Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego w Białej nie ma kąpieliska ani górki narciarskiej

Utworzony przez wiktoria, 29 października 2012 o 21:40
Smutno mi, że nawet w Międzyrzecu lepiej się starają. naprawdę nic się nie da zrobić? Napiszcie czego jeszcze w Białej nie ma.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dwa takie same wątki dziwne
0
wiktoria napisał:
Smutno mi, że nawet w Międzyrzecu lepiej się starają. naprawdę nic się nie da zrobić? Napiszcie czego jeszcze w Białej nie ma..... [/quote] [quote name='wiktoria' timestamp='1351543214' post='688283'] Smutno mi, że nawet w Międzyrzecu lepiej się starają. naprawdę nic się nie da zrobić? Napiszcie czego jeszcze w Białej nie ma.....
Bo macie normalne władze,które dbają o wszystkich mieszkańców/popatrz na ulice,drogi miejskie,szkoły/a nie tylko wyrzucają miejskie pieniądze na zaspokojenie potrzeb wąskiej grupki a reszta tapla się w błocie /patrz ulice na osiedlu przy brzeskiej,żytniej,pszennej nie wspomnę już o innych peryferyjnych ulicach błotnych lub dziurawych ,że strach po nich jechać.
0
-bo Biała na wsiowe miasto , z każdej ulicy wyjeżdżasz w pole.
0
A obiecywany skatepark?
0
A obiecana spółdzielnia PKS-owa posła nieroba?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: