Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy rowerzystę zaatakowały psy?

Utworzony przez świadek wypadku, 30 marca 2009 o 15:44
Jako naoczny świadek wypadku jestem zbulwersowana wypowiedzią Pana Jana Szutko!!! Nie było żadnych psów na ulicy, mężczyzna wtargną na ulicę prosto pod ciężarówkę. Drukując ten artykuł w "Dzienniku Wschodnim" trzeba było oprzec sie na faktach policyjnych a nie słuchać osób których nie było na miejscu wypadku!!! Proszę o sprostowanie!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jan Szutko, to konkretny człowiek z imienia i nazwiska. A Ty Świadku, kim jesteś?
0
A ja jestem naocznym świadkiem wypadku który był na miejscu tego zdarzenia oprócz mnie było jeszcze dwóch świadków Pana Jana Szutko tam nie było. Swoich danych personalnych nie muszę ujawniać na forum, wystarczy że zna je policja. Nie lubię gdy ktoś mówi nieprawdę lub zmyśla zdarzenia które nie miały miejsca.
0
Czasem ludzie wymyślają niestworzone rzeczy, aby tylko zaistnieć. Niektórym wystarczą odpowiedzi pod jego tematem na forum, inni potrzebują "nieco więcej" adrenaliny i zmyślają takie farmazony.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: