Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dariusz Stefaniuk już po zaprzysiężeniu. Biała Podlaska ma nowego prezydenta

Utworzony przez generation_next, 5 grudnia 2014 r. o 21:06
Jak mógł przyjąć mandat nowy Prezydent, skoro wg. szefa Jego partii zostały one "sfałszowane"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Dariusz Stefaniuk powinien honorowo i stanowczo odrzucić mandat Prezydenta Miasta. Skoro istnieją jakiekolwiek przesłanki "sfałszowania"- (teza Prezesa PiS) wyborów ,to nikt przyzwoity nie powinien przyjmować takiej władzy! Albo rybki, albo akwarium...Zawsze można odciąć się od bzdur, wyzwolić się od ciasnych schematów ideowych....i dobrze rządzić...
Ostatnio edytowany 6 grudnia 2014 r. o 02:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo ciekawa informacja. A podobno władze Pis zakazały tworzenia koalicji z PO i PSL. To jak to jest. Teraz już można
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że przynajmniej tutaj jedynym "atutem" kandydatka nie była przetrącona seksualność tylko jakieś kompetencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że przynajmniej tutaj jedynym "atutem" kandydatka nie była przetrącona seksualność tylko jakieś kompetencje.
  Nie ładnie się chwytasz i nie w temacie...Ja tylko pytam jak to jest możliwe (dla ludzi myślących logicznie): Skoro wybory zostały "sfałszowane" (teza Prezesa PiS) to jak mogą z zgodzie z zasadami i wytycznymi wygrani w wyborach przejmować władzę? Osobiście nic nie mam przeciwko wyborowi wyborców PiS. Wręcz przeciwnie, ale do ch...ry nie róbcie z ludzi idiotów, bo takie bajki to można dzieciom opowiadać, a nie wyborcom. No bo jak to jest, że jeśli wygrywa PiS to są procedury wyborcze OK, a jak nie to pewnie jakaś falsyfikacja...Dodam tylko, że oficjalnie PO, PiS, SLD zgłosiły w całym kraju po 19-21 tysięcy członków Obwodowych Komisji Wyborczych. Każdy z nich mógł i miał prawny obowiązek zgłosić votum separatum do protokołów i doniesienie do prokuratury w przypadku możliwości popełnienia przestępstwa przeciwko wyborom.
Ostatnio edytowany 6 grudnia 2014 r. o 02:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co najmniej dobrym zwyczajem, o ile nawet nie obowiązkiem prawnym jest przekazanie komisji rewizyjnej opozycji. Tak jak ma to miejsce między innymi w Lublinie, gdzie miasto sterowane jest przez prezydenta Żuka i koalicję Platforma-WL, a rewizyjna jest w rękach PiSu. Widać te standardy PiSu nie obowiązują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to się nie narządzi. J. Kaczyński chce skrócenia kadencji do marca 2015, więc członkowie Pis powinni gremialnie ustąpić by można było przeprowadzić uczciwe wybory. Czekamy panie Stefaniuk na pana honorową dymisję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ładnie się chwytasz i nie w temacie...Ja tylko pytam jak to jest możliwe (dla ludzi myślących logicznie): Skoro wybory zostały "sfałszowane" (teza Prezesa PiS) to jak mogą z zgodzie z zasadami i wytycznymi wygrani w wyborach przejmować władzę? Osobiście nic nie mam przeciwko wyborowi wyborców PiS. Wręcz przeciwnie, ale do ch...ry nie róbcie z ludzi idiotów, bo takie bajki to można dzieciom opowiadać, a nie wyborcom. No bo jak to jest, że jeśli wygrywa PiS to są procedury wyborcze OK, a jak nie to pewnie jakaś falsyfikacja...Dodam tylko, że oficjalnie PO, PiS, SLD zgłosiły w całym kraju po 19-21 tysięcy członków Obwodowych Komisji Wyborczych. Każdy z nich mógł i miał prawny obowiązek zgłosić votum separatum do protokołów i doniesienie do prokuratury w przypadku możliwości popełnienia przestępstwa przeciwko wyborom.
Która tam , kurna, godzina u was że tak po nocy piszeta durnoty, zamiast spać jak Bozia przykazała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Która tam , kurna, godzina u was że tak po nocy piszeta durnoty, zamiast spać jak Bozia przykazała.
Pewnikiem 12, ale jak nadgodziny płacą to trzeba zapracować na ten kieliszek chleba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefaniuk niech opublikuje swoje ośwoadfczenie majątkowe. Chętnie poczytam teraz i za cztery lata hehe. Szkoły by najpierw ukończył. Pajdokracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie alleluja i do przodu. Zawistnicy szukają logiki i ujścia swojej frustracji. Logika jest taka, że w I turze w Białej P było 5 % niewaznych głosów do rady miasta co przy 25 % w kraju  wygląda jeszcze nie najgorzej a w II turze wybory skrupulatnie przypilnowano. Próby były ale ma pan dobry zespół ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisałem i piszę, Stefaniuk to zły wybór na Prezydenta Białej.  Sekta pisowska to destrukcyjny twór,  którego macki sięgają głęboko w terenie. Gmina Międzyrzec jest tu klasycznym przykładem, gdzie rządził przedstawiciel sekty. Abramowicz i Birecki, to kolejne przykłady mącicielstwa i pozornych ruchów gospodarczo-politycznych. Takiego wyboru będziemy, niewątpliwie, żałować już po upływie jednego roku.  Nastąpi zahamowanie rozwoju miasta, bez postępu w  ograniczaniu bezrobocia.  W trakcie trwania kadencji  pojawią się wnioski o zmianie na stanowisku Prezydenta, nie wykluczone będzie referenum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ten młody człowiek dotąd zrobił w swoim życiu skoro porwał się na to o czym nie ma zielonego pojęcia. Szkoda tego miasta, że taki mierny kandydat wygrał z Czapskim. Czyż to nie podobny przypadek jak nie ten, że omal prezydentem kraju w środku europy nie został Stan Tymiński. Tylko problem jest ten, że to stało się naprawdę. Obniżenie pensji o 2 tys. to lep na który mogą się nabrać tylko mieszkańcy miasta głupich. Sądzę,że Biała do nich nie należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I już dyzurni SBecy martwia się o młodego prezydenta. Jakoś nie martwią się o kwalifikacje obecnie rządzących krajem i  ponad 1 bln zadłużeniem. To są kwalifikacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie zdążył usiąść na fotelu, a już obrzucają go błotem. Nieładnie! Wstyd pisać takie posty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec do Gościa, przede wszystkim nie nazywaj mnie SBekiem, poza tym :  nie obrzucam Stefaniuka błotem, jedynie co zrobiłem to napisałem swoją opinię o kandydacie na Prezydenta a następnie o nowym prezydencie. Opinie tą oparłem na mojej znajomości osoby o której piszę, głębokiej  i ciągłej analizie postępowań pis-u w różnych aspektach. To jest partia awanturnictwa, totalej negacji wszystkiego co pochodzi od władzy, to twór polityczny, codziennie szkodzący Polsce i Polakom. Oczywistym jest, że przyczyna leży w chorym czlowieku, o wyraźnych cechach politycznego paranoika, który trzyma żelazną ręką całą sektę. Otaczający go dwór bezkrytycznie wykonuje jego dyspozycje, a ludzie mający nieco inne zdanie są  już poza sektą /albo z a złodziejstwa/. Taką filozofią przesiąknięci są wszyscy funkcyjni pisowcy, albo ludzie ubiegający się o apanaże.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec do Gościa, przede wszystkim nie nazywaj mnie SBekiem, poza tym :  nie obrzucam Stefaniuka błotem, jedynie co zrobiłem to napisałem swoją opinię o kandydacie na Prezydenta a następnie o nowym prezydencie. Opinie tą oparłem na mojej znajomości osoby o której piszę, głębokiej  i ciągłej analizie postępowań pis-u w różnych aspektach. To jest partia awanturnictwa, totalej negacji wszystkiego co pochodzi od władzy, to twór polityczny, codziennie szkodzący Polsce i Polakom. Oczywistym jest, że przyczyna leży w chorym czlowieku, o wyraźnych cechach politycznego paranoika, który trzyma żelazną ręką całą sektę. Otaczający go dwór bezkrytycznie wykonuje jego dyspozycje, a ludzie mający nieco inne zdanie są  już poza sektą /albo z a złodziejstwa/. Taką filozofią przesiąknięci są wszyscy funkcyjni pisowcy, albo ludzie ubiegający się o apanaże.    
Jesteś czerwoną g,,, i tyle w temacie. Ja nie chcę o takimś czymś czytać. Tak, w Białej mamy w końcu PiS i jesteśmy z tego dumni. Katolicy i Patrioci. Lepiej człowieku aby śprzyjął to do wiadomości, bo stanowisz mniejszość i nikt nie liczy się z twoimi antypatriotycznymi uczuciami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec do Gościa, przede wszystkim nie nazywaj mnie SBekiem, poza tym :  nie obrzucam Stefaniuka błotem, jedynie co zrobiłem to napisałem swoją opinię o kandydacie na Prezydenta a następnie o nowym prezydencie. Opinie tą oparłem na mojej znajomości osoby o której piszę, głębokiej  i ciągłej analizie postępowań pis-u w różnych aspektach. To jest partia awanturnictwa, totalej negacji wszystkiego co pochodzi od władzy, to twór polityczny, codziennie szkodzący Polsce i Polakom. Oczywistym jest, że przyczyna leży w chorym czlowieku, o wyraźnych cechach politycznego paranoika, który trzyma żelazną ręką całą sektę. Otaczający go dwór bezkrytycznie wykonuje jego dyspozycje, a ludzie mający nieco inne zdanie są  już poza sektą /albo z a złodziejstwa/. Taką filozofią przesiąknięci są wszyscy funkcyjni pisowcy, albo ludzie ubiegający się o apanaże.    
Pamiętaj, że PiS nie ma większości w sejmie. Wszelkie jego starania o dobro narodu spełzają na niczym. Pochwal się więc, co dobrego dla społeczeństwa zrobiło PO z PSL-lem? Więc o jakiej pisowskiej sekcie tu mówisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Logika czerwonych ku////ew sbeckich jest taka: W Polsce jest źle przez Kaczyńskiego. Szkopuł w tym sk//////nu czerwony że Kaczyński nie rządzi.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Logika czerwonych ku////ew sbeckich jest taka: W Polsce jest źle przez Kaczyńskiego. Szkopuł w tym sk//////nu czerwony że Kaczyński nie rządzi.
Komu zależy na tym aby urny były przezroczyste, a kamery filmowały co się dzieje w komisji, chyba tylko oszustowi i tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...