Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Desant na Białą Podlaską. Przyjechała rewolucja personalna i wymiata

Utworzony przez Gość, 16 marca 2015 r. o 14:58
Niezły bajzel się robi w Białej. Dobrze, że w Lublinie mamy Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły bajzel się robi w Białej. Dobrze, że w Lublinie mamy Żuka.
Nie robi , a sprząta po byłym prezydencie.Żuk też jak skończy swoje urzędowanie, to będzie wymiatanie , skarabeuszy i innych glist. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, Żuk jest wielkim szczęściem i darem dla Lublina. Na przykładzie Białej można zobaczyć co by się działo w Lublinie gdyby wygrał ktoś inny niż Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie robi , a sprząta po byłym prezydencie.Żuk też jak skończy swoje urzędowanie, to będzie wymiatanie , skarabeuszy i innych glist. :)
Darek jako zarządzający  to tykająca bomba. Jeszcze PIS będzie miał z nim sporo "radośc".i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiana przy korycie nic nie da zabrać trzeba koryto. Ale byłych posadczyków z jedynej słusznej opcji należy na zbitą twarz wywalić by można było zabrać koryto. Do wymiany wszyscy prezesi i ich poplecznicy spółek miejskich od zaraz bo to zarzewie nieposłuszeństwa i utrzymywania status qwo. Życzę powodzenia ja bym się i za sądy i prokuratorów zabrał a i straż miejską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W RADZYNIU mamy to samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za chwilę w Gdańsku zabraknie ludzi do obsadzania stanowisk. To jest dopiero renta za sierpień 1980! Za lipiec 1980 renta się nie należy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo będzie w Lublinie jak się PiS dorwie do władzy - zamiast inwestycji wciskanie swojaków gdzie się da, załatwianie im mieszkań komunalnych poza kolejką, budowanie pomników zamiast dróg etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Oddajmy i sprzedajny nasze miasto ludziom z Polski, tylko nie z Białej! Bardzo się cieszę, że pieniądze z bialskich spółek będą zasilać inne regiony i województwa! Tego właśnie oczekiwał od PiS...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto dodać, że zarządy spółek miejskich w Białej Podlaskiej, które otrzymywały nagrody przez kilka lat za najlepiej zarządzane w Polsce - zostały zmienione "na lepszych ludzi". To co się dzieje w mieście zaczyna mnie przerażać. Na początku myślałem, że młoda krew wniesie coś dobrego dla tego miasta, ale widzę, że zaczyna się tu robić jakiś folwark. Napiszę też coś co może kogoś rozśmieszyć, ale od kiedy PiS rządzi w Białej, moi znajomi postanowili bojkotować to miasto i już tu nie przyjeżdżać. I mówię to z całą powagą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieliście kaczora,to macie !ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po 16 latach trudno się od koryta oderwać i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pewnie dostaną dwa razy większą kasę niż poprzednicy, bo taki warszawiak nie zechce za bialskopodlaskie pobory nawet z łóżka wstawać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co takiego pan Żuk zrobił- lotnisko któremu Komisja Europejska chce odebrać 25 milionów euro z powodu nie wywiązania się z warunków zapisanych w kontrakcie, a może Arena Lublin po zlikwidowanej cukrowni, którą tuż po otwarciu planuje zamienić się w muzeum. I to są dopiero kosztowne pomniki POmysłowych władz Lublina. A to dopiero początek. Zobaczycie za rok, dwa jak przyjdzie spłacać długi, jak pójdą w górę miejskie opłaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie desant - to SKOK na Białą Podlaską ! :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W RADZYNIU mamy to samo
za mało to tylko preludium a powinno być czyściutko już dawno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~myślący z lbn~   nie strasz i nie pisz bajeczek kolego, Lublin od dawna już spłaca kredyty... spłacał, na bieżąco spłaca i będzie spłacał i wcale nie wiąże się to z jakimś nadmiernym wzrostem cen podatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto dodać, że zarządy spółek miejskich w Białej Podlaskiej, które otrzymywały nagrody przez kilka lat za najlepiej zarządzane w Polsce - zostały zmienione "na lepszych ludzi". To co się dzieje w mieście zaczyna mnie przerażać. Na początku myślałem, że młoda krew wniesie coś dobrego dla tego miasta, ale widzę, że zaczyna się tu robić jakiś folwark. Napiszę też coś co może kogoś rozśmieszyć, ale od kiedy PiS rządzi w Białej, moi znajomi postanowili bojkotować to miasto i już tu nie przyjeżdżać. I mówię to z całą powagą.
Mnie osobiście rozśmieszyło. Świadczy to o Twoich znajomych, niekoniecznie dobrze. Tak jakbyśmy zaczeli bojkotować Warszawę przez bufetową, czy Gdańsk przez Adamowicza. Zakładając, że wybory były wolne i uczciwe, należy szanować wybór większości. Nie zapomnę jak zgrzytałem zębami jak wybrali na prezydenta Komorowskiego, ale wybrała większość i należało to zaakceptować. Twoi znajomi jakby byli na moim miejscu to pewnie wyjechaliby z Polski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Oddajmy i sprzedajny nasze miasto ludziom z Polski, tylko nie z Białej! Bardzo się cieszę, że pieniądze z bialskich spółek będą zasilać inne regiony i województwa! Tego właśnie oczekiwał od PiS...
Był z Bialej : alkoholik na synekurce - zastępca byłego. Lokalowa? tylko zaczął nowy rządzić, a już stary mu nabruździł z przydziałem dla rzecznika. Przecież to dywersja. Nikomu uczciwemu krzywda się nie dzieje. Jeśli się dzieje to do sadu : D DDDDDDDDDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka rewolucja??? W Lublinie jest to samo, tylko trwa to juz dobre lata. Ostatni przykład z naszego podwórka to Pani od Zieleni Miejskiej ..... z Bydgoszczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...