głośno przez dzień i później wszyscy zapomną. Tu trzeba tvn albo wyborczą zaangażować. Media Regionalne za słabe są w te klocki.
A ja myślę że nie wystarczy napisać do prezydenta RP,trzeba wyżej,do np Unii Europejskiej której szefuje nasz Jerzy Buzek,albo nawet do ONZ,albo i do NATO! nie szkodziłoby też do putina...
0
szkoda ze ten pociag nie przypieprzyl temu baranowi!!! pies ufal panu i czekal spokojnie.... powinni go tam dobic
0
Tak, znęcanie się nad zwierzętami jest nie do wybaczenia! Ale trzeba mieć trochę zdrowego rozsądku. Na filmie nie ma czegoś takiego, jak znęcanie się nad zwierzęciem. Jest wypadek. Próba samobójcza, która się nie powiodła i okrutna, ale przypadkowa śmierć psa. Jeśli ktoś tego nie widzi, to jest...... ślepy? Bo nie chciałabym wyrażać się ostrzej w obliczu tego tu nieszczęścia. Piszcie te petycje, popieram z całego serca, ale dajcie w nich prawdziwe przykłady znęcania się, a jest ich, zapewniam, wiele.
0
Też nie nazwał bym tego znęcaniem się, raczej przemyślanym (choć pod wpływem alkoholu) morderstwem z premedytacją.
0
Petycja dobra rzecz, szkoda, że do niewłaściwego organu (sądownictwo jest w naszym kraju niezawisłe) i napisana tragiczną wręcz polszczyzną. Także poparłam i jestem jak najbardziej za wsadzeniem faceta na co najmniej 2 lata. Nie można przecież funkcjonować w społeczeństwie bez poszanowania tak podstawowej wartości jak życie i zdrowie innej istoty.
0
Może pod wpływem alkoholu nie wiedział co robi, a większość z Was już go do więzienia wsadza.
0
Gość napisał:
Może pod wpływem alkoholu nie wiedział co robi, a większość z Was już go do więzienia wsadza.
hehe typowe myślenie ćwierćinteligenta.. CZYLI pod wpływem % mozemy robić co chcemy , bo przeciez nie wiemy co robimy..
0
z tego co pisano w prasie to już drugi taki jego wyczyn...
0
Jeżeli ktoś ma problem z alkoholem, to niech nie pije! I zrobiłbym mu to samo. Też zostawiłbym go na torach, najlepiej na nieuczęszczanych, żeby zdechł z głodu!
0
w tej petycji są błedy. Z CZYM DO LUDZI??
0
Informacja z tego wydarzenia była podawana w TV-info także w TV- Wiadomości. Na antenie Radia Lublin.
0
Gość napisał:
No faktycznie... Był pijany, zapomniałam, że to usprawiedliwia wszystko. Gdyby alkohol zwalniał z odpowiedzialności karnej, mięlibyśmy anarchię.
0
Karolina napisał:
[...] Gdyby alkohol zwalniał z odpowiedzialności karnej, mięlibyśmy anarchię.
A tak mamy tylko alkoholizm.
0
katarzyna napisał:
Jestem kobieta i może o pewnych rzeczach nie powinnam pisać, ale marze o tym żeby spotkać tego 22-tatka , ktory nie dorósł jeszcze do pewnych spraw i po swojemu ta sprawę załatwić. BEZCZELNOŚĆ - ale jak wiadomo wszystko wynosi sie z domu, dlatego BRAWA dla rodziców młodzieńca.
Masz dzieci ?
0
dożywotnia praca pod nadzorem ...w schronisku przy wyrzucaniu tego co psy wydala za kubek wody i kromke chleba
0
Sukinsyn! Zrobić z nim to samo!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: