Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dla najbiedniejszych tylko mortadela i kaszanka

Utworzony przez ~POLAK~, 5 czerwca 2010 r. o 15:41
Unita podlaski napisał:
Zazdrościcie Gumiaczynie a czego zazdrościcie? Bo ja wam powiem czego zazdrościcie! Zazdrościcie mu normalności! Tego że żyje w kraju który na mieszkania daje kredyt na 1% a nie jak z naszym doświadczalnym poletku balcerowiczowo-kołodkowo-belkowych prób na żywym organizmie od 8 a częściej to ponad 20% bywa. Ceny mieszkań w Warszawie i Londynie są podobnie z tą różnica że gdy masz pracę to na to mieszkanie zwyczajnie Cie stać a nie jak u nas. Frustraci zamiast toczyć spory o nic uczcie się języków obcych a zwłaszcza angielskiego! Jak będziecie komunikatywni to i UK znajdziecie normalne oferty mieszkania za normalne ceny a nie przez polsko-ruska mafię wydojeni do ostatniego pensa wrócicie bez hajsu!
Racja !!!!!!!!!!!!! a nawet o wiele tansze place 800 za 2 pokoje w uk w wawie zaplacilbym 1500 !!!!!!!!!!!!!! zapomnialem dodac tam funt tu zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unita podlaski napisał:
Zazdrościcie Gumiaczynie a czego zazdrościcie? Bo ja wam powiem czego zazdrościcie! Zazdrościcie mu normalności! Tego że żyje w kraju który na mieszkania daje kredyt na 1% a nie jak z naszym doświadczalnym poletku balcerowiczowo-kołodkowo-belkowych prób na żywym organizmie od 8 a częściej to ponad 20% bywa. Ceny mieszkań w Warszawie i Londynie są podobnie z tą różnica że gdy masz pracę to na to mieszkanie zwyczajnie Cie stać a nie jak u nas. Frustraci zamiast toczyć spory o nic uczcie się języków obcych a zwłaszcza angielskiego! Jak będziecie komunikatywni to i UK znajdziecie normalne oferty mieszkania za normalne ceny a nie przez polsko-ruska mafię wydojeni do ostatniego pensa wrócicie bez hajsu!
Unito ! zauważ że ten Gumiaczyna chyba dyskutuje SAM z SOBĄ.. Jakoś nie widzę tu jego polemistów. On mówi do lustra ? Czubek ? Narcyz ? Autyzm ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unita to Gumiczyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna napisał:
Unito ! zauważ że ten Gumiaczyna chyba dyskutuje SAM z SOBĄ.. Jakoś nie widzę tu jego polemistów. On mówi do lustra ? Czubek ? Narcyz ? Autyzm ?
Hehe snuję kilka wątków żeby nie było nudno a nie dyskutuję sam ze sobą . Z drugiej strony dyskusja ze sobą ma wiele zalet : słuchacz który ci nie przerwie i nie zaśnie w trakcie lub nie dostanie szału czy jakiś fanatycznych podrygów aby ci fizycznie odgryźć jak już zabraknie mu argumentów ( np. dlaczego tak uparcie broni tytani-ka w polskim wydaniu? ) hehe. Co was tak interesuje kim jestem? Myślę więc jestem..... No proszę mi tu rzeczowo i jasno wyjaśnić dlaczego mam żyć w Polsce skoro tutaj mimo dwóch dyplomów , doświadczenia w branży kilkanaście lat oraz ogromnej wiedzy proponują mi pracę za 1500zł plus nie jasne tzw. premie (uznaniowe czy jakoś tak ) i to miesięcznie był jeden bezczelny nieco zadzwoniłem na ogłoszenie to nawet mi powiedział że mogę u niego całe 2000zł zarobić ale na start to 1000zł daje zabawny jakiś na paliwo chciał się zrzucić czy co?. Co dziwne nie znalazłem w białej mieszkania znaleźć za mniej niż 800zł i to plus opłaty , lepiej jest 5 studentów wcisnąć na 2 pokoje po 200zł bez podatku zgarnąć ( zazwyczaj ak zapytałem o fakturę za wynajem oraz zameldowanie nastąpiła panika i koniec rozmowy ) To wszystko można sprawdzić dzięki technologi internetu oraz paru telefonom. W UK za fizyczną pracę zarabiam tyle tygodniowo powiedzmy a za mieszkanie w przeliczeniu płacę tyle co w Białej Podl. No to sami powiedzcie dlaczego mam wracać? Proszę o rzeczowe argumenty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gumiaczyna napisał:
Hehe snuję kilka wątków żeby nie było nudno a nie dyskutuję sam ze sobą . .............................................. No to sami powiedzcie dlaczego mam wracać? Proszę o rzeczowe argumenty.
A kto tu ciebie namawia żebyś wracał ? Jednak chyba gadasz sam ze sobą. Od dawna tak masz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GUMIACZYNO WAŁKU zasuwaj ta jak robol i wyzyskiwacz. Bylem pracowałem to gorzej niż niewolnik. Wole miec 2tysia w kraju pewne niż sie poniżac przed Angolami. Komu ten kit pajacu wciskasz w Białej sa tańsze mieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracujący napisał:
GUMIACZYNO WAŁKU zasuwaj ta jak robol i wyzyskiwacz. Bylem pracowałem to gorzej niż niewolnik. Wole miec 2tysia w kraju pewne niż sie poniżac przed Angolami. Komu ten kit pajacu wciskasz w Białej sa tańsze mieszkania.
Gumiaczyna to frustrat i nieudacznik życiowy !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość, ze chleją bez umiaru to jeszcze dostają zagrychę za friko. A na obiady szkolne dla biednych dzieci to nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...