Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dawidy: Samochód potrącił na przejściu dwie dziewczynki

Utworzony przez anna, 8 kwietnia 2011 r. o 15:42
Zastanawia mnie natomiast następujący fakt - dlaczego w artykule nie ma wzmianki o tym, że przed pasami dla pieszych w odleglosci zaledwie metra, czy dwóch stal bus zasłąniający pobocze i czesc pasów. Do wypadku doszło z powodu wbiegnięcia dziewczynaek na jezdnie zza busa. kierowca nie był wstanie zauważyć wbiegające dzieci tuż pod samochów. owszem na liczniku miał przekroczona predkosc, ale nie oszukujmy sie niewielu z nas jest przykładem kierowcy jezdzacym zgodnie z przepisami. Skoro jestescie tacy madrzy to powinniscie wiedziec w jakiej odległosci powinien znajdowac sie bus od pasów - 15m. O tym juz nie wspomniano. Z tego co wiadomo, to kierowca udzielal pierwszej pomocy dziwczynkom, wezwał odpowiednie służby. Szczerze powiedziawszy osoba, która znalazłaby sie w tym samym czasie i miejscu (wbiegłybu na jezdnie dzieci) prawdopodobnie nie unkiłaby tego zderzenia i nie wazne czy by jechała 50km/h, czy 80km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro jest czytac te komentarze, szczególnie, że te złośliwe pochodza od ludzi z tzw. podwóraka. Ludzie karmią sie czyjąc krzywda, zamiast współczuc obu stronom z powodu tej przykrej sytuacji. W której tak naprawde kazdy z was ,,mądralińskich" mogł sie znaleźć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamac może każdy ale jaki w tym cel? Kłamstwem jest że dziewczynki wybiegły , poprostu szły a to że kierowca wzywał odpowiednie służby to też kłamstwo były tam też inne osoby które udzielały pomocy. a to że jest ograniczenie to też wiadomo a ile kierowca miał na liczniku to sam wie najlepiej a że rozsądku brak to też wiadomo.A dziewczynkom potrzebna jest pomoc specjalistów i wsparcie a nie zwalanie winy na nie.a jakie skutki ponoszą niewinne dzieci to wiedzą tylko najbliżsi. Może lepiej się pozastanawiac jak im pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednak napisał:
Kłamac może każdy ale jaki w tym cel? Kłamstwem jest że dziewczynki wybiegły , poprostu szły a to że kierowca wzywał odpowiednie służby to też kłamstwo były tam też inne osoby które udzielały pomocy. a to że jest ograniczenie to też wiadomo a ile kierowca miał na liczniku to sam wie najlepiej a że rozsądku brak to też wiadomo.A dziewczynkom potrzebna jest pomoc specjalistów i wsparcie a nie zwalanie winy na nie.a jakie skutki ponoszą niewinne dzieci to wiedzą tylko najbliżsi. Może lepiej się pozastanawiac jak im pomóc.
No własnie jaki masz cel w tym aby takie bzdury pisac? Wiedzą Ci ktorzy sie tym interesuja nie w sposob podly tylko chca znac prawde że zawiadomil sluzby i ze dziewczynki wybiegly a predkosci owszem nie zachował! Ale po co komentujesz jak nie masz pojecia w tej sprawie??? Zreszta co tu duzo gadac wina jest wspolna, szkoda dziewczynek i kierowcy. Nie bede subiektywny gdyz znam dobrze obie strony ale prawdy nie trzeba ukrywac! Zna prawde ten kto sie interesuje a nie karmi plotkami i czyims nieszczesciem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem napisał:
No własnie jaki masz cel w tym aby takie bzdury pisac? Wiedzą Ci ktorzy sie tym interesuja nie w sposob podly tylko chca znac prawde że zawiadomil sluzby i ze dziewczynki wybiegly a predkosci owszem nie zachował! Ale po co komentujesz jak nie masz pojecia w tej sprawie??? Zreszta co tu duzo gadac wina jest wspolna, szkoda dziewczynek i kierowcy. Nie bede subiektywny gdyz znam dobrze obie strony ale prawdy nie trzeba ukrywac! Zna prawde ten kto sie interesuje a nie karmi plotkami i czyims nieszczesciem!
"wiem" napisz imię i nazwisko osoby, która powiadomiła służby, a okaże się kto pisze bzdury. Wina nie jest wspólna!!! To było przejście dla pieszych!!! A kierowcy również ja wspłczuję. Pozostaje jeszcze pytanie: czy te dzieci nie powinne byc o tej porze w szkole???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawidowcy Dawidowcami. Tak to ładnie pięknie wszyscy się lubią ble ble ble, a tak to by nóż w plecy wbili. Jest taka niesamowita nienawiść i zazdrość; jak się komuś coś uda, jak ciężko pracą doprowadzi do czegoś dobrego to druga osoba nie może wytrzymać. I gada takie głupoty, wymyśla niestworzone historie, nie może się pogodzic z tym że komuś się udało, że ktoś jest lepszy. i nie ważne kto jest winny, nie ważny stan psychiczny kierowcy, nie wazny stan dziewczynek- wazne aby siać plotki i wymyślać jakieś głupoty, taka jest mentalność niektórych Dawidowcow, ale nie moja!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo ty nie dawidowiec???? a ciekawe co w tym wypadku było ciężką pracą?????? i komu się udalo i co??????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jest tu ktoś lepszy .? ale od czego? kogo? Ja tez współczuję kierowcy i to bardzo . ale dzieci są niewinne i jak bardzo cierpiące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden co dobrze zwrócił na to uwagę bo wszyscy inni mają klapki na oczy ponakładane albo udają jakichś obłąkanych i wolą tkwić w oszustwie , jasnowidzem on nie jest i ciekawe w jaki sposób miał zobaczyć te dziewczyny, wszyscy winią tylko i wyłącznie kierowce a ten typek co stanął busem to co on ma jakieś przywileje i nie ponosi żadnej odpowiedzialności,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooo napisał:
bo ty nie dawidowiec???? a ciekawe co w tym wypadku było ciężką pracą?????? i komu się udalo i co??????????????
mowiac o ciezkiej pracy nie mialem na mysli wypadku mentalnosc takich ludzi jak Ty, prowadzi do wypisywania niektorych glupot nie rozumiesz kontekstu wypowiedzi to nie komentuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olala napisał:
i jest tu ktoś lepszy .? ale od czego? kogo? Ja tez współczuję kierowcy i to bardzo . ale dzieci są niewinne i jak bardzo cierpiące.
Nie bronie kierowcy nie bronie dzieci, chodzi mi o to ze 3/4 z Was nie bylo przy tym wiec bez sensu jest pisac o faktach skoro nie znacie szczegolow pierwsza czesc nie odnosi sie do wypadku tylko o mieszkancach pisalem, szkoda ze nie zaczailas tyle ode mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...