Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dni Białej Podlaskiej: Dziś Tede i Warszafski Deszcz, jutro Patrycja Markowska

Utworzony przez drydy, 26 czerwca 2010 r. o 12:53
meloman napisał:
Ach Kołobrzeg i te orkiestry wojskowe.Z KOMUNĄ NIGDY NIE MIAŁAM NIC WSPÓLNEGO poza tym,że przyszło nam żyć w tym kraju... ######www.tekstowo.pl/piosenka,janusz_rad..._szczescie.html
Ja Meloman 2 chcę Ci dać chwilkę pięknej muzyki i niech Ci się przyśni rozkoszna komuna wczesnego Gierka i czasy drugiej Japonii . Ode mnie dla Ciebie : ######www.youtube.com/watch?v=Fs4_0NJH200...feature=related a teraz najlepiej maszerująca piosenkarka, piękna Książkiewicz o zgryzie Kasztanki ######www.youtube.com/watch?v=fG6XS3vTK_4 ku chwale Ojczyzny Ludowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było jebaćć tedegoo yea! było git Zeus zioooms wymiot!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yeaaa napisał:
było jebaćć tedegoo yea! było git Zeus zioooms wymiot!
Obawiam się że nie mówimy tym językiem, że co można było się porzygać z powodu Zeusa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czoho treba ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Język ruski napisał:
A czoho treba ?
idy spaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak KATOLUK napisał:
Polak-katolik - powstały w XVII wieku, a ukształtowany w okresie rozbiorów stereotyp Polaka. Idea powiązania polskiej kultury i tożsamości wyłącznie z religią katolicką zrodziła się w drugiej poł. XVII wieku, w dobie kontrreformacji. Miała wówczas charakter nie tylko religijny, ale także polityczny, albowiem państwa wrogie wówczas Rzeczpospolitej, m.in. Szwecja i Rosja, miały inne wyznania państwowe. W czasach rozbiorów w większości katolickim społeczeństwie polskim w wyniku oporu przeciw tradycyjnemu rosyjskiemu prawosławiu i pruskiemu protestantyzmowi ukształtował się stereotyp przynależności narodowej uzależnionej od wiary katolickiej. Wyznawanie wiary katolickiej uznawane było za cechę polskiego charakteru narodowego. W dwudziestoleciu międzywojennym stereotyp Polaka-katolika sprzyjał łączeniu katolicyzmu z nacjonalizmem. W PRL nabrał on charakteru antykomunistycznego.
Ne piertdolte chłopci tuolko idiyte spati ! ######www.youtube.com/watch?v=jQJRxG8xlfc...feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...