Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy tutaj jest szansa na prace ludzie?

Utworzony przez Beznadzieja:|, 9 listopada 2009 r. o 17:21
Te apsolwent ty się do PSLu zapisz! Z poziomu twoich wypowiedzi wynika że się nadasz w sam raz! Może nawet wójtem albo posłem zostaniesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko. Widze ze tutaj sami idealiści piszą którzy są wizerunkiem doskonałości umieją co najlepiej polak potrafi pouczać innych, wysmiewać resztę a sam to wzór cnot i ideałów. Moze w swoim poscie napisałem kilka wyrazów które powinny inaczej brzmiec ale co to ma do rzeczy. Pisałem na szybko gdyż chciałem poprostu odpowiedzi ale nie wiedziałem ze trafiłem na forum pielęgnujące ortografie. Co do studiów to jak je zaczynałem chciałem sie uczyc tego co lubiłem a nie tego co jest przyszłościowe aby potem lubic tez swoja prace a nie pierdzieć w stołek przez 8 godzin aby szybciej do domu. A co do jakiegoś głąba co udaje smiesznego i pisze idz do PSL to czemu tam sie sam nie udasz prostaku. Widac takie fora są po to aby tylko kogoś zjebać a nie porozmawiac Narazie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadzieja:| napisał:
Spoko. Widze ze tutaj sami idealiści piszą którzy są wizerunkiem doskonałości umieją co najlepiej polak potrafi pouczać innych, wysmiewać resztę a sam to wzór cnot i ideałów. Moze w swoim poscie napisałem kilka wyrazów które powinny inaczej brzmiec ale co to ma do rzeczy. Pisałem na szybko gdyż chciałem poprostu odpowiedzi ale nie wiedziałem ze trafiłem na forum pielęgnujące ortografie. Co do studiów to jak je zaczynałem chciałem sie uczyc tego co lubiłem a nie tego co jest przyszłościowe aby potem lubic tez swoja prace a nie pierdzieć w stołek przez 8 godzin aby szybciej do domu. A co do jakiegoś głąba co udaje smiesznego i pisze idz do PSL to czemu tam sie sam nie udasz prostaku. Widac takie fora są po to aby tylko kogoś zjebać a nie porozmawiac Narazie
Beznadzieja nie ? Wygarnąłeś, ulżyło Ci, a problem został.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadzieja:| napisał:
Spoko. Widze ze tutaj sami idealiści piszą którzy są wizerunkiem doskonałości umieją co najlepiej polak potrafi pouczać innych, wysmiewać resztę a sam to wzór cnot i ideałów. Moze w swoim poscie napisałem kilka wyrazów które powinny inaczej brzmiec ale co to ma do rzeczy. Pisałem na szybko gdyż chciałem poprostu odpowiedzi ale nie wiedziałem ze trafiłem na forum pielęgnujące ortografie. Co do studiów to jak je zaczynałem chciałem sie uczyc tego co lubiłem a nie tego co jest przyszłościowe aby potem lubic tez swoja prace a nie pierdzieć w stołek przez 8 godzin aby szybciej do domu. A co do jakiegoś głąba co udaje smiesznego i pisze idz do PSL to czemu tam sie sam nie udasz prostaku. Widac takie fora są po to aby tylko kogoś zjebać a nie porozmawiac Narazie
No więc nie idealiści, bo idealistą to byłeś ty idąc na studia, które które lubiłeś i licząc na to że znajdziesz po nich pracę nie wypominam ci błędów tylko uważam, że osoba która ma dyplom ukończenia studiów wyższych powinna jako taki poziom trzymać i nie walić takich byków a co do pierdzenia 8 godzin w stołek, to tak właśnie wygląda praca archiwisty, siedzenie 8 godzin i przekładanie papierków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
binka napisał:
No więc nie idealiści, bo idealistą to byłeś ty idąc na studia, które które lubiłeś i licząc na to że znajdziesz po nich pracę nie wypominam ci błędów tylko uważam, że osoba która ma dyplom ukończenia studiów wyższych powinna jako taki poziom trzymać i nie walić takich byków a co do pierdzenia 8 godzin w stołek, to tak właśnie wygląda praca archiwisty, siedzenie 8 godzin i przekładanie papierków
na praktykach w archiwum niestety sie nie siedziało ani pracownicy tez nie siedzili :] A co do studiów i pracy to chyba kazdy sie uczy po to aby miec prace niezaleznie od kierunku studiów A co do poziomu forum mysle ze mam trzymam wyzszy niz jakiś tłuk piszący o PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłukiem to ty sam jesteś beznadzieja bo człowiek po studiach humanistycznych nie robi takich błędów jak gimnazjalista! A co do PSLu to dałem ci życiową radę człowieka doświadczonego życiem chociaż beż żadnych studiów! Takie są realia dzisiaj pracy nikt nikomu nie daje! Jeno chyba już tylko w PSL u!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłukiem to ty sam jesteś beznadzieja bo człowiek po studiach humanistycznych nie robi takich błędów jak gimnazjalista! A co do PSLu to dałem ci życiową radę człowieka doświadczonego życiem chociaż beż żadnych studiów! Takie są realia dzisiaj pracy nikt nikomu nie daje! Jeno chyba już tylko w PSL u!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedzący napisał:
Tłukiem to ty sam jesteś beznadzieja bo człowiek po studiach humanistycznych nie robi takich błędów jak gimnazjalista! A co do PSLu to dałem ci życiową radę człowieka doświadczonego życiem chociaż beż żadnych studiów! Takie są realia dzisiaj pracy nikt nikomu nie daje! Jeno chyba już tylko w PSL u!
swoje rady mozesz swoim dzieciom wciskac lub poprostu se je wsadzic. Zapewne sam nie masz zandej szkoły i czepiasz sie jak rzep psiego ogona. Wiec odbij...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedzący napisał:
Tłukiem to ty sam jesteś beznadzieja bo człowiek po studiach humanistycznych nie robi takich błędów jak gimnazjalista! A co do PSLu to dałem ci życiową radę człowieka doświadczonego życiem chociaż beż żadnych studiów! Takie są realia dzisiaj pracy nikt nikomu nie daje! Jeno chyba już tylko w PSL u!
i w peło dajom prace, w peło tyz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...