Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CZY ICH PRYWATNA WOJNA ZRUJNUJE PKS

Utworzony przez ~iwona~, 2 października 2009 r. o 17:22
Gość napisał:
jarek sprzedaj plac dla gerdusia pod lidera 2 i znów 2,5 tys osób będzie miało pracę w międzyrzecu
czy masz na myśli dworzec autobusowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~jarek~ napisał:
czy masz na myśli dworzec autobusowy?
A skąd, bazę przy Radzyńskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oststnio dowiedzialam sie o przerażającej rzeczy i zupelnie dla mnie nie zrozumialej. Szkoly z naszego miasta na wycieczki wynajmuja PSK Łosice - ponieważ jest tańszy niz miejscowy !!! Jak to mozliwe ze oplaca sie z Łosic przyjechac w dwie strony 60km (napewno to sobie doliczaja) niz brac nassz PKS pani dyrektorze to chora sytuacja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PENSJA PRZEWODNICZĄCEGO RADY GENERUJE DUŻE KOSZTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
oststnio dowiedzialam sie o przerażającej rzeczy i zupelnie dla mnie nie zrozumialej. Szkoly z naszego miasta na wycieczki wynajmuja PSK Łosice - ponieważ jest tańszy niz miejscowy !!! Jak to mozliwe ze oplaca sie z Łosic przyjechac w dwie strony 60km (napewno to sobie doliczaja) niz brac nassz PKS pani dyrektorze to chora sytuacja!!!
to dlatego że przewodniczący reklamuje międzyrzeckie autobusy jako złomy więc każdy woli swoje dzieci wozić bezpiecznie a dyrektor czy prezes jak go zwał ma ważniejsze sprawy na głowie czyli politykę w PIS bo niedługo wybory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to dlatego że przewodniczący reklamuje międzyrzeckie autobusy jako złomy więc każdy woli swoje dzieci wozić bezpiecznie a dyrektor czy prezes jak go zwał ma ważniejsze sprawy na głowie czyli politykę w PIS bo niedługo wybory
Jarek ES sprzeda PKS YES YES YES
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jarek ES sprzeda PKS YES YES YES
Jarek sprzedaj dworzec dla tesco lub kauflanda i będziesz miał kasę na wojnę z Grzesiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~iwona~ napisał:
Prezes kontra szef rady nadzorczej w PKS w Międzyrzecu Podlaskim. Jarek S. - "prezes" oraz Grzesiek K - kierowca kłócą się kto ma rządzić w PKS. Z ich wypowiedzi w artykule ze Słowa Podlasia wynika że nawet biskup pokiwał głową. Śmieszne przedsiębiorstwo gdzie dzieją się takie cuda lub gdzie spotka się dwóch cudaków. Czy naprawdę brak jest ludzi kompetentnych do zarządzania firmą. Tylko czekać gdy do sporu włączy się sprzątaczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaro napisał:
Grzegorz K chłopak, który ledwo skończył zawodówkę, a rządzenia grupą ludzi uczył się na zabawach w Żabcach jak w 50 kopali jednego,
Patrzę, czytam i nie dowierzam!!! Ludzie co się z wami dzieje!!! Każdy oczywiście wszystko wie lepiej, tylko tak się zastanawiam skąd te informacje!!!! Bo na pewno nie z dobrego źródła!!! Radzę zasięgnąć lepszych informacji a później dopiero wypowiadać się na forum!!! Ewentualnie stanąć oko w oko z tym "który ledwo skończył zawodówkę"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś broni swoich spraw nie znaczy że pcha się do władzy!!! Jedno koliduje z drugim!!! A szczerze nie każdy ma odwagę postawić się swojemu szefostwu!!! W dzisiejszych czasach pracodawca jest górą i robi co chce!!! Ale czy musi tak być??!!! Każdy ma prawo wygłosić swoje niezadowolenie!!! Nikt również nie zwrócił uwagi że pan G.K. nie działa tylko i wyłącznie w swoim imieniu, ale w imieniu ogółu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stwierdzam że, plotka to duża zaraza, a ludzie łatwo łapią tego wirusa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKS DLA PLATFORMY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='9.10.2009, 21:58:59' post='178699'] to dlatego że przewodniczący reklamuje międzyrzeckie autobusy jako złomy więc każdy woli swoje dzieci wozić bezpiecznie a dyrektor czy prezes jak go zwał ma ważniejsze sprawy na głowie czyli politykę w PIS bo niedługo wybory [/quote A w razie wypadku to komu by się dostało!!! Oczywiście wtedy kierowca byłyby ten niedobry bo wyjechał niesprawnym wozem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='3.10.2009, 07:53:51' post='176669'] Jarek nie wiesz co zrobić? Kup dla Grzesia nowy autobus, zatrudnij mu kierowcę, żeby za niego jeździł, a oszołom zamknie mordę, bo tylko tacy rujnują naszą firmę [/quote Tak wypowiada się pracownik firmy PKS, który chce ratować firmę!!!! Chyba ma dużą styczność z Panem Prezesem bo używa takiego samego słownictwa, chyba że obaj panowie strasznie kochają słówko "oszołom"!!! (słynny reportaż Słowo Podlasia) Kochani przydałaby wam się szkoła dobrych manier i wtedy moglibyście o kimś się wypowiadać!!! Jestem pewna że takim cwaniakom najlepiej wychodzi tylko klikanie na klawiaturze!!! Hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość2 napisał:
Patrzę, czytam i nie dowierzam!!! Ludzie co się z wami dzieje!!! Każdy oczywiście wszystko wie lepiej, tylko tak się zastanawiam skąd te informacje!!!! Bo na pewno nie z dobrego źródła!!! Radzę zasięgnąć lepszych informacji a później dopiero wypowiadać się na forum!!! Ewentualnie stanąć oko w oko z tym "który ledwo skończył zawodówkę"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
ale przyjdzie sam?czy z kuplami z remizy? a co zawodówki nawet nie skończył nasz grześ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ale przyjdzie sam?czy z kuplami z remizy? a co zawodówki nawet nie skończył nasz grześ?
ciekawa jestem po jakiej szkole Ty jesteś!!!! Bo z tego co widzę to podstawówka się kłania!!! A tak wogóle to Twój to on chyba za bardzo nie jest, rodziców z tego co wiem to już ma!!!! Rzucanie obelg anonimowo każdemu przychodzi łatwo, nieprawdaż ???!!! Daj sobie na luz człowieku bo dla mnie to ty żadnych wartości nie przedstawiasz, także nie sądzę żebyś mógł pouczać innych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość2 napisał:
ciekawa jestem po jakiej szkole Ty jesteś!!!! Bo z tego co widzę to podstawówka się kłania!!! A tak wogóle to Twój to on chyba za bardzo nie jest, rodziców z tego co wiem to już ma!!!! Rzucanie obelg anonimowo każdemu przychodzi łatwo, nieprawdaż ???!!! Daj sobie na luz człowieku bo dla mnie to ty żadnych wartości nie przedstawiasz, także nie sądzę żebyś mógł pouczać innych!!!
A ty pewnie jego sexisekretarka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość2 napisał:
ciekawa jestem po jakiej szkole Ty jesteś!!!! Bo z tego co widzę to podstawówka się kłania!!! A tak wogóle to Twój to on chyba za bardzo nie jest, rodziców z tego co wiem to już ma!!!! Rzucanie obelg anonimowo każdemu przychodzi łatwo, nieprawdaż ???!!! Daj sobie na luz człowieku bo dla mnie to ty żadnych wartości nie przedstawiasz, także nie sądzę żebyś mógł pouczać innych!!!
znalazła się obrończyni oszołoma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~jarek~ napisał:
znalazła się obrończyni oszołoma
Chyba jednak przedszkole was też ominęło bo tam malutkie dzieci nawet wiedzą że kto się przezywa ten sam się tak nazywa!!! Czyli sprawa jest jasna kto jest kim!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~jarek~ napisał:
znalazła się obrończyni oszołoma
Głupota ludzka nie ma granic, ale dam ci radę!! Wrzuć pieniążka do skarbonki za każdy idiotyczny pomysł!!!! Gwarantujeę, przerodzisz się w miliardera!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...