Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy zakupy zakorkują nam całkowicie miasto

Utworzony przez Maciek, 24 kwietnia 2008 r. o 04:29
Kocham Monike
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh wyjatkowo stronniczy artykuł. Chodnik przy stokrotce nie jest wcale taki waski. W mieście są inne centra gdzie chodnik jest jeszcze węższy (Arka, nowe centrum przy Reformackiej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Abramowicz "starszy" ? to jest jeszcze "młodszy" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego to my mamy w 100% z naszych podatków płacić na parking dla Pana Paczóskiego. Tak duże centrum niewątpliwie wprowadza utrudnienia komunikacyjne i to Prezydent dając pozwolenie na budowę powinien wynegocjować formę współpracy inwestora z miastem w budowie parkingu. Ja się nie godzę na robienie komuś prezentów za 2.100.000zł z kasy miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja kocham Maćka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Abramowicz wysłał listy... za naszą ka$iorę oczywiście. Po drugiej stronie ulicy Narutowicza, o ile dobrze pamiętam, jest dużo miejsca na wybudowanie parkingu więc spokojne Wasze rozczochrane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HaldbauM napisał:
Ciekawe dlaczego to my mamy w 100% z naszych podatków płacić na parking dla Pana Paczóskiego. Tak duże centrum niewątpliwie wprowadza utrudnienia komunikacyjne i to Prezydent dając pozwolenie na budowę powinien wynegocjować formę współpracy inwestora z miastem w budowie parkingu. Ja się nie godzę na robienie komuś prezentów za 2.100.000zł z kasy miasta.
Bujaj sie frajerze...Dzieki takim osobnikom Biala nadal jest wiocha akademicka i nic poza tym.Skansen ze stancjami dla ubogich studentow(pijakow i latwych panienek).Trzeba miasto rozwijac,a ze niektore oszolomy walczac z Czapskim blokuja wszelkie inwestycje,to juz zupelnie odrebna bajka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty palancie za ten tekst o studentach mozesz dostac w ryj wiec uwazaj frajerze z brzeskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poseł Abramowicz protestuje:) na pewno kierowany jedynie troską o system komunikacyjny w białej:) ciekawe czy jego sklepy nie są faktycznym motywem protestu:))) jako pisowiec mógłby jeszcze do swoich szczerych intencji dorzuć coś o patriotyzmie i zapytać, czy będą tam tylko polskie sklepy tj. nasze sklepy:))) gdzie były jego protesty przy tzw. racjonalizacji miejskiej komunikacji. a swoją drogą w końcu białą będzie miała sensowne centrum handlowe - świat poszedł daleko do przodu, a biała została, teraz dystans w tym względzie trochę zostanie nadrobiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protestuje!Abramowicz to żaden PiSowie, to przyszywaniec do partii która go chciała. Został wpuszczony, bo był na ów czas jedynym sensownym kandydatem na prezydenta. Ale jak poszedł się od razu wyspowiadać na ulicę Sidorską 2A to dostał żółtą kartkę. Potem zaczął jeździć jak wszyscy zatroskani losem PiS i Białej do Parczewa, naciskał na gdzie się dało. A w końcu znalazł swego krewnego w biurze sejmowym PiS niejakiego D.S. i wówczas łatwo poszło. W piątek zaprzedał się i sprzedał ludzi jak bydło aby tylko dostać nominację. Jego interes jest zawsze ważniejszy niż ludzki. I to nie jest żaden bialczanin. To mafia z Zakalinek Rywal mu się nie podoba, tamto mu się nie podoba. Oprócz niego samego to chyba nic mu się nie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ciebie taki pisowiec jak ze mnie astronauta. juz dawno nie jeses w partii, pozatym twoje chore wywody frustrata na tematy tutaj poruszane widocznie świadczą o tym, że takich ludzi jak Ty nie powinno w niej być. oczy Ci zachodzą musztardą, chciałes byc radnym a nie jestes...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niuniek napisał:
Z ciebie taki pisowiec jak ze mnie astronauta. juz dawno nie jeses w partii, pozatym twoje chore wywody frustrata na tematy tutaj poruszane widocznie świadczą o tym, że takich ludzi jak Ty nie powinno w niej być. oczy Ci zachodzą musztardą, chciałes byc radnym a nie jestes...
Niniek - nie atakuj arturka on jest taki delikatny. On potrzebuje pomocy. Widocznie przyjaźń Pawełka już mu nie wystarcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat zapoczatkowal moj chlopak a wy pedaly z pisu co tu robicie?zabierajcie swoje menele na krotka i tam sobie swoje chore orgie urzadzajcie! Macius kocham cie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dareczku kochany jak chcesz to przyjde dzis do ciebie i wygrzmoce cie tak jak lubisz, chcesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie?Ja takze chce do waszej partii!! Lubie zapyziale miasteczka, gdzie jeden bogaty sklepikarz trzymalby wszystko w garsci i wszystkim rzadzil!Ja tez tak chce!Wezmiesz mnie dareczku do swojej partii? Ja tez lubie to robic tak jak ty, od t... . Ide do Rywala adios kochane geje-pisowskie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała to niewielkie w sumie miasteczko, więc skąd tu się zebrało tylu dewiantów w jednym miejscu ??!! ciekawe ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było żadnego protestu przeciwko rozbudowie Rywala tylko troska o bezpieczeństwo kierowców i pieszych oraz swobodny przejazd przez ulicę Narutowicza. Załączam oryginalne pismo w tej sprawie do Prezydenta oraz Komendanta Policji. Wykonując mandat Posła na Sejm RP zwracam się o pilne podjęcie przez Pana skutecznych działań w celu zapewnienia bezpieczeństwa pieszych i kierowców oraz swobodnego przejazdu przez ul. Narutowicza w pobliżu skrzyżowania tej ulicy z ul. Prostą oraz w ciągu ul. Narutowicza od skrzyżowania z ul. Aleja Tysiąclecia do skrzyżowania z ul. Zamkową. Uzasadnienie: W najbliższych dniach zostanie uruchomiony obiekt handlowy Rywal umiejscowiony pomiędzy ulicami Brzeską a Narutowicza o powierzchni handlowej 13 tyś. m2. Według informacji posiadanych przeze mnie obiekt ten będzie posiadał parking podziemny na 100 samochodów i jest przewidziany zarówno dla klientów jak i też pracowników sklepów umiejscowionych w tym centrum handlowym. Tak mała ilość miejsc parkingowych spowoduje sytuację w której klienci będą zostawiali swoje samochody na pobliskich ulicach czy też poboczach ul. Narutowicza po drugiej stronie hipermarketu. Znacząco utrudni to komunikację w tym rejonie oraz stworzy niebezpieczeństwo dla pieszych przechodzących na drugą stronę ulicy po dokonaniu zakupów. Dodatkowe ryzyko będą stwarzały autobusy wyjeżdżające z zatoki przystanku usytuowanego bardzo blisko wejścia do centrum handlowego, zasłaniając innym uczestnikom ruchu drogowego pas jezdni przez która będą przechodzić piesi. W mojej ocenie nie zastosowano, przy zatwierdzaniu planów budowy tego obiektu, bezpiecznego rozwiązania wjazdu i wyjazdu z parkingu hipermarketu. W związku z tym wjeżdżające i wyjeżdżające pojazdy będą stwarzały zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. W najbliższych dniach nastąpi otwarcie hipermarketu. Brak reakcji z Pana strony na przedstawione przeze mnie zagrożenia grozi całkowitym paraliżem komunikacyjnym w tym rejonie miasta oraz nieobliczalnymi konsekwencjami dla zdrowia i życia kierowców i pieszych. Z poważaniem Adam Abramowicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, Adam ! tak trzeba !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem po co tu ktoś protestuje i ludzi w błąd wprowadza Rywal to bardzo dobry początek i krok w przód dla Białej Podlaskiej idziemy do przodu a nie do tyłu... . I jak ktoś pisał wcześniej dzięki takim ludziom jak szanowny inwestor całego Rywala to Biała Podl nie będzie wioską zabitą dechami !! A w ruchu jakoś nie ma problemów jak było kiedyś tak i teraz jest i chodnik jest bardzo duży ! Czekam na kolejne inwestycje podobno ma być też dom handlowy w starym młynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ty umiesz czytać ? KTO protestuje przeciwko Rywalowi ? Mowa jest tylko o braku miejsc parkingowych i zamieszaniu na poboczach. A jak jest to każdy widzi. Idż na kurs czytania ze zrozumieniem, ćwoku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...