Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego Międzyrzecki Samorządowiec nie pisze prawdy?

Utworzony przez Gość, 24 października 2010 r. o 17:05
hieronim napisał:
niepełny obraz 4 letniego urzędowania pana burmistrza grzyba i przewodniczącego puszkarskieg najlepiej przedstawionego przy pomocy wykresu słupkowego 2006r. koniec kadencji S. Lesiuka i 2010r. koniec kadencji A. Grzyba w następujących zagadnieniach : 1. Zadłużenie miasta, 2. Zlikwidowane zakłady pracy, 3. Powstałe zakłady pracy, 4. Nowe miejsca pracy, 5. Wyprzedaż majątku miasta w postać nieruchomości i gruntów, 6. Wpływy do budżetu miasta z następujących działań : port kajakowy, domki letniskowe, stok saneczkarsko-narciarski, wynajem hoteliku przy basenie, organizacja obozów sportowych dla dzieci i młodzieży z wykorzystaniem stadionu w okresie wakacyjnym, Drodzy propagandziści pana grzyba! Jestem przekonany, że My mieszkańcy Naszego kochanego mista mamy prawo znać pełną prawdę a nie jej wycinek, więc do roboty. W interesie obecnej władzy powinno zależeć na uzupełnieniu znienawidonej wcześniej a później reaktywowanej gazetki propagandowej.
Przewodniczącego Pana Puszkarskiego już w Radzie Miasta nie ma!!! A szkoda, bo co teraz z żoną??? a tak było ładnie "Żona Szefa Rady Wicedyrektorem"... kto będzie teraz szefem, a kto wicedyrektorem??? oj, oj... te Żony... a może Żona Wiceburmistrza???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ducha nie gaście! Jest jeszcze II tura, a prawda niczym oliwa sama na wierzch wypływa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ducha nie gaście! Jest jeszcze II tura, a prawda niczym oliwa sama na wierzch wypływa.
................................ G...no też zawsze pływa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam do Samorządowca pytanie z innej nieco beczki. Czy prawda jest że spółka miejska zatrudnia na etacie DORADCĘ za ok 8 tysiecy złotych miesiecznie i kto jest tym doradcą czy może pan J.G.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Ja mam do Samorządowca pytanie z innej nieco beczki. Czy prawda jest że spółka miejska zatrudnia na etacie DORADCĘ za ok 8 tysiecy złotych miesiecznie i kto jest tym doradcą czy może pan J.G.?
Jest to temat tabu, objęty tajemnicą. Należy się zwrócić o informację do dyrektora PUK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jest to temat tabu, objęty tajemnicą. Należy się zwrócić o informację do dyrektora PUK.
Ten"dyrektorek" to nic nie powie, bo mu nie wolno. Jego dni są już policzone. Ciekawe czy ma już falę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samorządowiec ma za zadanie pisać o tym co robi burmistrz, trudno zatem szukać tam tego, czego się burmistrzowi nie udało zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...