Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy radni to jeszcze radni?

Utworzony przez krajan, 31 października 2007 o 08:37
natychmiast powinni być ukarani,tam potrzeba ludzi mądrych a nie udających naiwnych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
widać jak na dloni, że prezydent miasta nie zarzucił pomysłu podporządkowania sobie rady i ima się wszelkich sposobów by pozbyć się tych, którzy swą pracą i autorytetem przyczynili się do wyartykułowania glosu mieszkańców poprzez umocnienie pozycji rady miasta. PS. Broniewicz i Grodecki, osoby zasłużone dla bialskiego sportu, W PRZECIWNIEŃSTWIE DO POPRZEDNIEGO prezesa (wymienionego w tekście artykułu), za swą społeczną działalność nie pobierali z kasy klubu ANI ZŁOTÓWKI. W barze zarządzanego przez klub hotelu płacili za swoje posiłki i browarek (proszę zapytać panie o porównanie) - i klub generuje zyski!
0
Nie ma tu nic do rzeczy wola lub brak woli urzędników - zakaz wynika z ustawy, nie ma tez znaczenia, że nie pobierali wynagrodzenia - odsyłam do artykułu opublikowanego w gazecie samorządowej - "Wspólnocie" nr 40 z 6.10.2007 r. str. 16
0
Wszystko zależy od tego jaki status ma MKS Podlasie. Jeśli ma formę prawną stowarzyszenia to nikt nie może im zabronić być członkiem stowarzyszenia i zasiadać w jego władzach. Nie jest ważne czy stowarzyszenie prowadzi działalność gospodarczą czy nie.Miasto nie może inaczej finansować stowarzyszenia jak zgodnie z ustawą o pożytku publicznym i wolontariacie. Majątek miejski może być dzierżawiony przeż stowarzyszenie lub oddany w bezpłatne użytkowanie i z tego tytułu rozliczany.Natomiast jesli MKS Podlasie jest spółką miejską obojetnie z jakim statutem to rzecz jest oczywista ,że nie mogą wchodzić w jej skład.
0
Będąc radnym a tym bardziej prewodniczącym a na pewno kandydatem na posła trzeba znać prawo a najlepiej adwokata.Dlatego Bronek nie rób wstydu tylko odejdź z honorem lub zostań bez chonoru.
0
Będąc radnym a tym bardziej prewodniczącym a na pewno kandydatem na posła trzeba znać prawo a najlepiej adwokata.Dlatego Bronek nie rób wstydu tylko odejdź z honorem lub zostań bez chonoru.
0
Przeczytałem uważnie tekst p. Pietrzeli, głosy na forum i popytałem znajomych o co tak naprawdę chodzi. A oto co wyszło z moich ustaleń. Zarząd Klubu MKS Podlasie podał sie do dymisji bo w sytuacji finansowej do jakiej doprowadził kub nie mógł już dalej prowadzić tego stowarzyszenia. Dokumenty finansowe pokazują, że p. Jakubiec nie miał pojęcia o prowadzeniu tak dużego przedsięwzięcia, wiedział natomiast jak zapewnić sobie comiesięczne pobory/1500 zł netto/. Do pracy w nowym zarządzie zgłosiło się jedynie 4 chętnych: Daniluk,Grodecki,Broniewicz i Różański. Obecni w trakcie wyborów prezydent Godlewski i naczelnik Wilczek nie zgłaszali prawnych zastrzeżeń co do w/w kandydatur. Obaj panowie powinni stać na straży porządku prawnego, gdyż jak piszą klub działa na majątku miasta. Podobno na sali znajdował się prawnik Podlasia p. Bałut. Z tego co wiem nowy Zarząd policzył pieniądze i okazało się, że opowieści p. Jakubca to WIERUTNE KŁAMSTWO. W Słowie Podlasia twierdzi " zostawiam kub w dobrej sytuacji finansowej, bez długów" - chciałbym przy okazji zapytać: kiedy miasto rozliczy tego pana?. Przeczytałem artykuł we Wspólnocie i wcale jednoznacznie nie wynika z niego, że radni nie mogą pełnić takich funkcji. Szukałem przyczyn dla których Urząd Wojewódzki otrzymał donos na naszych radnych , odpowiedz wydaje się prosta. Pan Czapski alergicznie reaguje na Broniewicza i Grodeckiego co więc trzeba zrobić? należy ich się pozbyć albo zasugerować ludziom, że ich bezinteresowność i wiedza merytoryczna są dyskusyjne. Efekt końcowy jest taki, że znający się na piłce nożnej społecznicy nie są już członkami Zarządu. Gratuluję donosicielowi, spełnił swoje zadanie. Swoją drogą ciekawe, kto zawiadomił p. Pietrzelę o donosie, donosie bo nikt tego zawiadomienia o PRZEKROCZENIU PRAWA nie podpisał.Jeżeli to co piszę nie jest prawdą proszę mnie sprostować a ze swej strony obiecuję, że będę poszukiwał tego przyjaciela bialskiej piłki nożnej.P.s. Wyraźnie widać, że p. Czapskiemu i jego pretorianom bardzo zależy na porządku w MKS Podlasie.
0
Jakubiec jak śmiesz zabierać głos!!! Znalazł się prawnik i działacz społeczny - obłuda i chamstwo.
0
radni
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: