Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dni Białej Podlaskiej: Dziś Tede i Warszafski Deszcz, jutro Patrycja Markowska

Utworzony przez drydy, 26 czerwca 2010 r. o 12:53
Chyba Białej Podlaskiej nie Podlaski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tede to nie raper to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baranowicze to "miasteczko" ? Dziwne określenie na miasto trzykrotnie większe od Białej To wychodzi, na to ze my wieś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tede raper ?? buehhehe pomidory i jajka czekaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dd napisał:
tede raper ?? buehhehe pomidory i jajka czekaja
Patrycja Markowska to piosenkarka na tym Świecie ciągle może coś człowieka zaskoczyć ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Piszczacu tez jest impreza dzisiaj bedzie kapela ludowa i inne usia siusia kobiet w wieku 80lat i powyzej kazdy fan piszczaca nie moze sobie odpuscic takiej sztachetówy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe ile bananowiec wyłapie faków i Kur*, a może będzie jak w Kołobrzegu wpier***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pede reporter , ha ha ha ha już jeden koncert zrobił za Free przyszło 1000os z tego 900 krzyczy jebać tedego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale gwiazdy ! Tylko pogratulować organizatorom. Tylko psami poszczuć dresiarzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jak wypju u sebe liytom na seliy, to lubiu śpiwati po swojomu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pij i śpiwoj, a ja posłucham.To będzie koncert...Tylko do rana zakończ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teper bude śpiwaty czerez tyżdeń !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
meloman napisał:
To pij i śpiwoj, a ja posłucham.To będzie koncert...Tylko do rana zakończ.
Jak ktoś lubi spiewanie z ruskim akcentem, bo my Polacy mamy swój język, niech ci z akcentem spiewają sobie w Moskwie albo Zielonej Górze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hość napisał:
Teper bude śpiwaty czerez tyżdeń !!!
Jak joho ne najdut to popie może i ze dwa tyżdni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meloman 2 napisał:
Jak ktoś lubi spiewanie z ruskim akcentem, bo my Polacy mamy swój język, niech ci z akcentem spiewają sobie w Moskwie albo Zielonej Górze.
Znam Ci ja ten język, znam...A z przyjemnością posłucham śpiewu z rosyjskim akcentem. Zielona Góra-same miłe wspomnienia.Dla melomana...raj dla ucha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
meloman napisał:
Znam Ci ja ten język, znam...A z przyjemnością posłucham śpiewu z rosyjskim akcentem. Zielona Góra-same miłe wspomnienia.Dla melomana...raj dla ucha... :lol:ny
No tak to były czasy, a ten Breżniew no i jak on całować potrafił, a tu pierdut no i zamiast komuny mamy postkomunę. Kołobrzeg jeszcze był tak miły dla ucha melomana. ://media.cojestgrane.pl/large/9275.jpeg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak Katolik napisał:
A ja jak wypju u sebe liytom na seliy, to lubiu śpiwati po swojomu.
Polak-katolik - powstały w XVII wieku, a ukształtowany w okresie rozbiorów stereotyp Polaka. Idea powiązania polskiej kultury i tożsamości wyłącznie z religią katolicką zrodziła się w drugiej poł. XVII wieku, w dobie kontrreformacji. Miała wówczas charakter nie tylko religijny, ale także polityczny, albowiem państwa wrogie wówczas Rzeczpospolitej, m.in. Szwecja i Rosja, miały inne wyznania państwowe. W czasach rozbiorów w większości katolickim społeczeństwie polskim w wyniku oporu przeciw tradycyjnemu rosyjskiemu prawosławiu i pruskiemu protestantyzmowi ukształtował się stereotyp przynależności narodowej uzależnionej od wiary katolickiej. Wyznawanie wiary katolickiej uznawane było za cechę polskiego charakteru narodowego. W dwudziestoleciu międzywojennym stereotyp Polaka-katolika sprzyjał łączeniu katolicyzmu z nacjonalizmem. W PRL nabrał on charakteru antykomunistycznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meloman 2 napisał:
No tak to były czasy, a ten Breżniew no i jak on całować potrafił, a tu pierdut no i zamiast komuny mamy postkomunę. Kołobrzeg jeszcze był tak miły dla ucha melomana. ://media.cojestgrane.pl/large/9275.jpeg
Ach Kołobrzeg i te orkiestry wojskowe.Z KOMUNĄ NIGDY NIE MIAŁAM NIC WSPÓLNEGO poza tym,że przyszło nam żyć w tym kraju... ######www.tekstowo.pl/piosenka,janusz_rad..._szczescie.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech ktoś napisze jak bylo na koncercie tede
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRE BYŁO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...