Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dębowa Kłoda: Szkapa skompromitowała pijanego woźnicę

Utworzony przez Gość, 2 grudnia 2009 o 10:34
To powiat parczewski a nie radzyński.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Redaktora trzeba wysłać na lekcję geografii Powiat parczewski !!
0
Jaka gazeta tacy redaktorzy.
0
Jestem mieszkańcem Kędzierzyna Koźla woj.opolskie (południe Polski,województwo lezy pomiedzy woj.śląskim,a dolnoślaskim,wiadomośc dla dziennikarza) i wiem,że Dębowa Kłoda leży blisko Parczewa,czyli w pow.parczewski. Pozdrawiam lubelszczyznę.
0
zgadzam się z tym że to jest w powiecie parczewskim, a tak na marginesie ciekawe czy koń był trzeźwy:)
0
Ojjj się czepiacie. Pewnie w siedzibie sztandaru ludu cięgiem wisi mapa z lat 40-tych XX wieku i stąd ten radzyński
0
Znam tego konia!To nie koń spod Partaczewa,ale koń mego sąsiada z Kraśnika
0
Włodek 58 napisał:
Jestem mieszkańcem Kędzierzyna Koźla woj.opolskie (południe Polski,województwo lezy pomiedzy woj.śląskim,a dolnoślaskim,wiadomośc dla dziennikarza) i wiem,że Dębowa Kłoda leży blisko Parczewa,czyli w pow.parczewski. Pozdrawiam lubelszczyznę.
A ja jestem mieszkańcem Radomia w woj.Mazowieckim (Radom leży w połowie drogi między Jedlińskiem a Orońskiem ) i nie wiem gdzie jest Dębowa Kłoda...Ale ja nie piszę dla dziennika...
0
takijeden napisał:
A ja jestem mieszkańcem Radomia w woj.Mazowieckim (Radom leży w połowie drogi między Jedlińskiem a Orońskiem ) i nie wiem gdzie jest Dębowa Kłoda...Ale ja nie piszę dla dziennika...
lw Dębowa kłoda jak sama nazwa wskazuje leży wśród lasów lub obok tartaku.
0
takijeden napisał:
to jesteś warchołem tak mówił Ś.P. Mieczysław Rakowski, ale napisz mi radomiaku co to kogo g... interesuje skąd jesteś??
0
Gość napisał:
to jesteś warchołem tak mówił Ś.P. Mieczysław Rakowski, ale napisz mi radomiaku co to kogo g... interesuje skąd jesteś??
A co by na to powiedział B. Bierut - Czerwony Dziadku ?
0
Zabrać szkapie prawo jazdy tfu lejce!
0
Gość napisał:
Jestem.I co z tego?? Przeczytałeś najpierw post na który odpowiedziałem?No,to teraz do lekcji,widzę że 'liznąłeś troszkę historii najnowszej-słyszałeś o M.F.Rakowskim.A wiesz kto to był w ogóle?A tak wracając do 'warchołów'.Słyszałeś taką piosenkę:"Gdyby nie Ursus,gdyby nie Radom to byś wp...lał chleb z marmoladą..."
0
takijeden napisał:
Jestem.I co z tego?? Przeczytałeś najpierw post na który odpowiedziałem?No,to teraz do lekcji,widzę że 'liznąłeś troszkę historii najnowszej-słyszałeś o M.F.Rakowskim.A wiesz kto to był w ogóle?A tak wracając do 'warchołów'.Słyszałeś taką piosenkę:"Gdyby nie Ursus,gdyby nie Radom to byś wp...lał chleb z marmoladą..."
Ej Dziadku, Dziadku a załapałeś się chociaż na pociąg z zaszczytami dzięki fotce z Bolkiem ? Tak na marginesie to Rakowski oddał pieniądze, a Kwaśniewski kasę z Pewexu, Czempiński ? Solidaruchy co dostawały kasę z Zachodu umieściły ją w zeznaniach podatkowych ? Prawda jest taka że robotnik bral w dupę a agenty zaszczyty i władzę.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: