Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Desant na Białą Podlaską. Przyjechała rewolucja personalna i wymiata

Utworzony przez Gość, 16 marca 2015 r. o 14:58
Rzecznik prezydenta Białej Podlaskiej zapewnia jednak, że Wróblewski odbył szereg kursów z zakresu analizy finansowej i rachunkowości ------ śmiech na sali. To już w Białej nie mają fachowcow tylko ściągają z Parczewa? Odbył szereg kursów i szkoleń - tylko ciekawe jaka wiedza po nich została. Bo dostać kolejny papierek za opłacony kurs czy szkolenie to chyba nie żadna filozofia. W Parczewie Pan Wróblewski został radnym to nie mógł już zasiadac z Radzie Nadzorczej Zuku to znalazł posadę w Białej. Gratulacje Panie Prezydencie doboru kard - odbył szereg kursów  - super uzasadnienie że boki można zrywać !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Redaktorze, myślałem, że tytuł : "Desant na Białą Podlaską" jest jakąś grą słów - po przeczytaniu artykułu, dochodzę do wniosku, że byle jak Pan zatytłował ów - poprawniej językowo byłoby : " Desant na Białą Podlaskę" ew. jeżeli już chciałby Pan zakończyć koniecznie "ą" - to lepij by było zatytułować " Desant NAD Białą Podlaską" (ale chyba nie o to chodziło) - więcej staranności - PLISSSS ludzie to czytają :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest skandal, tego się nie spodziewałem. Ludzie z zewnątrz, zawsze patrzą na problemy przez pryzmat pieniędzy i karier, nigdy nie włożą tyle serca w pracę co miejscowi.  Widać wyraźnie, że stoją za tym  powiązanie partyjno-kolesiowskie i  pisowska filozofia rządzenia. Dla tej sekty ważne jest także mieszanie, "urządzanie"  kolegów, destrukcja, nawet tam, gdzie było dobrze. Teraz należy oczekiwać zmian "na swoich" w zarządach spółek.  Mieszkańcy "co rusz" będą się przekonywać o złym wyborze Prezydenta, przypominam, że po 9-ciu miesiącach można przeprowadzać referendum dot. odwołania Prezydenta 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Redaktorze, myślałem, że tytuł : "Desant na Białą Podlaską" jest jakąś grą słów - po przeczytaniu artykułu, dochodzę do wniosku, że byle jak Pan zatytłował ów - poprawniej językowo byłoby : " Desant na Białą Podlaskę" ew. jeżeli już chciałby Pan zakończyć koniecznie "ą" - to lepij by było zatytułować " Desant NAD Białą Podlaską" (ale chyba nie o to chodziło) - więcej staranności - PLISSSS ludzie to czytają :)
Słabo coś czytasz. Nie istnieje forma Białą Podlaskę, więc używanie tego cudaka językowego jest nieprawidłowe. Poczytaj niżej i powtórz sobie kilka razy:   mianownik Biała Podlaska   dopełniacz Białej Podlaskiej   celownik Białej Podlaskiej   biernik Białą Podlaską   narzędnik Białą Podlaską   miejscownik Białej Podlaskiej   wołacz Biała Podlaska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest skandal, tego się nie spodziewałem. Ludzie z zewnątrz, zawsze patrzą na problemy przez pryzmat pieniędzy i karier, nigdy nie włożą tyle serca w pracę co miejscowi.  Widać wyraźnie, że stoją za tym  powiązanie partyjno-kolesiowskie i  pisowska filozofia rządzenia. Dla tej sekty ważne jest także mieszanie, "urządzanie"  kolegów, destrukcja, nawet tam, gdzie było dobrze. Teraz należy oczekiwać zmian "na swoich" w zarządach spółek.  Mieszkańcy "co rusz" będą się przekonywać o złym wyborze Prezydenta, przypominam, że po 9-ciu miesiącach można przeprowadzać referendum dot. odwołania Prezydenta 
W następnych wyborach powinniśmy wybierać BURMISTRZA.   Tytuł  "Prezydent" bardzo źle działa na psychikę człowieka piastującego funkcję włodarza miasta Biała Podlaska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO STEFANIUK!!! wreszcie w radach mamy specjalistów z prawdziwego zdarzenia,a nie kolesiostwo i złodziejstwo "z układu".Super!!! Brawo Panie Prezydencie!!! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO STEFANIUK!!! wreszcie w radach mamy specjalistów z prawdziwego zdarzenia,a nie kolesiostwo i złodziejstwo "z układu".Super!!! Brawo Panie Prezydencie!!! :-)
Tak jest! Brawo! Jednych kolesiów zastąpiono drugimi! Oby tak dalej! Bankructwo już na miasto czeka! A potem prezydent pożyczy kasę w SKOKu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydencie Białej , wymienić wszystkich urzędników przeciwnych PIS we wszystkich instytucjach miejskich, nastepnie dać możliwość mieeszkańcom przeciwnym PIS na emigrację lub banicję. I dopiero wtedy bedzie pełna szczęśliwość w mieście pod przewodnictwem ukochanego wodza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO STEFANIUK!!! wreszcie w radach mamy specjalistów z prawdziwego zdarzenia,a nie kolesiostwo i złodziejstwo "z układu".Super!!! Brawo Panie Prezydencie!!! :-)
Czyżby kolesiostwo Bireckiego to nie  kolesiostwo układu PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy tym nowym wystarczy wolnych mieszkan komunalnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się stało z Szanownym Panem Posłem Adamem Abramowiczem? Zmarł, poprosił o azyl w Federacji Rosyjskiej czy może ubolewa w kąciku nad losem Białej Podlaskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłem w Białej mieszkanie z zamiarem przeprowadzki. Teraz przez tego Stefaniuka  chcę go sprzedać,  bo nie mogę żyć w mieście gdzie rządzi  sekta pisowska.  Tych szkodników Polski i Polaków poznałem wcześniej, czas jednak potwierdza, że szkodnictwo się nasila. Wystarczyło kilka miesięcy  by się przekonać, że  nic z niego nie będzie, BIAŁA ZATRZYMA SWÓJ ROZWÓJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co takiego pan Żuk zrobił- lotnisko któremu Komisja Europejska chce odebrać 25 milionów euro z powodu nie wywiązania się z warunków zapisanych w kontrakcie, a może Arena Lublin po zlikwidowanej cukrowni, którą tuż po otwarciu planuje zamienić się w muzeum. I to są dopiero kosztowne pomniki POmysłowych władz Lublina. A to dopiero początek. Zobaczycie za rok, dwa jak przyjdzie spłacać długi, jak pójdą w górę miejskie opłaty.
Lotnisko - to nie pomysł Żuka, a byłego PiS-owca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko - to nie pomysł Żuka, a byłego PiS-owca!
Pomysł dobry ale wykonanie wujowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł dobry ale wykonanie wujowe
A co ma Żuk do Białej Podlaskiej?  Załóżcie sobie temat o Żuku i Lublinie, a tutaj dajcie dyskutować ludziom z Białej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...