Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czterech kandydatów walczy o fotel prezydenta Białej Podlaskiej

Utworzony przez nie lubię, 23 października 2010 r. o 00:42
Nie mieszkam w Białej już 20 lat ale regularnie ją odwiedzam i widzę jak się zmienia. Bo wiecie, najlepiej się patrzy z dystansu wtedy widać najlepiej. Czyli życzę Czapskiemu następnej kadencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubię napisał:
Nie mieszkam w Białej już 20 lat ale regularnie ją odwiedzam i widzę jak się zmienia. Bo wiecie, najlepiej się patrzy z dystansu wtedy widać najlepiej. Czyli życzę Czapskiemu następnej kadencji.
To już nie przyjeżdżaj bo źle Białej życzysz. Zmień na lepsze ale miasto w którym mieszkasz i nie uszczęśliwiaj nas swoimi opiniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialczanin napisał:
To już nie przyjeżdżaj bo źle Białej życzysz. Zmień na lepsze ale miasto w którym mieszkasz i nie uszczęśliwiaj nas swoimi opiniami.
Poprzez wypowiedzi takich oszołomów jak powyżej wystawiamy piękne świadectwo mieszkańcom Białej Podlaskiej. Nie zapraszajmy nikogo, postawmy szlabany na wszystkich rogatkach, gości legitymujmy by czuli respekt przed nami. Powróćmy do 1981 roku - tak to wyglądało! Nie zapomnijmy przedtem zaopatrzyć się w pryzmy opału do koksowników, które jak niegdyś ustawimy w wielu miejscach celem ogrzania nas nadgorliwców :-)pilnujących porządku publicznego! Są jeszcze te pamiętne "koksowniki" w magazynach? Jeśli nie to należy czym prędzej o tym pomyśleć! Reasumując: "Czyli życzę Czapskiemu następnej kadencji."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIALCZANIN napisał:
Poprzez wypowiedzi takich oszołomów jak powyżej wystawiamy piękne świadectwo mieszkańcom Białej Podlaskiej. Nie zapraszajmy nikogo, postawmy szlabany na wszystkich rogatkach, gości legitymujmy by czuli respekt przed nami. Powróćmy do 1981 roku - tak to wyglądało! Nie zapomnijmy przedtem zaopatrzyć się w pryzmy opału do koksowników, które jak niegdyś ustawimy w wielu miejscach celem ogrzania nas nadgorliwców :-)pilnujących porządku publicznego! Są jeszcze te pamiętne "koksowniki" w magazynach? Jeśli nie to należy czym prędzej o tym pomyśleć! Reasumując: "Czyli życzę Czapskiemu następnej kadencji."
No tak słychać tę nostalgię za tamtymi pięknymi czasami, za komuną o której opowiadał mi ojciec. Mówił mi jeszcze że najbardziej zaciekłe komuchy zaraz po 89 tłumnie pobiegły do kościołów i zasiadły w pierwszych ławkach, było tak ? Potem te same czerwone zaczęły opowiadać jak to obalały komunę i były za demokracją i tak minęło 20 lat, a komuchy ciągle mają się dobrze w Białej. Niektóre też widać posiadły zdolność pisania jak powyżej. Reasumując: "Oto widzimy jakim jest żelazny elektorat Czapskiego".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Pani czyta ze zrozumieniem - pozdrawiam :-))))))) dużo uśmiechów - życzę :-)))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIALCZANIN napisał:
Niech Pani czyta ze zrozumieniem - pozdrawiam :-))))))) dużo uśmiechów - życzę :-)))))))
Z nicka płeć nie wynika. Czyżbym źle zrozumiał to przywoływanie czasu stanu wojennego jak nie miłe wspomnienia z zebrań POP proszę o chwilkę szczerości. Z drugiej strony to dlaczego ktoś, kto sam tutaj nie mieszka, ma mi narzucać swój punkt widzenia i co za tym idzie rodzi się pytanie dlaczego tutaj nie wraca ? Owszem jeśli widzimy Białą jako Magistrat i Plac Wolności to można się srodze pomylić bo jest obok ulica Moniuszki i całe osiedla bez dróg i infrastruktury, bo trzeba zapytać mieszkańców ilu jest bezrobotnych, wyjechało lub ile płaci Jaworski. Piękny jest Kraków i Stare Miasto ale Nowa Huta i osiedla z czasów komuny, obiektywizm wymaga by oceniać całość. Dziękuję za pozdrowienia i pewnie bym się uśmiechał gdyby nie to że jestem bezrobotny i jedyne co mi pozostało to wyjechać. Pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubię napisał:
Nie mieszkam w Białej już 20 lat ale regularnie ją odwiedzam i widzę jak się zmienia. Bo wiecie, najlepiej się patrzy z dystansu wtedy widać najlepiej. Czyli życzę Czapskiemu następnej kadencji.
A ja mieszkam już prawie 40 lat, miałem wiec szansę zobaczyć Białą powiatową, wojewódzką i tą dzisiejszą po 89 roku i też myślę, że dla wpadającego do Białej z odwiedzinami do babci jest dobrze. Ulice przyzwoite, osiedla zielone, kolorowe i ocieplane /SM/, plac Wolności dość estetyczny, magistrat, żyć nie umierać. A raczej umierać bo godziwie żyć się nie da. Wydano setki milionów na sprawy, które jedynie generują dodatkowe koszty. Tłumaczenie Czapskiego, że miasto nie jest od zarabiania pieniędzy jest bzdurą. Miasto ma stworzyć warunki by wpływy do budżetu były większe, by inwestorzy chcieli tu zostawiać pieniądze, by ludzie nie uciekali stąd a chcieli tu przyjeżdżać. Opowieści, ze trzeba było wziąć kredyty by przeprowadzać inwestycje za środki unijne to nie do końca prawda. Kto wie ile kredytów wzięto na konsumpcję?, na łatanie dziur budżetowych?, na naprawianie błędów jakie się popełniło? Czyli- nie życzę Czapskiemu następnej kadencji, chcę tu jeszcze pomieszkać. P.s. Wszyscy wytykają Chodzińskiemu brak doświadczenia w kierowaniu miastem, a jakie miał Czapski kiedy go pierwszy raz wybrano, jakie miał Radecki, jakie miał Kosik? Jakie miał Sadowski gdy został rektorem? Jakie miał Bergier gdy został Rektorem? Czyli - każdy lepszy, Czapskiemu już dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101024/NWYBORY01/938125350
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudek S. napisał:
A ja mieszkam już prawie 40 lat, miałem wiec szansę zobaczyć Białą powiatową, wojewódzką i tą dzisiejszą po 89 roku i też myślę, że jest dobrze. Ulice przyzwoite, osiedla zielone, kolorowe i ocieplane /SM/, plac Wolności dość estetyczny, magistrat, żyć nie umierać. Czyli- życzę Czapskiemu następnej kadencji, chcę tu jeszcze pomieszkać. P.s. Czapskiemu dziękuję.
Też tak sądzę i życzę wygranej Panie Prezydencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubię napisał:
Nie mieszkam w Białej już 20 lat ale regularnie ją odwiedzam i widzę jak się zmienia. Bo wiecie, najlepiej się patrzy z dystansu wtedy widać najlepiej. Czyli życzę Czapskiemu następnej kadencji.
I oto chodzi: Program wyborczy: Biała Podlaska miejscem atrakcyjnym dla mieszkańców i przedsiębiorców. Priorytety programu wyborczego: I. ROZWÓJ MIASTA 1. Wspieranie przedsiębiorczości - tworzenie sprzyjających warunków do rozwoju lokalnej przedsiębiorczości; - tworzenie terenów inwestycyjnych, rozwój stref aktywności gospodarczej; - zwiększenie aktywności w pozyskiwaniu inwestorów; - ulgi i preferencje podatkowe; - jakość obsługi w Urzędzie Miasta. 2. Aktywizacja gospodarcza terenów lotniska. 3. Przeciwdziałanie bezrobociu poprzez wspieranie tworzenia nowych miejsc pracy. 4. Wzmocnienie rangi miasta jako ponadregionalnego ośrodka rozwoju. 5. Wspieranie rozwoju istniejących na terenie miasta wyższych uczelni. II. EDUKACJA 1. Inwestycja w edukację od lat najmłodszych. - więcej miejsc w żłobkach i przedszkolach. 2. Konsekwentne podnoszenie poziomu i warunków nauczania na poziomie podstawowym i ponadpodstawowym. 3. Inwestycja w kadry nauczycielskie. 4. Bezpieczna szkoła. 5. Rozwój nowoczesnej infrastruktury szkolnej i sportowej. III. KOMFORT ŻYCIA 1. Rewitalizacja centrum miasta, poprawa estetyki centrum, - zagospodarowanie Placu Rubina i Szkolnego Dworu. 2. Park Radziwiłłowski – kompleksem kulturalno – wypoczynkowym Białej Podlaskiej. 3. Miejski Park Zabaw - miejsce wypoczynku i zabawy z dużą ilością atrakcji dla dzieci i ich rodziców. 4. Nowe miejsca parkingowe w centrum miasta. 5. Rozwój nowoczesnej infrastruktury rekreacyjnej i wypoczynkowej. - nowe ścieżki rowerowe i skatepark; - lodowisko; - miejsca rekreacji nad Krzną. 6. Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Poprawa bezpieczeństwa mieszkańców – monitoring i konsekwentne zwalczanie przestępczości we współpracy z Policją. 8. Poprawa jakości oferty kulturalnej miasta - ciekawe przedsięwzięcia artystyczne, wspieranie talentów, - stwarzanie szans promocji artystycznej młodych twórców. 9. Kontynuacja renowacji stadionu i dalsze wspieranie drużyn ligowych z miasta. http://www.radiobiper.info/?id=wiecej&i=5310
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez 12 lat mieć prezydenta alkoholika, to chyba dosyć, prawda?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Przez 12 lat mieć takiego!!! prezydenta - to szczęście - prawda?!!!
Tak, tak Panie Janie i niech tak pozostanie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej kto ci doradzil żeby takie deb***ne zdjecia porozwieszc na słupach?wyglądasz na nich jak usmiechniety idiota albo bezczelny typ drwiący z mieszkańcow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyyp napisał:
Andrzej kto ci doradzil żeby takie deb***n e zdjecia porozwieszc na słupach?wyglądasz na nich jak usmiechniety idiota albo bezczelny typ drwiący z mieszkańcow.
W Londynie jest wietrznie i pada deszcz. My już jakiś czas temu odnieśliśmy się do polityki Pana Andrzeja. W Londynie mamy wszystko głęboko w tyle kogo sobie wybierzecie, naszym Prezydentem jest Boris Johnson. Życzę wszystkiego najlepszego, a ostatni niech zgasi światło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziane z Londynu napisał:
W Londynie jest wietrznie i pada deszcz. My już jakiś czas temu odnieśliśmy się do polityki Pana Andrzeja. W Londynie mamy wszystko głęboko w tyle kogo sobie wybierzecie, naszym Prezydentem jest Boris Johnson. Życzę wszystkiego najlepszego, a ostatni niech zgasi światło.
Jaka jest pogoda w Londynie to,wybacz, ale mi wisi i powiewa miękkim kalafiorem! A tego Borisa Johnsona nie znam.Kto to? prezydent czego? Anglii? czy Mongolii? Jak już jesteś tam w Anglii to też możesz dobrze przysłużyć się Polsce.Nie TEJ polsce obecnej okupowanej,rządzonej przez ku*** i złodziei.Prawdziwa POLSKA to 1000 lat historii,wiele pokoleń,historia,zwycięstwa,mogiły.To nasi prapradziadowie przez 1000 lat walczyli o jej istnienie.W różny sposób,niektórzy na obczyżnie WIĘCEJ przysłużyli się Ojczyżnie niż tu nad Wisłą i Bugiem. I ty też możesz zrobić COŚ,cokolwiek.Ot np. zachowywać się GODNIE wśród ludzi tam.Niech oni wiedzą że POLAK to nie łachudra i złodziej,obibok.Dasz radę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyyp napisał:
Jaka jest pogoda w Londynie to,wybacz, ale mi wisi i powiewa miękkim kalafiorem! A tego Borisa Johnsona nie znam.Kto to? prezydent czego? Anglii? czy Mongolii? Jak już jesteś tam w Anglii to też możesz dobrze przysłużyć się Polsce.Nie TEJ polsce obecnej okupowanej,rządzonej przez ku*** i złodziei.Prawdziwa POLSKA to 1000 lat historii,wiele pokoleń,historia,zwycięstwa,mogiły.To nasi prapradziadowie przez 1000 lat walczyli o jej istnienie.W różny sposób,niektórzy na obczyżnie WIĘCEJ przysłużyli się Ojczyżnie niż tu nad Wisłą i Bugiem. I ty też możesz zrobić COŚ,cokolwiek.Ot np. zachowywać się GODNIE wśród ludzi tam.Niech oni wiedzą że POLAK to nie łachudra i złodziej,obibok.Dasz radę?
Boris Johnson jest Mayorem Londynu - czyli Prezydentem. Dobrze prawisz że ta POlska jest okupowana i rządzona przez szubrawców, ale dopóki większość ich wybiera i pozwala sobą kierować jak stado baranów, to moja Wolna Polska będzie w sercu, obojętnie gdzie mnie rzuci los. 1000 lat istnienia,pokolenia, zwycięstwa, mogiły i co z tego pozostało tchórzliwe stado drżące o nędzne parę groszy pod koniec miesiąca i dające się wodzić cwaniakom i zdrajcom obietnicami gruszek na wierzbie - znasz to powiedzenie - "obiecać to nie gjąrzech" . Popatrz tylko ile razy zmieniali partie i poglądy bo liczy się tylko trwanie przy korycie, a motłoch ma krótką pamięć. "Oni" myślę że wiedzą że polak to łachudra i złodziej, więc jeśli kogoś wybiera to łachudrę i złodzieja bez zasad ! A wracając do początku twojej wypowiedzi że ci wisi kalafiorem to się nie łam Pfizer znalazł na rozwiązanie - Viagrę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hhhmm... http://www.youtube.com/user/DumnyBolszewik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziane z Londynu napisał:
Boris Johnson jest Mayorem Londynu - czyli Prezydentem. Dobrze prawisz że ta POlska jest okupowana i rządzona przez szubrawców, ale dopóki większość ich wybiera i pozwala sobą kierować jak stado baranów, to moja Wolna Polska będzie w sercu, obojętnie gdzie mnie rzuci los. 1000 lat istnienia,pokolenia, zwycięstwa, mogiły i co z tego pozostało tchórzliwe stado drżące o nędzne parę groszy pod koniec miesiąca i dające się wodzić cwaniakom i zdrajcom obietnicami gruszek na wierzbie - znasz to powiedzenie - "obiecać to nie gjąrzech" . Popatrz tylko ile razy zmieniali partie i poglądy bo liczy się tylko trwanie przy korycie, a motłoch ma krótką pamięć. "Oni" myślę że wiedzą że polak to łachudra i złodziej, więc jeśli kogoś wybiera to łachudrę i złodzieja bez zasad ! A wracając do początku twojej wypowiedzi że ci wisi kalafiorem to się nie łam Pfizer znalazł na rozwiązanie - Viagrę.
Zakładam że NAPRAWDĘ jesteś w Anglii. POLSKA (nie polska) bywała w ciągu 1000 lat okupowana przez różnych szubrawców,a szubrawcy zawsze są podobni do siebie. Przez 1000 lat trwała,i trwa do dzisiaj,walka między siłami ciemności(oni) i jasności(nami).Bywało różnie,raz wygrywaliśmy my,raz oni.NIE MA jednej Polski dla nich i dla nas.Oni zawsze starali się POLSKĘ zlikwidować,my staraliśmy się POLSKĘ uratować.To nie jest walka każdej opcji o SWOJĄ wizję Polski.Nie.My walczymy o zachowanie Polski,oni o jej zniszczenie.Ta walka trwa już 1000 lat,i będzie trwała do końca! zawsze!Wierzę że,skoro nie udało się im zniszczyć POLSKI przez 1000 lat,to nie uda im się i przez następne 1000. A jeśli nawet ONI będą w większości (a teraz są)i przystąpią do ostatecznej rozprawy,to my zginiemy z honorem,i z Pieśnią na ustach. A Pieśń naszą usłyszą nasze wnuki. I POLSKA znowu powstanie. A robactwo znowu schowa się w błocie... Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyyp napisał:
Zakładam że NAPRAWDĘ jesteś w Anglii. POLSKA (nie polska) bywała w ciągu 1000 lat okupowana przez różnych szubrawców,a szubrawcy zawsze są podobni do siebie. Przez 1000 lat trwała,i trwa do dzisiaj,walka między siłami ciemności(oni) i jasności(nami).Bywało różnie,raz wygrywaliśmy my,raz oni.NIE MA jednej Polski dla nich i dla nas.Oni zawsze starali się POLSKĘ zlikwidować,my staraliśmy się POLSKĘ uratować.To nie jest walka każdej opcji o SWOJĄ wizję Polski.Nie.My walczymy o zachowanie Polski,oni o jej zniszczenie.Ta walka trwa już 1000 lat,i będzie trwała do końca! zawsze!Wierzę że,skoro nie udało się im zniszczyć POLSKI przez 1000 lat,to nie uda im się i przez następne 1000. A jeśli nawet ONI będą w większości (a teraz są)i przystąpią do ostatecznej rozprawy,to my zginiemy z honorem,i z Pieśnią na ustach. A Pieśń naszą usłyszą nasze wnuki. I POLSKA znowu powstanie. A robactwo znowu schowa się w błocie... Pozdrawiam.
Nic nie zakładaj wpisz w Google Maps coś takiego ub1 2tl , uk i sam zobacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żydowski Bolszewik napisał:
Hhhmm... http://www.youtube.com/user/DumnyBolszewik
http://www.youtube.com/user/DumnyBolszewik#p/f/79/NWIZ1XA8f2s The Red Army Is The Strongest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...