Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cztery osoby zginęły w wypadku

Utworzony przez ~kierowca~, 27 października 2008 r. o 09:35
Ciebie to śmieszy ale to ale To na serio Poczytaj trochę Biblię a sie przekonasz napisane jest ze Bóg nie chce nam czegoś pokazać i zabiera nas z tego świata. A ze oni zginęli tragicznie widocznie na tak śmierć sobie zasłużyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też tak sądze, Bóg daje życie , diabeł je odbiera ;/ Jeśli Bóg zabierałby życie to gdzie tu sens a gdzie logika przecież Bóg jest dobrem a śmierć jest smutna budzi w nas złość i gniew czyli same negatywne emocje a nie pozytywne zwłaszcza w takich przypadkach kiedy ginie młoda osoba;/ warto sie nad tym zastanowić i pogłębic ten temat .Większość ludzi gdy umiera bliska osoba , ktokolwiek obwinia Boga . to największy błąd jaki popełnia;/ niestyety wszelkie choroby wypadki , wszystko co niesie ze soba nieszczęście jest złem tego swiata!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;/ napisał:
Też tak sądze, Bóg daje życie , diabeł je odbiera ;/ Jeśli Bóg zabierałby życie to gdzie tu sens a gdzie logika przecież Bóg jest dobrem a śmierć jest smutna budzi w nas złość i gniew czyli same negatywne emocje a nie pozytywne zwłaszcza w takich przypadkach kiedy ginie młoda osoba;/ warto sie nad tym zastanowić i pogłębic ten temat .Większość ludzi gdy umiera bliska osoba , ktokolwiek obwinia Boga . to największy błąd jaki popełnia;/ niestyety wszelkie choroby wypadki , wszystko co niesie ze soba nieszczęście jest złem tego swiata!!!
Nareszcie ktoś mądrze coś napisał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w pewnym sensie sie nie zgadzam ponieważ dla mnie śmierć nie jest straszna ponieważ wiem gdzie idę powierzyłem swoje życie Jezusowi. A smutek i rozpacz po stracie najbliższego jest normalna ponieważ coś jednak nas łączy jeżeli powierzycie swoje życie Jezusowi i oddasz mu soje serce będziesz zbawiony i śmierć dla ciebie nie będzie straszna. Pomyśl nad tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba otworzyć ludziom oczy ;/ bo panuje tu ślepota a założę się ,że większość osobó które tak mówi przeżywa kryzys wiary , albo wogóle nie wierzy w Boga . Kiedyś wszyscy zpotkamy się tam u góry miejmy nadzieje ze oni juz tam są;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciesze się, że tak robisz z własnym zyciem, ale uważam,że każdy z nas boi się śmierci to nie jest coś czego możemy doznać na własnej skórze kilka razy ona przychodzi tylko raz i zaatakuje w niewiadomy sposób to jest błędne koło ;] Najlepszym sposobem jest ufać Bogu bo wtedy nie ma nic do straecnia ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super kolesie:) uczyli sie w Małaszewiczach, az nie chce sie wierzyc co sie stalo:((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh kogo Wy bronicie?!?!?!?! Przez nich zgina niewinny czlowiek.Chlopak 21 lat!!!!!!Czytaliscie moze co znalezli u tych,ktorych tak zawziecie bronicie?!?!?!Swoja glupota znisczyli zycie niewinnemu chlopakowi,jego rodzinie i przyjaciolom!!!!Zero jakiejkolwiek odpowiedzialnosci!!!Ten koles wiedzial,ze ma dziecko a tazke obowiazki jakie sie z tym wiaza wiec pytam gdzie podzial sie jego rozum do cholery jasnej??????!!!!!Bronicie ich wierzycie slepo w ich niewinnosc,bo znaliscie ich!!!To oni sa wszystkiemu winni!Zrozumcie to i przestancie pisac takie zalosne komentarze!Szukali wrazen i sie doigrali,OK!!!!!!!!Ale dlaczego czyims kosztem?!?!?!?!Boze glupota ludzka nie zna granic!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno ich tam niema ponieważ każdy kto uwierzył w Jezusa wie ze alkohol i narkotyki nie są dla niego. Dla boga każdy jest cenny tylko każdy musi w niego uwierzyć. ( nie mam na myśli chodzenia do kościoła przesiedzenia 60 min a po tym wszystkim znowu alkohol i inne rzeczy jak chodzisz do kościoła to powinieneś wiedzieć poco przychodzisz) zal opamiętajcie sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To są skutki cywilizacji. Samochód i prawo jazdy są dobrami za łatwo dostępnymi. Prawo jazdy pownno być uzyskiwane w czterech stopniach. Pierwszy stopień wiek 16-20 lat pojemność silnika do 1000 cm - max prędkość ograniczona do 60 km/h Drugi stopień wiek 21-26 lat pojemność silnika do 1500 cm - max prędkość ograniczona do 90 km/h udokumentowane 20.000 przejechanych kilometrów Trzeci stopień wiek 27-65 lat pojemność silnika bez ograniczeń prędkość według kodeksu drogowego udokumentowane 50.000 przejechanych kilometrów Czwarty stopień 66-wzwyż pojemność silnika 1500 prędkość ograniczona do 90 km/h badania lekarskie dwa razy w roku. Spowodowanie wypadku, obligatoryjnie ponowny kurs plus egzamin, 2 lata ograniczenia max prędkości do 80 km/h,
Z TEGO CO TU WYPISUJESZ TO POWINIENEŚ SIĘ LECZYĆ , A NAJLEPIEJ TO NOGI BO NA GŁOWĘ JUŻ ZA PUŻNO .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy dziecko, nikt ci nie powiedział, że najlepszy twój kolega ma prawo być deb***em? Kolegów się samemu wybiera, a jak już się wybrało, to się ich akceptuje takimi jakimi są.
Ty chyba sam nei wiesz co Ty pier****z... deb*** to jestes ty ;] i nie udzielaj sie jak masz pisac takei daremne komentarze .. bo nikt tego nie pochwali ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz i Michala nie ma ;( nie wierze w to ;( dzis ktos jest, a jutro zostaja po nim tylko wspomnienia ;( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak patrze na co niektore komentarze, to szkoda mi sie robi tych co nie potrafia wyczuc sytuacji ... Tego calego zdarzenia ... Niech teraz kazdy kto pisze te bezuczuciowe komentarze pomysli sobie,ze wlasnie zginelo kilku jego najlepszych kumpli ...No i co ? Łyso ku*wa? Fajne uczucie co ?? Az rozpiera radosc taaa? Chce sie tanczyc co ? ;// Wiecie co, ogarnijcie, przy takich katastrofach nie ma czasu na wyliczanie plusow i minusow ... Wiadomo to byl kazdego z Nich bład ...Ale k*rwa nie owyzywajcie Ich za to ... Chwila oderwania od rzeczywistosci zdaza sie kazdemu chyba nie ? Oni poprostu korzystali z zycia ...i co, szkoda Wam ?? To nie Wam powinno byc szkoda, tylko nam, tym ktorzy Ich znali, lubieli i kochali ... i zajmijcie sie Swoim zyciem niz macie jezdzic po psychice zalamanym ludziom...Ja tez to bardzo przezywam, nie ukrywam byli z mojej miejscowosci, dobrze Ich znalam, naprawde super chlopaki... Michas [*] Mareczek [*] Jaruś [*] Kamilek [*] ~~~~~~ Na zawsze w Nasze pamieci ...;'((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życie każdego z nas jest zaplanowane z góry tylko i wyłącznie przez Boga. my jedynie mamy wolną wolę. wierzenie w przenaczenie czas czy jakieś inne pierdoły jest cieżkim grzechem! 10 Przykazań nie znacie?! oczywiście jeśli ktoś igra ze śmiercią, chodzi po bandzie to co innego. oczywiście, że Bóg tak chciał! Malutkie dzieci też giną, a nieczemu nie są winne. Może to dla nas jakaś przestroga? Ile jeszcze takich wypadków ma się zdarzyć, żebyśmy zrozumieli? Oczywiście, ze każdego szkoda, jeśli umiera. Szczezre współczuję rodzinom ofiar, bo sama odczuwam jakaś pustkę. Myślę, że nie powinniśmy oceniać zachowaia chłopaków i nie mówić na nich absolutnie nic złego! trzeba mieć szacunek do zmarłych. Tylko wyciągniejmy wnioski, zastanówmy się troszeczkę i POMÓDLMY SIĘ ZA NICH, bo żadne rozwodzenie się nad tym ile km/h jechali czy w jakiej temp, jakimi samochodami, czyja to wina NIC NIE DA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xy napisał:
Nareszcie ktoś mądrze coś napisał...
Mądrze? Sory, ale chyba nie zrozumiałam. To doabeł zabiera życie? Czy wy na głowę upadliście?!?!?! To Bóg nam wszystko daje i wszystko może nam zabrać! tu nie ma logiki, tu jest WIARA!!! Po śmierci idziemy do Nieba, albo piekła. Jeśli szatan zabiera życie to dlaczego idziemy do Nieba, gdzie on nie ma wstępu?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehh napisał:
Jak patrze na co niektore komentarze, to szkoda mi sie robi tych co nie potrafia wyczuc sytuacji ... Tego calego zdarzenia ... Niech teraz kazdy kto pisze te bezuczuciowe komentarze pomysli sobie,ze wlasnie zginelo kilku jego najlepszych kumpli ...No i co ? Łyso ku*wa? Fajne uczucie co ?? Az rozpiera radosc taaa? Chce sie tanczyc co ? ;// Wiecie co, ogarnijcie, przy takich katastrofach nie ma czasu na wyliczanie plusow i minusow ... Wiadomo to byl kazdego z Nich bład ...Ale k*rwa nie owyzywajcie Ich za to ... Chwila oderwania od rzeczywistosci zdaza sie kazdemu chyba nie ? Oni poprostu korzystali z zycia ...i co, szkoda Wam ?? To nie Wam powinno byc szkoda, tylko nam, tym ktorzy Ich znali, lubieli i kochali ... i zajmijcie sie Swoim zyciem niz macie jezdzic po psychice zalamanym ludziom...Ja tez to bardzo przezywam, nie ukrywam byli z mojej miejscowosci, dobrze Ich znalam, naprawde super chlopaki... Michas [*] Mareczek [*] Jaruś [*] Kamilek [*] ~~~~~~ Na zawsze w Nasze pamieci ...;'((
Nie, nie szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpie*dolcie sie od nich i juz ku*wa dajcie im juz spokuj NIE ZYJA . NA ZAWSZE W NASZEJ PAMIĘCI[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoja stara napisał:
Odpie*dolcie sie od nich i juz ku*wa dajcie im juz spokuj NIE ZYJA . NA ZAWSZE W NASZEJ PAMIĘCI[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehh napisał:
Jak patrze na co niektore komentarze, to szkoda mi sie robi tych co nie potrafia wyczuc sytuacji ... Tego calego zdarzenia ... Niech teraz kazdy kto pisze te bezuczuciowe komentarze pomysli sobie,ze wlasnie zginelo kilku jego najlepszych kumpli ...No i co ? Łyso ku*wa? Fajne uczucie co ?? Az rozpiera radosc taaa? Chce sie tanczyc co ? ;// Wiecie co, ogarnijcie, przy takich katastrofach nie ma czasu na wyliczanie plusow i minusow ... Wiadomo to byl kazdego z Nich bład ...Ale k*rwa nie owyzywajcie Ich za to ... Chwila oderwania od rzeczywistosci zdaza sie kazdemu chyba nie ? Oni poprostu korzystali z zycia ...i co, szkoda Wam ?? To nie Wam powinno byc szkoda, tylko nam, tym ktorzy Ich znali, lubieli i kochali ... i zajmijcie sie Swoim zyciem niz macie jezdzic po psychice zalamanym ludziom...Ja tez to bardzo przezywam, nie ukrywam byli z mojej miejscowosci, dobrze Ich znalam, naprawde super chlopaki... Michas [*] Mareczek [*] Jaruś [*] Kamilek [*] ~~~~~~ Na zawsze w Nasze pamieci ...;'((
Sluchaj Ty sie zastanow nad tym co piszesz...Jak to nie nam powinno byc szkoda??!!Zgina moj kolega,ktory nie nic nie zawinil.Przez bezmyslne "korzystanie z zycia" jak to nazwales zgina zupelnie niewinny chlopak.Sprobuj Ty sie wczuc w sytuacje rodziny i przyjaciol chlopaka z drugiego samochodu.Pojechal po brata i juz nie wrocil do nas!Tym swoim "oderwaniem sie od rzeczywistosci" zniszczyli zycie nie tylko sobie lecz swoim bliskim...Piotrkowi [*] jego rodzinie i przyjaciolom!!!Sadze,ze jednak lata,ktore posiadali obowiazuja do odrobiny odpowiedzialnosci nie tylko za siebie lecz i za innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym Wy ludzie się zajmujecie...teraz po takiej tragedii dochodzicie co,kto, ile,kiedy i jak... Po co Wam to? Beznadziejnie zaspokajacie swoją chorą ciekawość!!!!!!!!!!!!!!! Oni napewno nie życzyli by sobie tego,żeby teraz rozpatrywać jakieś mało istostne fakty! Po co to komu? Nikt nie żyje...im niczego juz nie potrzeba więc trzymajcie swoje niewyparzone jęzory za zębami i przestańcie się udzielać tam gdzie Was nie proszą!!! Oni potrzebują teraz modlitwy a ich rodziny spokoju! Zywienie się ludzką krzywdą wychodzi bokiem szybciej niż się spodziewacie! Pilnuj siebie - będziesz w niebie! Nie wam osądzać ich los!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...