Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy ktoś dożyje emerytury ?

Utworzony przez Pawlak, 4 lipca 2012 r. o 08:54
Czy z Pawlaka już tylko czaszka została?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawska napisał:
Czy z Pawlaka już tylko czaszka została? [/quote] [quote name='ciekawska' timestamp='1343501021' post='658218'] Czy z Pawlaka już tylko czaszka została?
Jemu wyschnięcie nie grozi ale zCiebie jak przejdziesz na emeryturę to prawdziwie tylko czaszka zostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz malo kto dozywa emerytury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
teraz malo kto dozywa emerytury [/quote] [quote name='gość' timestamp='1350927709' post='686090'] teraz malo kto dozywa emerytury
Podniesienie wieku emerytalnego było niezbędne -- bo za głośno krzyczał "młody" narybek ,że drelowski poseł winien pójść na zasłużoną emeryturę a teraz jeszcze jedną kadencję zechce się poświęcić bla braci rolników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
teraz malo kto dozywa emerytury
Głupoty piszesz. Moja babcia ma 81, lat, druga 90 a ciotka (jej siostra) 88, stryjek 85, sąsiadka 92 a jej mąż 93, wszyscy w niezłej formie. Dziadek zmarł jak miał 79 a drugi jak miał 86. Owszem sąsiad pijak zmarł mając 50 ale nigdzie nie pracował, był na twoim i moim utrzymaniu, za nasze pił i się zapił w końcu. Rozejrzyj się po rodzinie, sąsiadach itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma życia bez pracy napisał:
Głupoty piszesz. Moja babcia ma 81, lat, druga 90 a ciotka (jej siostra) 88, stryjek 85, sąsiadka 92 a jej mąż 93, wszyscy w niezłej formie. Dziadek zmarł jak miał 79 a drugi jak miał 86. Owszem sąsiad pijak zmarł mając 50 ale nigdzie nie pracował, był na twoim i moim utrzymaniu, za nasze pił i się zapił w końcu. Rozejrzyj się po rodzinie, sąsiadach itd.
Co za gnida niedouczona ? Słuchaj trolu, ja mogę pracować i do 150 lat. Tylko niech mi Tysk nie zabiera składki emerytalnej. Około 40% moich poborów zabiera mi państwo. Skoro mam pracowac do śmierci nie ma sensu zabezpieczać emerytury. A sąsiad pijak nie dostaje emerytury tylko zasiłek przez 1/2 roku. Pojałeś ty zrobiony in vitro , cudem nie poddany aborcji lemingu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co za gnida niedouczona ? Słuchaj trolu, ja mogę pracować i do 150 lat. Tylko niech mi Tysk nie zabiera składki emerytalnej. Około 40% moich poborów zabiera mi państwo. Skoro mam pracowac do śmierci nie ma sensu zabezpieczać emerytury. A sąsiad pijak nie dostaje emerytury tylko zasiłek przez 1/2 roku. Pojałeś ty zrobiony in vitro , cudem nie poddany aborcji lemingu?
Strasznie się zdenerwowałeś, nie wiem czym doprawdy. Z moich i twoich podatków nie nauczono cię kultury, szkoda. Moja duża część składki idzie na jakiegoś rolnika, który płaci znikomy KRUS względem mego ZUSu. Emerytura moja i tego rolnika będzie się mało różnić przypuszczam. Ale mówi się trudno, może to się zmieni w końcu. Jeśli pouczysz się matmy i wyluzujesz, to z pewnością pojmiesz jak niespójna była twoja wypowiedź. Ja będę pracować tak długo, jak prawo polskie mi każe i płacić podatki też będę, bo czuję się Polką, robię to dla Polski. Trochę górnolotnie zabrzmiało, trudno ale to prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Strasznie się zdenerwowałeś, nie wiem czym doprawdy. Z moich i twoich podatków nie nauczono cię kultury, szkoda. Moja duża część składki idzie na jakiegoś rolnika, który płaci znikomy KRUS względem mego ZUSu. Emerytura moja i tego rolnika będzie się mało różnić przypuszczam. Ale mówi się trudno, może to się zmieni w końcu. Jeśli pouczysz się matmy i wyluzujesz, to z pewnością pojmiesz jak niespójna była twoja wypowiedź. Ja będę pracować tak długo, jak prawo polskie mi każe i płacić podatki też będę, bo czuję się Polką, robię to dla Polski. Trochę górnolotnie zabrzmiało, trudno ale to prawda.
Głosujcie dalej na czerwonych POjebów i na GUmofilce to nadal tak będzie, ZNIKOMY KRUS,musi być jak długo gumofilce będą w jakiejkolwiek koalicji rządzącej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...