Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego w Białej nie ma kąpieliska ani górki narciarskiej

Utworzony przez wiktoria, 29 października 2012 o 21:39
Smutno mi, że nawet w Międzyrzecu lepiej się starają. naprawdę nic się nie da zrobić? Napiszcie czego jeszcze w Białej nie ma.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mi terz jest smutno
0
W Międzyrzecu zrobili górkę i kajaki są latem a zobacz ilu ludzi na forum jest z tego niezadowolonych i jęczą i pomstują. Chyba lepiej nic nie robić, wtedy nie ma na co narzekać.
0
Ja chcę w Białej tani bar z dobrymi, prostymi obiadami i bar wegetariański (proste i tanie). Zdecydowanie brakuje ścieżek rowerowych i SKATEPARKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ja chcę w Białej tani bar z dobrymi, prostymi obiadami i bar wegetariański (proste i tanie). Zdecydowanie brakuje ścieżek rowerowych i SKATEPARKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
saracen napisał:
W Międzyrzecu zrobili górkę i kajaki są latem a zobacz ilu ludzi na forum jest z tego niezadowolonych i jęczą i pomstują. Chyba lepiej nic nie robić, wtedy nie ma na co narzekać.
W Miedzyrzecu jest górka i kajaki tylko roboty nie ma i nie ma gdzie zarobić żeby wynająć kajak albo narty. Pieniądze się wydaje ale nie na tworzenie miejsc pracy.Kajaki są nieczynne cały rok na okrągło bo okazały się kosztownym niewypałem. Sądzac po zainteresowaniu górką będzie to jeszcze bardziej kosztowny niewypał. Tak to jest jak ktoś nie ma pojęcia o biznesie a dorwie się do społecznych pieniędzy. Można nawet wozić ciężarówkami za publiczne pieniądze piasek z plaży w Łebie na żwirownię w Miedzyrzecu tak jak to robiono ale nie jesteśmy Emiratami Arabskimi póki co i żeby wydać pieniądze na sport i rozrywkę musimy najpierw je zarobić a nie zaciągać kredyty żeby się pobawić.
0
drogi rowerowe: ul. sobieskiego, terebelska, sa na tyle szerowkie ze wystarczy postawic znak i plytki pomalowac do wszystkich szkół i przedszkoli prosze wyznaczyc drogi rowerowe, da się, wystarczy chcieć potem kolejne ulice
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: