Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy satelita uderzy w Terespol?

Utworzony przez as7:/18, 15 lutego 2008 r. o 18:22
Te wiadomości są szkoujace! Mieszkam w okolicy Terespola i zaczynam obawiać się o zdrowie i życie moich bliskich i siebie, ponieważ mogą ucierpieć niewinni ludzie. To jest zupełnie jak jakiś straszny film z prawdopodobnie tragicznym skutkiem, jedakże nic nie możemy zrobić, co w tej sytuacji jest najgorsze. Szkoda tylko,że oglądając film nie odczuwamy tego na prawdę, to się z nami dzieje. Ogóolnie to jestem optymistką, ale jeżeli chodzi o zagrożenie życia i zdrowia ludzi, a zwłaszcza moich bliskich, to wątpię, czy zdołam o tym nie myśleć. Proszę o zamieszczenie więcej informacji w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem satelita wyląduje na placu radistacji o. Rydzyka w Toruniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem Kopernik ma rację!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIEEE ... Uciekajcie, nocujcie w lasach albo na łąkach; rozpuśćcie bydło i konie, niech nie stoją w oborach.. Szczególnie ci spod terespola niech się mają na baczności..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie z wojewudztwa lubelskiego nie obawiajcie sie satelity,rosjanie wylecą na pszeciw satelicie na gaśnicy i ja pszechwycą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bujcie sie szanse że satelita spadnie donas to 24 na 100
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tv sat to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
depozyt napisał:
LUDZIEEE ... Uciekajcie, nocujcie w lasach albo na łąkach; rozpuśćcie bydło i konie, niech nie stoją w oborach.. Szczególnie ci spod terespola niech się mają na baczności..[/quote] [quote name='kula' post='15853' date='15.02.2008, 21:58:09']ludzie z wojewudztwa lubelskiego nie obawiajcie sie satelity,rosjanie wylecą na pszeciw satelicie na gaśnicy i ja pszechwycą
-autorami wpisów jest zreguły kilka tych samych osób, a często te same treści dotyczące różnych artykułów nie będąc w żaden sposób związanymi z tymi firmami i pogotowiem też, -Często są to sfrustrowani ludzie którzy wylewają swoje żale, marzenia, którzy opluwają nakręcając spiralę nienawiści, -Anonimowe wpisywanie to podążanie w tłumie umożliwiające prowokatorom manipulowanie nim, którego nikt nie rozpozna, jednocześnie dające bezkarność za obelżywe treści, -Zyskuje to często poklask, gdyż adwersarze tego nie czytają, a jeśli nawet to się nie odnoszą, -ten parasol anoimowości sprawił, że nie tylko forum, ale również szerzej pojęta wolność wypowiadania myśli sturlała się do rynsztoka, -sensowne treści są z reguły zawarte w komentarzach pierwszych dni po ukazaniu się artykułu i one faktycznie dają wiele sensownych informacji i opinii bo dalsze treści to takie o których wspomniałam wcześniej, -są tacy którzy na kilku forach uprawiają politykę mimo, że treści artykułów tego nie dotyczą. - język często jest tak wulgarny, że dyskredytuje autorów i odstrasza czytających,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
-autorami wpisów jest zreguły kilka tych samych osób, a często te same treści dotyczące różnych artykułów nie będąc w żaden sposób związanymi z tymi firmami i pogotowiem też, -Często są to sfrustrowani ludzie którzy wylewają swoje żale, marzenia, którzy opluwają nakręcając spiralę nienawiści, -Anonimowe wpisywanie to podążanie w tłumie umożliwiające prowokatorom manipulowanie nim, którego nikt nie rozpozna, jednocześnie dające bezkarność za obelżywe treści, -Zyskuje to często poklask, gdyż adwersarze tego nie czytają, a jeśli nawet to się nie odnoszą, -ten parasol anoimowości sprawił, że nie tylko forum, ale również szerzej pojęta wolność wypowiadania myśli sturlała się do rynsztoka, -sensowne treści są z reguły zawarte w komentarzach pierwszych dni po ukazaniu się artykułu i one faktycznie dają wiele sensownych informacji i opinii bo dalsze treści to takie o których wspomniałam wcześniej, -są tacy którzy na kilku forach uprawiają politykę mimo, że treści artykułów tego nie dotyczą. - język często jest tak wulgarny, że dyskredytuje autorów i odstrasza czytających,
GRATULACJE. SAM/A TO WYMYŚLEŚ/AŚ. BRAWO. MASZ DUŻO CZASU ŻEBY ZAPYCHAĆ WSZYSTKIE POSTY. WYŁĄCZ SIE. PAJACU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
GRATULACJE. SAM/A TO WYMYŚLEŚ/AŚ. BRAWO. MASZ DUŻO CZASU ŻEBY ZAPYCHAĆ WSZYSTKIE POSTY. WYŁĄCZ SIE. PAJACU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajacuś to słowo zastrzeżone i nie wypada go używać przy byle okazji, nawet jak mamy dosyć chwalipięctwa. kto może uwierzyć w ,że nastała nowa era Terespola, tylko zaślepieni i już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Oszołomki !!!!!" Proszę zaobserwować, ile osób czyta "FORUM POWIATU BIALSKIEGO?" to są ciągle te same osoby Na posty odpowiada 1/3 ew. 2/5 biggrin.gif pozostali to ciekawscy i ci co się ŚMIEJĄ z "Oszołomków" produkujących się na forum!!!! Pozdrawiam GMINY KONSTANTYNÓW, MIĘDZYRZEC (moja ulubiona - najwięcej "oszołomów", JANÓW (nie ustępuje temu wcześniejszemu, tylko dlaczego tak mało wątków... na forum i jeszcze "MIASTO MIĘDZYRZEC" jest niesamowite ! jak widzimy w TERESPOLU też "oszołomki" Proszę o więcej i częściej (jak nie piszecie to robi się nudno , a jak..... to jest wesoło i przynajmniej mamy UBAW :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Oszołomki !!!!!" Proszę zaobserwować, ile osób czyta "FORUM POWIATU BIALSKIEGO?" to są ciągle te same osoby Na posty odpowiada 1/3 ew. 2/5 biggrin.gif pozostali to ciekawscy i ci co się ŚMIEJĄ z "Oszołomków" produkujących się na forum!!!! Pozdrawiam GMINY KONSTANTYNÓW, MIĘDZYRZEC (moja ulubiona - najwięcej "oszołomów", JANÓW (nie ustępuje temu wcześniejszemu, tylko dlaczego tak mało wątków... na forum i jeszcze "MIASTO MIĘDZYRZEC" jest niesamowite ! jak widzimy w TERESPOLU też "oszołomki" Proszę o więcej i częściej (jak nie piszecie to robi się nudno , a jak..... to jest wesoło i przynajmniej mamy UBAW :*
W takim razie pozdrawiam cię OSZOŁOMKU i zbawcę przed satelitą też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak by ta wirtualna satelita pieprznęła w Łobaczew Mały ,np. w posesję ......mistrza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
X
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kula napisał:
ludzie z wojewudztwa lubelskiego nie obawiajcie sie satelity,rosjanie wylecą na pszeciw satelicie na gaśnicy i ja pszechwycą
Racja, żadnej władzy wierzyć nie można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...