Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy powinniśmy pochować Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego na Wawelu?

Utworzony przez Żałoba, 13 kwietnia 2010 r. o 15:44
Gość napisał:
Jarosław Kaczyński okazał swój diabelski geniusz i tak za pomocą manipulacji wykorzystując nastrój żałoby zrealizował swój polityczny cel .Dziwę sie, że tak wielu nabiera sie na tę jego polityczną grę w dążeniu do władzy po trupach >Hasło jego : dziel i rządź. To osoba , która z nikim liczyć się nie będzie. On wie lepiej czego nam trzeba.Ci co uważaja sie za ciemny lud , co sam nie myśli i nie chce stanowić o sobie niech idą za nm.
Ja nie wiem jak to się dzieje, że są tacy ciemniacy jak ty na tej ziemi, którym wojewódzki i spółka są w stanie wmówić wszystko. Przeczytaj sam co napisałeś. Jaki "diabelski geniusz"? CO to znaczy? Napisz mi konkretnie jak Jarek wykorzystuje tragedie do celów politycznych? Przecież on po za oświadczeniem o tym, że startuje w wyborach i listem do Rosjan w ogóle nie zabiera głosu, więc jak według ciebie ma wykorzystywać tragedie jego "diabelski geniusz", a może Jarek jest taki "diabelski" i sam rozbił samolot bo chciał zastąpić brata. Człowieku mówię ci przeczytaj sam siebie, jakie ty brednie wypisujesz. Ciemny lud tutaj to raczej ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja nie wiem jak to się dzieje, że są tacy ciemniacy jak ty na tej ziemi, którym wojewódzki i spółka są w stanie wmówić wszystko. Przeczytaj sam co napisałeś. Jaki "diabelski geniusz"? CO to znaczy? Napisz mi konkretnie jak Jarek wykorzystuje tragedie do celów politycznych? Przecież on po za oświadczeniem o tym, że startuje w wyborach i listem do Rosjan w ogóle nie zabiera głosu, więc jak według ciebie ma wykorzystywać tragedie jego "diabelski geniusz", a może Jarek jest taki "diabelski" i sam rozbił samolot bo chciał zastąpić brata. Człowieku mówię ci przeczytaj sam siebie, jakie ty brednie wypisujesz. Ciemny lud tutaj to raczej ty.
Mój Ojciec mówił mi jako dziecku "Synu, nie wierz im nigdy, to oni zabili naszych w Katyniu". I miał rację.Dzisiaj ja mówię swojemu synowi "Synu, nie wierz im nigdy, to oni zabili naszych pod Smoleńskiem". Mam nadzieje że mój syn swojemu synowi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile we wschodnich województwach jest nadal agentów m.in. KBG? Ilu postało aktywnych? Warto się zastanowić przy czytaniu wielu postów przy tym temacie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rasizm, przemoc, bezrobocie, bieda, ludzka głupota... http://www.youtube.com/user/ARM6pak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syn napisał:
Mój Ojciec mówił mi jako dziecku "Synu, nie wierz im nigdy, to oni zabili naszych w Katyniu". I miał rację.Dzisiaj ja mówię swojemu synowi "Synu, nie wierz im nigdy, to oni zabili naszych pod Smoleńskiem". Mam nadzieje że mój syn swojemu synowi ...
Mam nadzieję, że nie będziesz miał syna ani wnuka,żeby mu taką ciemnotę wciskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gostek napisał:
Pochówek na Wawelu to decyzja polityczna,wyborcza, oburzająca, dzieląca społeczeństwo, wywołująca niepokój, moralnie zła.
Wszystkich prezydentów od tej pory chować na Wawelu, tak będzie sprawiedliwie. I ich żony też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ile we wschodnich województwach jest nadal agentów m.in. KBG? Ilu postało aktywnych? Warto się zastanowić przy czytaniu wielu postów przy tym temacie...
Tylu ile drzew w lesie,ale najwiecej w PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...