Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego oni to zrobili?

Utworzony przez Kornelia, 6 maja 2011 r. o 22:58
nie wiem. http://img1.aukcjoner.pl/gallery/005732243/thumbnails.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to co ? i do czego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm, mnie sie podoba, chociaz za cholere nie wiem co to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, to wymaga wyjaśnienia. Może jakąś komisję powołać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najprawdopodobniej jest to ślad lądowania TU154M w promieniach podPISowych na lotnisku w Smoleńsku. Wszystko wskazuje na zaburzone przepływy erytrycowe oraz śladowe (ok. 156UMg-11) skażenie śladu lądowania mikroBizoTelnkiemNadlenkuDwunastegoPISdzielnikaWodorowego. Niezwykle rzadkie występowanie tego pierwiastka w mózgach, świadczy, że ktoś celowo rozpylił go na jakimś spotkaniu PIS. Komisję należy niezwłocznie powołać i wyjaśnić wpływ na stan lądowiska w Smoleńsku oraz na późniejsze następstwa na stan drzew w pasie okołostartowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walka z jakimś problemem stwarza dla walczącego albo ogłaszającego wojnę jeszcze większe problemy. Kto mieczem... Lepiej "Smoleńska" nie przywołuj, bo ten syndrom może dla żartownisiów też przynieść efekt bumerangowy. To też twoja obsesja? Spojrz na zdjęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi to przypomina penisa. W pełnym wzwodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macier napisał:
Najprawdopodobniej jest to ślad lądowania TU154M w promieniach podPISowych na lotnisku w Smoleńsku. Wszystko wskazuje na zaburzone przepływy erytrycowe oraz śladowe (ok. 156UMg-11) skażenie śladu lądowania mikroBizoTelnkiemNadlenkuDwunastegoPISdzielnikaWodorowego. Niezwykle rzadkie występowanie tego pierwiastka w mózgach, świadczy, że ktoś celowo rozpylił go na jakimś spotkaniu PIS. Komisję należy niezwłocznie powołać i wyjaśnić wpływ na stan lądowiska w Smoleńsku oraz na późniejsze następstwa na stan drzew w pasie okołostartowym.
Pomocnik czyli pożyteczny idjota, zwany przes Ruskich gawnojedem. Tobie eta priekrasnaja piesniczka. [media]http://www.youtube.com/watch?v=sm1d2XNGLpI&feature=player_embedded#Hejtam[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli kaczynski>?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...