Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czytając "Potop", modlisz się za dusze. Pod Łukowem powstała biblioteka za zmarłych

Utworzony przez hehehehe, 13 listopada 2009 r. o 16:43
łomatko? A cy ło matko boska ozmaita czy nie pokolano?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
łomatko? A cy ło matko boska ozmaita czy nie pokolano?
Po kolano to ja miałem jak miałem 19 lat. Teraz mam krótszego. Skurczył się. Nie wiem dlaczego, sam jestem tym mocno zdziwiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to musi łod tego opłatku co go codziennie zjadasz myślonc ze to mięso ludzkie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to musi łod tego opłatku co go codziennie zjadasz myślonc ze to mięso ludzkie!
Jeśli to, jak mówisz, mięso zydowskie to zjadam chetnie ! Masz coś przeciwko Żydom ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wywinszować można ze to ty cóś masz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wywinszować ...
Wywinszować ? Sorry, nie rozumiem. No ale jak to w końcu jest : był Żydem czy nie ? bo wiesz różnie mówią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wisz jesz gu co dzień i nie wyczujesz jak szmakuje? Ale wpierw poniuchaj czy capii żydem cy ni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no wisz jesz gu co dzień i nie wyczujesz jak szmakuje? Ale wpierw poniuchaj czy capii żydem cy ni?
No poniuchałem. Capi Żydem jak jasny gwint ! Ale dlatego że capi Żydem to mam tego nie jeść ? Nie jestem wszak antysemitą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenujace jest to, co robicie... Poziom ponizej pasa, a ja w to nie gram. Lepiej juz dajcie sobie wspolnie spokoj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w dupach wam się poprzewracało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=qCsNzXHxM08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tp łot tych dórnych kazań!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=Vs6qZd_xP1w We are Catholic Church ! Nasza rodzina jest zlozona z wszelkich ras. Jestesmy mlodzi i starzy, bogaci i biedni, kobiety i mezczyzni, grzesznicy i swieci. Nasza rodzina spedzila wieki na calym globie. Z pomoca Boza rozpoczelismy opieke nad chorymi i ubogimi. Utworzylismy sierocince. Jestesmy najwieksza charytatywna organizacja na swiecie. Edukowalismy wiecej dzieci niz jakakolwiek inna instytucja oswiatowa czy religijna. Rozwinelismy nauke, fundowalismy system szkolnictwa. Bronilismy godnosci i kazdego ludzkiego zycia. Podkreslalismy waznosc malzenstwa i rodziny. Nasze miasta byly nazywane imionami naszych wielkich swietych, ktorzy byli przed nami prowadzeni tajemnymi sciezkami wiary. Prowadzeni przez Ducha Swietego tlumaczylismy Biblie, przemieniani przez Slowa PISMA SWIETEGO i TRADYCJE SWIETA, ktore stale prowadzily nas przez 2 TYSIACE lat. We are Catholic Church ! Wewnatrz tej ponad bilionowej rodziny dzielimy sie Sakramentami i pelnia chrzescijanskiej wiary. Przez wieki modlilismy sie za Ciebie i za caly nasz swiat w kazdej godzinie i kazdego dnia, gdziekolwiek celebrowalismy Msze Swieta. Sam Jezus polozyl fundament naszej Wiary. Ustanawiajac Piotra pierwszym papiezem powiedzial : "TY JESTES SKALA I NA TEJ SKALE ZBUDUJE KOSCIOL MOJ". Przez ponad dwa tysiace lat mielismy nieprzerwana linie pasterzy prowadzacych Kosciol Katolicki w prawdzie i milosci i przez rozne zawirowania tego swiata. I w tym swiecie wypelnionym nedza i bolem dobrze gdy cos uswiadamia o prawdziwosci i trwalosci, ktora jest w wierze katolickiej oraz o wiecznej milosci, ktora Bog otacza kazde stworzenie. Jesli odszedles od Kosciola, zapraszamy Cie, zebys jeszcze raz sprobowal. Odwiedz strone CatholicsComeHome.org. Jestesmy jedna rodzina zjednoczona w Jezusie Chrystusie, naszym Panu i Zbawicielu. We are catholics ! Welcome home !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=Vs6qZd_xP1w
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=Vs6qZd_xP1w
Katolicki pro-bełkot! Już koniec was katole czeka!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAN napisał:
Katolicki pro-bełkot! Już koniec was katole czeka!!!!!
A wiesz ty co ? jakoś niespecjalnie się ciebie boję. No co mi czubku możesz zrobić ? ty już jesteś w piekle !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzban napisał:
A wiesz ty co ? jakoś niespecjalnie się ciebie boję. No co mi czubku możesz zrobić ? ty już jesteś w piekle !
Jestem już! W piekle któr mi katooszołomy zgotowały, i postaram się żebyś ty odczuł to piekło tak samo mocno jak ja odzczuwam! Nie martw się sprawiedliwość, wolność i bratorstwo mas przyjdzie po ciebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sa tu klamcy ! Wy, ktorzy czytacie te dialogi... Nie wierzcie w wypowiedzi pseudo-katolikow. Jestem przekonany, ze pisze to jedna osoba, raz sie prezentujac jako wrog Kosciola, innym razem jako obronca ale taki, ze tylko zrazic moze nawet nas samych. To wielkie klamstwo ! Albo moj Bracie nie wiesz czym jest chrzscijanstwo albo probujesz zrobic dobrze majac pewne sprawy w sobie niuporzadkowane i troche szkodzac. Internet to jedno wielkie klamstwo i bardziej sklaniam sie ku temu, ze nasz oskarzyciel ma jakas schizofrenie i przybiera rozne postacie. Badzmy uwazni na to. Co by nie bylo, nie to jest chrzescijanstwem. My tu nie walczymy ! My oglaszamy nasze zwyciestwo, ktore jest w Jezusie Chrystusie, ktory umarl za nas i zmiazdzyl leb szatanowi ! Jeszcze tylko ostatnie podrygi zlego. Co do czlowieka, ktory probuje walczyc... Zastanowmy sie, dlaczego nie dociera nic do takich. Przeciez przyznajemy sie do naszych grzechow, uznajemy, ze sa wsrod nas swieci i grzesznicy. Wiemy, ze czasem wdzieraja sie wsrod nas wilki, ktore maja zamiary przewrotne a niektorzy z nas sie gubia ale pragniemy dobra i wiele dobra czynimy. Byly rozne przejawy zla przez te 2 tysiace lat. Byly przesladowania bezposrednie, byly herezje, sekty, filozofie krzywdzace ludzi i systemy uderzajace w godnosc czlowieka. Wiemy, ze zaklamuje sie rozwoj jaki byl w pieknym srediowieczu, gdzie Kosciol rozwinal szkolnictwo, szpitale, uniwersytety. Zbudowal cywilizacje Europy, dal tak wiele ludzkosci, czesto przez tych, ktorzy nauczali pod grozba smierci i umierali w sluzbie innym. Nie damy tego zaklamac ! Nie pozwolimy zniszczyc dziela Bozego, bo to tylko dzielo Boze moze byc. Sadze, ze zawsze, raz po raz sie wedrze posrod ktos, kto bedzie mial zle zamiary jak Judasz wsrod uczniow, bedzie chcial oszukiwac, zamiast postepowac zgodnie z Ewangelia. Ale Bog jest z nami ! Jezus obiecal, ze pozostanie z nami az do skonczenia swiata. Przejdziemy wszystkie zawirowania zwyciesko, bo diabel ma juz leb ukrecony i dozwolone mu zostanie raz jeszcze kasic, ale to bedzie jego koniec, jak opowiada apokalipsa. Wszystko sie wypelnia i staje sie jasne. I stanie sie to co ma sie stac. Zostaniemy oddzieleni jak dobre plewa od zlych i juz widac w tych, do ktorych nic nie dociera, ze staja po drugiej stronie. Biedny ch los ! Nie sa w stanie nawet sie zastanowic dlaczego to robia. Jak pewna dziewczyna- satanistka, nawrocona na chrzescijanstwo opowiadala, ze zniewazala Hostie Swieta, robili z nia tak podle rzeczy, ze az strach powtarzac, zwierzyla sie, ze cos nia kierowalo i nawet przez chwile sie nie zastanowila dlaczego to robi, dlaczego tyle energii wklada w podlosci najgorsze. Po prostu czula jakas wrednosc, nienawisc i wscieklosc chora, nad ktora nie panowala. Ja widze podobne, analogiczne zachowanie w wielu dzisiaj. Nie dotrze wiec do nich, ze Kosciol jako jedyny trwa przez wieki i nie upada a przesladowany jeszcze sie umacnia jak skoszona trawa. Nie rozumieja, ze bylo tyle atakow, chorych filozofii, systemow i wszystkie przeminely a Kosciol trwa niewzruszenie. Sa krotcy w mysleniu i nie znaja kompletnie historii, myslac ze wciaz sa nowe czasy i wciaz niby jakies nowe "oswiecenie", czy moze sa jacys zniewoleni nienawiscia ? Dlaczego ublizac ludziom, ktorzy za cel stawiaja sobie milosc i dobro dla drugiego, poswiecenie i oddanie zycia za nich ? Przeciez takie sa prerogatywy naszej wiary. I w jak zadnej jest na pierwszym miejscu kontakt z Bogiem i bliskosc Jego, milosc, ktora sie przeklada na czyn, na budowanie nowego swiata, cywilizacji milosci. Mamy grzechy na koncie - raz jeszcze powtarzam. Jednak to, co jest istota, to sie znajduje w Ewangelii, w slowach Jezusa i w Jego czynach i to widzimy w swietych, ktorzy jako zwykli i grzeszni ludzie pokazuja nam czym jest Krolestwo Boze, ktore na nas czeka, bo doskonalosc Krolestwa w sposob nadprzyrodzony juz w nich mozemy zauwazac i w sobie zauwazamy, bo Bog nas zmienia. Pisze to ten, ktory byl wrogiem kleru, ktory zional nienawiscia i przez ktorego niektorzy trafiali do szpitala. To Krolestwo Boga ! On nas zmienia ! Idziemy po swietosc a ci, ktorzy kopia pod nami dolki, sami dla siebie groby kopia, jak mowi Pismo "Smierc ich pasie, trafia prosto do grobu", bo nie chca otworzyc oczu, szukac prawdy i uwerzyc Temu, ktory ich kocha do samego konca nawet z ich grzechem. Przewrotni sa i ublizaja dzielom Najwyzszego. Tu nie ma co dyskutowac. Sa na swiecie marionetki, smutny ich los ale na szczescie do konca i na zawsze maja szanse. Bog kocha kazdego tak samo i na kazdego zawsze czeka z otwartymi ramionami. Bog kocha Ciebie, Bog czeka na Ciebie, jestes Jego dzieckiem. Bog jest ! Umrzesz niedlugo, tak to przeleci. Umrzesz moze jutro. Dokad pojdziesz. Bog chce dac nam wszystkim zycie wieczne. Potrzeba tak niewiele...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Bog robi Swoje, z litoscia patrzac na nasz grzech... http://www.youtube.com/watch?v=HCkkGysyd-k...feature=related May the Holy Spirit by upon You !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAN napisał:
Nie martw się sprawiedliwość, wolność i bratorstwo mas przyjdzie po ciebie!
Prawdziwe : Sprawiedliwosc, Wolnosc i Braterstwo, ktorych krzyz jest znakiem niech przyjda do Ciebie i pozostana do konca i na wiecznosc. Niech Duch Swiety da Ci poznac czym one sa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...