Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dachował polonezem. Miał 2,5 promila, nie miał prawa jazdy

Utworzony przez Alicja, 24 czerwca 2012 r. o 11:04
Moja 13 letnia córka jest chora na serce.jestem samotna matka jest mi bardzo ciezko prosze o wsparcie.nr konta 4213201537133830000001
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu BMW....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Martek napisał:
znowu BMW....
Jakie BMW? Odpier***ta się od bmw.My z bratem kupili 14 letnią bejce i my kręcili bączki pod remizą,my kręcili też w Białej pod Biedronką i my takie branie mieli u dziewczyn,że chej!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alicja napisał:
Moja 13 letnia córka jest chora na serce.jestem samotna matka jest mi bardzo ciezko prosze o wsparcie.nr konta 4213201537133830000001
To już nie studiujesz 200 km od Warszawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je***a pier***ona napier***ona wieś w dresach.I zaraz odezwą się koleżki Libana ,że mu się to pierwszy raz zdarzyło,że taki był dobry,że nie nadużywał alkoholu,że nie jarał,że to był wspaniały człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Martek napisał:
znowu BMW....
Coś w tym jest Najstarszymi autami na naszych lubelskich drogach są właśnie sypiące się 20 letnie polonezy i 15 letnie zdezelowane BMW kupione w Niemczech za kilka ojro. Jedne i drugie marki z dumą upodobali sobie ludzie z nizin społecznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że ten pijany śmieć przeżył! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...