Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dla najbiedniejszych tylko mortadela i kaszanka

Utworzony przez ~POLAK~, 5 czerwca 2010 r. o 15:41
Za dużo zasiłków dla darmozjadów , ulice zamiatać a skończy się problem tych którym ' się należy'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość, ze chleją bez umiaru to jeszcze dostają zagrychę za friko. A na obiady szkolne dla biednych dzieci to nie ma... Wysadzić ten MOPR w powietrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do czego to doszło ? karmić pijaków? można umrzeć ze śmiechu!Niech zamiast wódki kupi michę albo pijąc zdycha z głodu!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gminie Firlej też panują układy , zasiłki otrzymują alkocholicy ze wskazaniem w którym sklepie mają robić zakupy. W zimie rozwożono pijaczkom węgiel który pużniej sprzedawali też przydałaby sie kontrol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też chcę talony na kaszankę i mortadelę. Nie piję, nie palę, mam wyższe wykształcenie , tylko zarabiam tak mało, ze poza opłatami na nic już nie wystarcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOPS powinien dać luksusowy koniak i włoską szynkę na zagrychę. To byłoby OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sonda! lepiej dać powodzianom,czy moczymordom?Liczę na głos Pana Romanowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiadam na ankietę. Nie będzie ani moczymordom ani powodzianom ani chorym dzieciom. Za to kasa pójdzie na dwie zastępczynie, zewnętrznych radców prawnych, kartofle od brata prezydenta itp. wydatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mortadela jest be, ale kaszankę gorąco polecam na gorąco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dzisiejszych czasach myślę że nawet mortadela i kaszanka jest dobrym produktem to zrobienia posiłku, jeżeli Pan Romanowski myśli inaczej i twierdzi, że uwłacza to klientom MOPS, to może niech ze swoich "powiedzmy ciężko zarobionych pieniędzy" zrobi paczki żywnościowe klientom opieki. Ja wiem, że ze zwykłego nauczyciela historii stał się Pan wielkim pracownikiem LUW zresztą jak się tam zajdzie to okropnie śmierdzi komuną większość pracowników Urzędu to osoby wychowane na komunie i zapomniały że nie obowiązuje przysłowie czy się siedzi czy się leży .... Czas najwyższy żeby osoby które mają takie zasiłki czy bony pomyślały żeby pójść do pracy, ale po co zasiłku dostanie tyle samo co ja zarabiam pracując od 8 do 12 godzin i mnie czasami nie stać na mortadele czy kaszankę a oni myślą że co siedzeniem w domu kasza manna im z nieba spadnie. Po zasiłki przyjeżdżają taxi chodzą w markowych butach i ubraniach a jedna z druga na pewno nie potrafi zrobi pierogów czy kopytek i to ma by uwłaczające że za nic nawet bony dostają a niech idzie jedna z drugą czy jeden z drugim popracują chociaż u ogrodnika niech zarobią trochę więcej niż zasiłek to chyba jest lepsze niż życie i płodzenie dzieci na koszt państwa bo na utrzymanie takich rodzi i osób to my wszyscy pracujemy a czy nam ktoś daje za frico nawet te cholerne bony na kazankę i mortadelę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~POLAK~ napisał:
Za dużo zasiłków dla darmozjadów , ulice zamiatać a skończy się problem tych którym ' się należy'
popieram, mam sąsiadkę która nigdy nie pracował i co ma dofinansowanie do czynszu z urzędu miast " bo jej się należy" resztę opłaca opieka życiorys wypisany na twarzy tzn że nie wylewała za kołnierz i jej się należy, w du*** ma taka politykę, ja zapieprzam i zarabiam najniższą krajową i nie starcza mi na szynkę czy mięso chociaż raz w tygodniu bo ja mam opłaty czynsz, prąd, woda, gaz, leki, a ona co czy ci inni? Nóż mi się w kieszeni otwiera jak czytam, że tym darmozjadom tak źle, za dużo naoglądali się "Kiepskich" bo z ich wykształceniem nie ma ofert pracy, a zamiatać ulicę to przynajmniej społeczeństwu które pracuje na wasze zasiłki odwdzięczycie się za nieróbstwo.
Ostatnio edytowany 7 czerwca 2010 r. o 23:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracujecie za najniższa? a dlaczego? Dopóki będziecie pracować za grosze to w tym kraju nigdy normalnie nie będzie. Tumany do Uni drzwiami i oknami a popatrzeć jak tam funkcjonują wszelkie organizacje , firmy , opieka , itd to już nie umieliście? Co jest? W Niemczech nikt nie pracuje za 200 euro miesięcznie. Zasiłek podstawowy to 380 euro plus dofinansowanie do mieszkania 200eur i wszelka możliwa pomoc w znalezieniu oraz CHĘCI podjęcia zatrudnienia. A zasiłki TAK nawet na szynkę. Te cholerne państwo które okrada najbiedniejszych *( czy się stoi czy się leży ZUS-ik i podatek się I TAK NALEŻY ). Ten kto osiąga nie wymierne zyski ma wg. konstytucji partycypować w upadkach i wzlotach każdego obywatela prawda? A nie niewspółmierne obciążenia fiskalno zusowskie nie porównywalne do żadnego kraju w UNI , udział podatków oraz składek socjalnych w normalnym kraju jest uzależniony od wysokości dochodów. Czyli geometrycznie. W tej nędzy przez P pozwalacie sobą pomiatać za drobne i jeszcze się cieszycie. Ciekawe co by się stało jak nikt by nie przyszedł do pracy za 850zł? No co? Sam biznesmen by wszystko zrobił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha ja chętnie będę zamiatał ulicę. Za 5euro na godzinę tak uczciwie z najniższej półki albo 5.83 funta na godzinkę brutto ( płaca gwarantowana przez Państwo -U.K. ) bez problemu od zaraz proszę niezwłocznie na forum ofertę zamieścić często czytam zgłoszę się od razu ! I zgadzam się odprowadzić od tej płacy podatek dochodowy- w UK tam przynajmniej do 6 tyś funtów rocznie nie płacę w ogóle podatku a do 12tyś 10% dochodowego i sam sobie zapłacę ZUS w UK 10.50 funta miesięcznie jako samo zatrudniony. Dziękuję za uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gumiaczyna napisał:
Aha ja chętnie będę zamiatał ulicę. Za 5euro na godzinę tak uczciwie z najniższej półki albo 5.83 funta na godzinkę brutto ( płaca gwarantowana przez Państwo -U.K. ) bez problemu od zaraz proszę niezwłocznie na forum ofertę zamieścić często czytam zgłoszę się od razu ! I zgadzam się odprowadzić od tej płacy podatek dochodowy- w UK tam przynajmniej do 6 tyś funtów rocznie nie płacę w ogóle podatku a do 12tyś 10% dochodowego i sam sobie zapłacę ZUS w UK 10.50 funta miesięcznie jako samo zatrudniony. Dziękuję za uwagę.
Hahahha Za te 5,83 funta na godzinę - nie będzie stać Cię nawet wynająć normalne mieszkanie (pomijając "komunę" - 5 osób w trzech pokojach) Przy takim ubezpieczeniu w UK na emeryturze, nie będzie Cię stać nawet na martadele. Polecam wyjazd do UK ! gratuluję ambicji zawodowych (zamiatanie ulic) !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca w UK 12 funt napisał:
Hahahha Za te 5,83 funta na godzinę - nie będzie stać Cię nawet wynająć normalne mieszkanie (pomijając "komunę" - 5 osób w trzech pokojach) Przy takim ubezpieczeniu w UK na emeryturze, nie będzie Cię stać nawet na martadele. Polecam wyjazd do UK ! gratuluję ambicji zawodowych (zamiatanie ulic) !
Noo synu nie wierny ( ty to od razu zostałeś prezesem jak zajrzeli w te polską szczerą twarz ).... tutaj ludzie puszą się że zarabiają 850 netto a ty tu mi o emeryturze??? A co ja biedny zrobie jak mi wypłacą 100 funtów ( 500zł ) za 25lat pracy na miesiąc na emeryturce na obecne ceny ??? radzę poczytać korespondencję z zusu który łaskawie przypomina jak bardzo będziesz zdychał z głodu za kilkanaście lat i ile będziesz mógł zdychać z ich pomocą czasu takie listy wysyłają jak to radośnie nie będzie ciebie stać na dom starości.... W UK jest 8 benefitów i nie zginiesz z głodu bo królowa ci nie pozwoli a w PL to z dziką rozkoszą zdechniesz pod mostem bo kto ci wynajmie mieszkanie ( na zakup nigdy cię nie będzie stać przy zarobki/cena metra 850zl/2850zł ) ? Co cwaniakujesz z tymi 12 funtami W białej podlaskiej jak byś zaproponował za stanie i tępe patrzenie na maszynę w fabryce co coś tam robi ( praca z agencji za najniższą bez kwalifikacji oraz znajomości języka w stopniu comunikative ) i powiedział że oferujesz przepraszam 4.9 netto funta x 160h = 3950zł netto plus 200f /msc benefit do najniższej pensji od Królowej plus 50f na nie pracującą żonę w domu oraz 100f benefit na mieszkanie ( jesteś biedny i mieszkasz z nie pracującą żoną ) to będzie jakieś na oko 1100f = 5670 złotych polskich miesięcznie a mieszkanie synu to 250 f miesięcznie kosztuje jak nie mieszkasz w centrum londynu a z resztą można concilowskie dostać ( ala państwowe ) nawet za 150f tak tak znajomość choćby forum nikomu nie zaszkodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gumiaczyna napisał:
Noo synu nie wierny ( ty to od razu zostałeś prezesem jak zajrzeli w te polską szczerą twarz ).... tutaj ludzie puszą się że zarabiają 850 netto a ty tu mi o emeryturze??? ................................................
Gumiaczyna, czy ja cię dobrze rozumiem że w UK jest dużo socjalizmu i to ci się podoba, a w RP jest mniej socjalizmu i to ci się nie podoba ? Czyli chcesz żeby wszędzie było więcej socjalizmu ? a mniej kapitalizmu czyli wolnej konkurencji ? Czy ty przypadkiem nie jesteś sierotą po Leninie ? chcesz nam zafundować nowy Związek Socjalistycznych Republik Europejskich ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gumiaczyna napisał:
Noo synu nie wierny ( ty to od razu zostałeś prezesem jak zajrzeli w te polską szczerą twarz ).... tutaj ludzie puszą się że zarabiają 850 netto a ty tu mi o emeryturze??? A co ja biedny zrobie jak mi wypłacą 100 funtów ( 500zł ) za 25lat pracy na miesiąc na emeryturce na obecne ceny ??? radzę poczytać korespondencję z zusu który łaskawie przypomina jak bardzo będziesz zdychał z głodu za kilkanaście lat i ile będziesz mógł zdychać z ich pomocą czasu takie listy wysyłają jak to radośnie nie będzie ciebie stać na dom starości.... W UK jest 8 benefitów i nie zginiesz z głodu bo królowa ci nie pozwoli a w PL to z dziką rozkoszą zdechniesz pod mostem bo kto ci wynajmie mieszkanie ( na zakup nigdy cię nie będzie stać przy zarobki/cena metra 850zl/2850zł ) ? Co cwaniakujesz z tymi 12 funtami W białej podlaskiej jak byś zaproponował za stanie i tępe patrzenie na maszynę w fabryce co coś tam robi ( praca z agencji za najniższą bez kwalifikacji oraz znajomości języka w stopniu comunikative ) i powiedział że oferujesz przepraszam 4.9 netto funta x 160h = 3950zł netto plus 200f /msc benefit do najniższej pensji od Królowej plus 50f na nie pracującą żonę w domu oraz 100f benefit na mieszkanie ( jesteś biedny i mieszkasz z nie pracującą żoną ) to będzie jakieś na oko 1100f = 5670 złotych polskich miesięcznie a mieszkanie synu to 250 f miesięcznie kosztuje jak nie mieszkasz w centrum londynu a z resztą można concilowskie dostać ( ala państwowe ) nawet za 150f tak tak znajomość choćby forum nikomu nie zaszkodzi.
Mieszkanie za 250 funtów to w UK jednak w "komunie" Mieszkanie to minimum 1000 funtów miesięcznie ew. 750-800 - suterena (2 pokoiki z lokatorami "karaluchy i robale") Radze mniej czytać fora...!!! Internet rozrzedza mózg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W UK nawet przy zarobkach 15 funtów na godzinę nigdy nie będzie cie stać na własne mieszkanie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W UK nawet przy zarobkach 15 funtów na godzinę nigdy nie będzie cie stać na własne mieszkanie !
Coś mi się zdaje że Gumiaczyna jest po prostu głupi bęcwał i matoł. Oraz sierota po Leninie. Tak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna napisał:
Coś mi się zdaje że Gumiaczyna jest po prostu głupi bęcwał i matoł. Oraz sierota po Leninie. Tak ?
Jestem tego samego zdania !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...