Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czym kierują się kandydaci na Wójta Gminy Milanów oraz nowi kandydaci na radnych?

Utworzony przez gość, 11 listopada 2010 r. o 12:23
jestem mieszkańcem tej gniny i do chwili obecnej zastanawiam się czym kieruja się ci ludzie może ktoś mi pomoze znaleśc na to odpowiedz .bo biedna ta gmina jest i bedzie jeżeli ambicje górowac będą nad możliwościami tych obywateli ,a juz najbardziej mnie wkurza kiedy ludzie drugi raz startują na radnych a w poprzedniej kadencji nic nie zrobili czy oni nie mają honoru?Przez czas poprzedniej kadencji żaden radny nie zrobił zebrania swoich wyborców i nie zapytał jakie mają problemy i bolączki co im sprawia trudność ,w czym by im tu pomóc nie tylko hop z rady na rade i w czcze obrady apeluje do mieszkańców kto się nie spawdził nie głosujcie na nich bo i tak wam nie pomogą tylko bedą liczyc diety!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
jestem mieszkańcem tej gniny i do chwili obecnej zastanawiam się czym kieruja się ci ludzie może ktoś mi pomoze znaleśc na to odpowiedz .bo biedna ta gmina jest i bedzie jeżeli ambicje górowac będą nad możliwościami tych obywateli ,a juz najbardziej mnie wkurza kiedy ludzie drugi raz startują na radnych a w poprzedniej kadencji nic nie zrobili czy oni nie mają honoru?Przez czas poprzedniej kadencji żaden radny nie zrobił zebrania swoich wyborców i nie zapytał jakie mają problemy i bolączki co im sprawia trudność ,w czym by im tu pomóc nie tylko hop z rady na rade i w czcze obrady apeluje do mieszkańców kto się nie spawdził nie głosujcie na nich bo i tak wam nie pomogą tylko bedą liczyc diety!
pierwszy z listy to p. pogorzelec on lubi te stołki a ma ich troche poieram cie gościu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu sie zgadzm jest ich wielu co lubia stolki a z tym wiaze sie kasa sa tez u nas radni krzykacze ale co do dzialan to jakos ciezko im d... ruszyc i cos dla naszej gminy zrobic wola krytykowac innych zastanawiam sie czy warto isc na te wybort ale jako mieszkaniec tej gminy powinnam tylko czy moj glos cos zmieni MOZE albo NIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...